Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Horoskop na duben 2019

Oblíbenost: 5
30.03.2019 |  kategorie:  

Beran Silné období, které vám nabízí hodně nadšení a energie. Abyste ho přetavili ve výsledky, tak je potřeba o více pragmatický … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na březen 2019

Oblíbenost: 5
28.02.2019 |  kategorie:  

 Beran Březen může být pro vás velmi solidním obdobím, ve kterém můžete zvládnout mnoho věcí. Hlavní podmínkou, jenž by vás … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na únor 2019

Oblíbenost: 5
31.01.2019 |  kategorie:  

BeranPrvní polovina měsíce bude velmi dynamická. Snažte se svoje reakce ukočírovat, jinak vás čekají konflikty a ukvapené činy. Ko… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Znáte I-ťing?

Oblíbenost: 0
28.01.2019 |  kategorie:  

Poraďte se s Knihou Proměn celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na leden 2019

Oblíbenost: 5
01.01.2019 |  kategorie:  

 Beran Berani by se měli naučit skloubit akceschopnost s trpělivostí. Nejde o nic jednoduchého, takže lze očekávat různé komp… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na listopad 2018

Oblíbenost: 3
25.10.2018 |  kategorie:  

 Beran Největší dynamiku očekávejte uprostřed listopadu. Můžete toho využít k rychlým akcím a nečekaným změnám, které v… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Věštění z run: možnosti výkladu

Oblíbenost: 0
25.09.2018 |  kategorie:  

Způsoby výkladu run celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Horoskop na březen 2018

Oblíbenost: 5

Beran

Březen postupně přinese hodně energie, takže je jenom na vás, jak s ní naložíte. Pokud se chcete vyhnout problémům, snažte se vše důležité zvládnout do druhé dekády. V třetí počítejte s různými spory a překážkami.

Rada: Pracujte na trpělivosti.

 

Býk

Nejlepší budou první březnové dny, ve kterých se můžete opřít i o jemnost a empatii. Nic netrvá věčně, takže brzy vás vesmír prověří. Nejprve se budete muset vyrovnat s nátlakovým jednáním. Potom budete vyzváni k větší míře nezávislosti a ke změnám.

Rada: Pokračujte ve stávající vnitřní cestě.

 

Blíženci

Největším problémem bude nedostatečný smysl pro praktické záležitosti, v kombinaci s malou mírou vytrvalosti. Zkuste se tomuto „koktejlu“ postavit a zapracujte na vlastních schopnostech. Jedině tak můžete dosáhnout toho, o čem sníte.

Rada: Praktikujte karma jógu.

 

Rak

S výjimkou začátku měsíce budete mít pocit, že lidé okolo vás jsou velmi sobečtí a jednají bez jakýchkoliv skrupulí. Nenechte se tím zahnat do kouta. Zkuste být více odvážní, mějte silné sebevědomí a také buďte asertivní.

Rada: Pracujte s energiemi.

 

Lev

První a druhá dekáda může být poněkud nejasná a vaše představy by se mohly míjet se skutečností. Případné menší nadšení ovšem kvůli tomu zcela neopadne. Navíc se vám naplno vrátí v poslední dekádě. Aby bylo efektivní, nebuďte ukvapení.

Rada: Snažte se být více tolerantní.

 

Panna

Počáteční citlivost bude vystřídána snahou o sebeprosazení. Od druhé dekády se budete velmi neradi smiřovat s případnými prohrami. Ke konci měsíce se také začnete hodně bránit, když by se vám někdo pokusil „přistřihnout křídla“.

Rada: Nenechte se rozhodit z klidu a harmonie.

 

Váhy

Využijte úvod měsíce pro všechno, kde je potřeba pohoda. I když to nepůjde úplně jednoduše, stále je na tyto činy vhodná doba, která ovšem brzy skončí. Platí, že s každým dalším březnovým dnem se budete dostávat do nepříjemností, jenž vás nebudou těšit.

Rada: Denně meditujte.

 

Štír

První dvě březnové dekády bude stát Universum na vaší straně. Pokuste se toho využít jak k duchovní cestě, tak k vylepšení osobního života zde na Zemi. V poslední dekádě se můžou objevit problémy. Řešte je s nadhledem.

Rada: Vyřešte staré záležitosti.

 

Střelec

Bude pro vás dobré, jestliže se dokážete držet nohama na zemi. Jedině tak dokážete v první dekádě ukočírovat různé vnitřní představy. Změnu nepřinese ani zbytek měsíce, kdy zase musíte ohlídat váš ohnivý a příliš přímočarý přístup.

Rada: Afirmace vám můžou pomoci.

 

Kozoroh

Nejpohodovější bude začátek března, kdy budou v symbióze praktičnost, cílevědomost a empatie. Od druhé dekády se začne zvyšovat vaše tvrdost a také určitá neochota a konfliktnost okolí. Pokud nenajdete správnou míru, můžete nepříjemně narážet.

Rada: Pomáhejte druhým bez očekávání odměny.

 

Vodnář

Měsíc březen pro vás nepřipravil nic dramatického. Víceméně se vám může po většinu těchto dní docela dařit, jen je potřeba se o výsledky alespoň trochu přičinit. Ke konci měsíce nechte věcem spíše přirozenější a volnější průběh.

Rada: Cvičte taichi.

 

Ryby

Březen nabídne nejprve možnost soucitu a fantazie. Je to vhodná doba pro duchovní cíle, pokud si je vyberete správně. Později získáte i fyzickou energii, což lze velmi dobře využít i k dalším aktivitám. Jen nebuďte zbrklí, spěchejte pomalu a s rozvahou.

Rada: Věnujte dostatek času modlitbám.

 

Připravil: astrolog a léčitel Pavel Hanzal, pro Medunku

 
`
 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 5
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily