Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Horoskop na duben 2018

Oblíbenost: 0
31.03.2018 |  kategorie:  

 BeranV dubnu se pokuste o důkladné činy a zapracujte na cílevědomosti. V druhé dekádě se vám budou hodit klid a rozvaha, zej… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Runová abeceda

Oblíbenost: 0
20.03.2018 |  kategorie:  

O abecedě z run celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na březen 2018

Oblíbenost: 5
28.02.2018 |  kategorie:  

Beran Březen postupně přinese hodně energie, takže je jenom na vás, jak s ní naložíte. Pokud se chcete vyhnout problémům, snažte s… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Co jsou runy?

Oblíbenost: 0
26.02.2018 |  kategorie:  

Co jsou runy? Kde se vzaly runy? K čemu slouží? celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na únor 2018

Oblíbenost: 5
01.02.2018 |  kategorie:  

 BeranV únoru se snažte být přátelští, energičtí a empatičtí. Sice to nemusí jít vždycky snadno, ale určitě vám to pomůž… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na leden 2018

Oblíbenost: 5
30.12.2017 |  kategorie:  

 BeranÚvodem ledna vám nebudou chybět nápady, ovšem s jejich realizací to bude někdy horší. Na praktická témata můžete naráže… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na prosinec 2017

Oblíbenost: 5
30.11.2017 |  kategorie:  

 BeranPrvní dvě dekády využijte k aktivním činům, které jste schopni podpořit vlastními ideály. Poslední dekáda nabídne předs… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Horoskop na červen 2017

Oblíbenost: 5

Beran

Přestože se to nemusí na začátku června zdát, klíčové pro vás budou témata rodiny, empatie a citů. S přibývajícími dny vás vesmír přinutí se tím zabývat, ať již chcete, nebo ne. Proto si včas uvědomte svoje priority a zapracujte na větší míře ohleduplnosti k sobě i druhým.

Rada: Praktikujte karma jógu.

 

Býk

Červen si rozdělte do tří částí. Prvních několik dní změňte to, k čemu jste se doposud neodhodlali. Potom se věnujte klasickým činnostem, které Býkům dělají radost. V poslední dekádě se více zaměřte na oblast rodiny, domova a dětí.

Rada: Choďte hodně do přírody, dodá vám to energii.

 

Blíženci

To hlavní, na co byste si v červnu měli dát velký pozor, jsou falešné ideály, nesplnitelné sliby, nedochvilnost a podvody. Proto se pokuste trošku „oživit“ zemský živel, který většinou Blížencům příliš „nevoní“.

Rada: Pomáhejte bližním bez očekávání odměny nebo vděčnosti.

 

Rak

S červnem byste se měli bez problémů vypořádat. Stačí, když se nenecháte zaskočit nenadálými událostmi. Plusové body můžete získat na začátku června, pokud nové situace využijete ve svůj prospěch. Závěr června vám přinese silnou energii, ale je třeba ji správně využít.

Rada: Uvědomte si proudění energie v těle díky cvičení Taichi.

 

Lev

První dvě dekády přejí kontaktům a zábavě s přáteli. Konec měsíce června vyloženě volá po tom, abyste se soustředili na péči o rodinu. Důležité také je, aby vás někdo „neopil rohlíkem“. V poslední dekádě se vyvarujte omezování a nátlaku. Ať již z vaší strany nebo od okolí.

Rada: Lépe komunikujte s vnitřním rádcem.

 

Panna

V první a hlavně druhé dekádě můžete mít problémy s netrpělivosti. Pozor si dejte i na menší smysl pro detaily, alespoň v porovnání s tím, na co jste běžně zvyklí. Konec měsíce podpoří citovou stránku vaší osobnosti. Dobře vám bude v rodinném kruhu.

Rada: Rozvíjejte cestu lásku.

 

=== Komplexní kurz astrologie - dálkové studium na CD nebo online ===

Váhy

Oblastem, ve kterých je nutné používat logiku a také výřečnost, se věnujte v první a druhé červnové dekádě. Poněkud složitější to bude v oblasti domova a rodinných vztahů. Největší problémy v tomto směru hrozí v poslední dekádě. Předejít tomu můžete diplomacií.

Rada: Nebojte se afirmací.

 

Štír

Červen bude mít vzestupnou tendenci, čehož byste měli co nejlépe využít. Nejlepší tedy bude poslední dekáda. Můžete posílit rodinné vazby, ale také se dobře uvolníte v přírodě. Majetek a peníze příliš neřešte, ale přesto nelze tyto oblasti zcela ignorovat.

Rada: Pomáhejte svým bližním co nejlépe.

 

Střelec

Zkuste najít správnou míru mezi přímočarostí a ohleduplností. Oboje totiž někdy nejde skloubit. V červnu respektujte tradice a systém, který funguje. Nepromyšlené a rychlé změny, které nemají opodstatnění, by se vám mohly vymstít.

Rada: Pravidelně meditujte.

 

Kozoroh

Soustřeďte se na rodinu a domácí záležitosti. Nebojte se vašim bližním projevit dostatek lásky. Jinak se může stát, že se dostanete do izolace. Také se soustřeďte na váš vnitřní život, který by měl být založený na opravdovosti.

Rada: Naučte se a praktikujte pránajámu.

 

Vodnář

Na první pohled vám půjdou lépe jednodušší a inovativní věci. Ovšem pokud nic nepodceníte a dokážete být důkladní, nebude problém ani s tím ostatním. Důležité je, abyste si našli čas jak sami na sebe, tak na přátele. A zapomenout nesmíte ani na povinnosti.

Rada: Cvičte fyzicky i mentálně.

 

Ryby

První dvě červnové dekády budou pro vás zkouškou, zda dokážete dostatečně reagovat na životní změny. Zrovna tak se pokuste popasovat s komunikací, která nemusí plynout podle vašich představ. Odmění vás závěr měsíce, kdy se konstelace o dost zlepší.

Rada: Pravidelně studujte duchovní rady zkušených mistrů.

 

Připravil: astrolog a léčitel Pavel Hanzal, psáno pro Medunku

 
`
 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 5
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama