Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Horoskop na duben 2018

Oblíbenost: 0
31.03.2018 |  kategorie:  

 BeranV dubnu se pokuste o důkladné činy a zapracujte na cílevědomosti. V druhé dekádě se vám budou hodit klid a rozvaha, zej… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Runová abeceda

Oblíbenost: 0
20.03.2018 |  kategorie:  

O abecedě z run celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na březen 2018

Oblíbenost: 5
28.02.2018 |  kategorie:  

Beran Březen postupně přinese hodně energie, takže je jenom na vás, jak s ní naložíte. Pokud se chcete vyhnout problémům, snažte s… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Co jsou runy?

Oblíbenost: 0
26.02.2018 |  kategorie:  

Co jsou runy? Kde se vzaly runy? K čemu slouží? celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na únor 2018

Oblíbenost: 5
01.02.2018 |  kategorie:  

 BeranV únoru se snažte být přátelští, energičtí a empatičtí. Sice to nemusí jít vždycky snadno, ale určitě vám to pomůž… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na leden 2018

Oblíbenost: 5
30.12.2017 |  kategorie:  

 BeranÚvodem ledna vám nebudou chybět nápady, ovšem s jejich realizací to bude někdy horší. Na praktická témata můžete naráže… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na prosinec 2017

Oblíbenost: 5
30.11.2017 |  kategorie:  

 BeranPrvní dvě dekády využijte k aktivním činům, které jste schopni podpořit vlastními ideály. Poslední dekáda nabídne předs… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Horoskop na červenec 2017

Oblíbenost: 5

 Beran

V červenci se zaměřte na oblast rodiny a domova. Sice jste schopni tímto směrem investovat hodně energie, ale současně je zde riziko sporů. Mějte na mysli, že láska nemůže stát na tom, kdo prosadí svou. V poslední dekádě pocítíte nárůst potřeby osobní svobody.

Rada: Milujte bez podmínek.

 

Býk

První dvě dekády využijte k upevnění rodinných vztahů. Dobře vám bude v přírodě a určitě si udělejte dostatek času na rozvoj vašeho nitra. V poslední dekádě si pohlídejte ego, které bude mít tendenci narůstat.

Rada: Rozpouštějte závislosti.

 

Blíženci

Měsíc červenec bude pro Blížence v podstatě úspěšným obdobím. První dny věnujte domovu, neboť po většinu ostatních dní vás to bude táhnout do společnosti a mezi lidi. Touha po úspěchu bude hlavním motorem. Proč ne, ale nepodlehněte iluzím. To hrozí zejména uprostřed července.

Rada: Snažte se držet nohama na zemi.

 

Rak

První dvě dekády budete mít nadbytek energie. Důležité je, jak s ní dokážete zacházet. Buďte konstruktivní a zbytečně si na sebe nevytvářejte tlak. Od druhé dekády preferujte svobodomyslnější životní styl.

Rada: Méně je někdy více.

 

Lev

Po celý červenec budete mít k dispozici touhu po aktivním životním stylu. V první dekádě se zapojte do oprav a rekonstrukcí domu, ale nenuťte do toho vaše okolí. Na přelomu druhé a třetí dekády se zamyslete nad tím, zda máte v rovnováze řád a inovace.

Rada: Rozvíjejte velkorysost a pochopení.

 

Panna

První dvě dekády se pokuste využít k rozvoji empatie a soucítění, přičemž oboje doplňte hmatatelnými skutky. Prostředek července vám bude vesmír více nakloněný, zkuste si rozšířit duchovní či filosofické obzory. Ke konci července můžete udělat úspěšnou změnu v životě.

Rada: Objevte krásu astrologie.

 

Váhy

V červenci budete pod tlakem nejenom praktických záležitostí, ale i rodiny. Proto se vás to může hodně citově dotýkat. Zkuste se více opřít o rozumové rozlišování toho, co je podstatné a co nikoliv. Ke konci měsíce se situace začne zlepšovat.

Rada: Praktikujte Královskou jógu.

 

Štír

Jestliže odoláte pokušení oplácet staré křivdy, můžete se během prvních dvou dekád věnovat úspěšnému vnitřnímu rozvoji. Navíc nezanedbáte ani světské záležitosti. V poslední červencové dekádě si pohlídejte, abyste nebyli příliš sebestřední.

Rada: Zapracujte na větším nadhledu.

 

Střelec

Hlavně v první dekádě se nenechte zlákat neúměrným životním stylem. Zajímavá bude poslední dekáda, která nabídne spoustu ohnivé energie. Využijte ji k činům, které mají smysl a posunou vás na životní pouti zase dál.

Rada: Svět vás může lákat, ale nezanedbávejte kvůli němu duchovní cestu.

 

Kozoroh

Hlavně první dvě dekády vám bude Universum nastavovat zrcadlo. Znamení Kozoroha je více zaměřené na pragmatismus, než city a empatii. Přitom právě tyto atributy vám přijdou do života. Zkuste je přijmout a neperte se s tím. Ke konci měsíce se situace uvolní.

Rada: Otevřete své srdce Bohu.

 

Vodnář

V podstatě celý měsíc vás bude vesmír „pokoušet“. Na pořadu dne budou situace, které vám umožní dokázat, že vedle svobodomyslného přístupu k životu umíte lidem i naslouchat. A také podat pomocnou ruku.

Rada: Zamyslete se nad vašimi dosavadními hodnotami. Jsou v pořádku nebo je třeba něco změnit?

 

Ryby

Nepromeškejte první červencové dny. Ty jsou vhodné k meditacím, umělecké tvorbě a pomoci bližním. Co zvolíte, záleží na vás. Ovšem ani zbytek měsíce nebude vůbec k zahození. Jen je třeba nezapomínat na plnění každodenních povinností.

Rada: Začněte pracovat s afirmacemi.

 

Připravil: astrolog a léčitel Pavel Hanzal, pro Medunku

 
`
 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 5
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama