Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Horoskop na leden 2019

Oblíbenost: 5
01.01.2019 |  kategorie:  

 Beran Berani by se měli naučit skloubit akceschopnost s trpělivostí. Nejde o nic jednoduchého, takže lze očekávat různé komp… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na listopad 2018

Oblíbenost: 3
25.10.2018 |  kategorie:  

 Beran Největší dynamiku očekávejte uprostřed listopadu. Můžete toho využít k rychlým akcím a nečekaným změnám, které v… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Věštění z run: možnosti výkladu

Oblíbenost: 0
25.09.2018 |  kategorie:  

Způsoby výkladu run celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na září 2018

Oblíbenost: 5
31.08.2018 |  kategorie:  

 BeranPo celé září se musíte vypořádat s povinnostmi. Nebojujte s nimi a snažte se o pozitivní přístup. Oddruhé dekády budete… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Věštěn z run: lepší porozumění runám

Oblíbenost: 0
28.08.2018 |  kategorie:  

Jak zlepšit vaše chápání jednotlivých run. celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na srpen 2018

Oblíbenost: 5
31.07.2018 |  kategorie:  

 BeranV průběhu srpna obdržíte od vesmíru tolik energie, že byste ji mohli rozdávat. Budete se chtítpředvést, prosadit, ale t… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Věštění z run: tažení run

Oblíbenost: 0
24.07.2018 |  kategorie:  

Věštění z run prakticky celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Horoskop na květen 2017

Oblíbenost: 5

 Beran

První květnová dekáda nabídne rychlost myšlení, které ale nemusí být ukvapené. Může mít strukturu a současně nápaditost. Využijte toho třeba ke studiu astrologie. Prostředek měsíce také nebude špatný, ale vyvarujte se iluzí. Ke konci května pozor na důkladnost.

Rada: Buďte otevřeni novým duchovním cestám.

 

 

Býk

Většina měsíce se ponese v praktickém duchu. To bude podporovat i Slunce v Býku během prvních dvou dekád, které vám otevře všechny možnosti tohoto znamení. Ke konci května můžete být vystaveni nátlaku. Odolat mu dokážete rozvahou a ochotou reagovat na vývoj situace.

Rada: Rozvíjejte vnitřní život a nenechte se chytit ve hmotě.

 

Blíženci

Květen nabídne obě strany „mince“. Budete mít hodně energie a nadšení, což vám bude určitě hodně vyhovovat. Ovšem abyste toho dokázali využít smysluplným způsobem, neklouzejte jenom po povrchu. Také dbejte na poctivost a zkuste být aspoň trošku trpěliví.

Rada: Neodkládejte meditace na jindy.

 

Rak

Zejména během prvních dvou dekád se budete hůře vyrovnávat s agresivitou okolo vás. Také vám bude více vyhovovat zaběhnutý režim, než nějaké náhlé inovace. Ke konci května se s tím vyrovnáte o dost lépe, ale přesto nezapomínejte na vše, co je osvědčené.

Rada: Nenechte se pohltit okolním světem.

 

Lev

V první a druhé dekádě můžete mít pocit, že se nemůžete rozlétnout, jak byste chtěli. Zkuste si více uvolnit ruce i duši od materiálního světa. Když se to nepovede, nezoufejte. Vesmír vám nabídne větší šanci hned v poslední květnové dekádě.

Rada: Více práce na vlastním rozvoji a méně honby za majetkem nebo požitky.

 

Panna

V podstatě celý květen budete hůře snášet různé nečekané a rychlé změny. Je proto nejvyšší čas se naučit operativně reagovat na vesmírné energie. Aby to bylo účinné, vždy se držte svých hodnot. Jinak budete zklamáni.

Rada: Cvičte taichi.

 

Váhy

Snažte se co nejvíce opírat o komunikaci, bystrost a spolehlivé přátele. Budete se totiž muset „popasovat“ s energickými a velmi rychlými situacemi. Navzdory vašemu přesvědčení, se i vy budete muset někdy zapojit. Alternativně je dokonce iniciovat.

Rada: Pracujte na rozpouštění ega.

 

Štír

Hlavním „nepřítelem“ bude pro znamení Štíra pozemský svět. Tedy peníze, majetek a také různé lákavé požitky. Nenechte se tím příliš zahltit. Také to neznamená, že byste tyto trendy měli ignorovat. Život na Zemi je potřeba žít a nikoliv se mu vyhýbat. Ovšem vědomě!

Rada: Snažte se udržet spojení s Universem.

 

Střelec

Během prvních dvou dekád se můžete zkusit opřít o nekonvenční přístup a originalitu. To ovšem není rada k tomu, abyste zahodili vše, co vám doposud fungovalo. Hezky všeho s mírou! Ke konci měsíce buďte spíše obezřetní a vyvarujte se povrchnosti.

Rada: Každodenní modlitba ukotví vaši duchovní praxi.

 

Kozoroh

Do nějakých modernizací a akčních činů se zbytečně nepouštějte. Ovšem pokud si budete jisti „v kramflecích“, nebojte se toho. V poslední části měsíce května se prohloubí vaše souznění s hmotou. Zkuste to přetavit do důsledné a vytrvalé snahy se posunout dál.

Rada: Cvičte pravidelně jógu.

 

Vodnář

Hlavně první dvě květnové dekády bude vaše myšlení „jako vítr“. Nápady kolem vás budou poletovat, stačí si je chytit. Jejich realizaci ovšem máte ve svých rukách. Uplatní se jen takové, kterým se dokážete poctivě věnovat. To poznáte na vlastní kůži nejpozději ke konci května.

Rada: Nezapomínejte na všudepřítomnou lásku.

 

Ryby

Dojmy z vesmírných nabídek můžete mít poněkud různorodé, proto je důležité se spolehnout na určitý řád. Velký význam budou mít mezilidské kontakty, které vám můžou nastavit zrcadlo. Zkuste pochopit, co byste měli zlepšit.

Rada: Zaměřte se na vhodné afirmace.

 

Připravil: astrolog a léčitel Pavel Hanzal
Psáno pro Medunku

 
`
 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 5
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily