Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Horoskop na listopad 2018

Oblíbenost: 3
25.10.2018 |  kategorie:  

 Beran Největší dynamiku očekávejte uprostřed listopadu. Můžete toho využít k rychlým akcím a nečekaným změnám, které v… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Věštění z run: možnosti výkladu

Oblíbenost: 0
25.09.2018 |  kategorie:  

Způsoby výkladu run celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na září 2018

Oblíbenost: 5
31.08.2018 |  kategorie:  

 BeranPo celé září se musíte vypořádat s povinnostmi. Nebojujte s nimi a snažte se o pozitivní přístup. Oddruhé dekády budete… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Věštěn z run: lepší porozumění runám

Oblíbenost: 0
28.08.2018 |  kategorie:  

Jak zlepšit vaše chápání jednotlivých run. celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na srpen 2018

Oblíbenost: 5
31.07.2018 |  kategorie:  

 BeranV průběhu srpna obdržíte od vesmíru tolik energie, že byste ji mohli rozdávat. Budete se chtítpředvést, prosadit, ale t… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Věštění z run: tažení run

Oblíbenost: 0
24.07.2018 |  kategorie:  

Věštění z run prakticky celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na červenec 2018

Oblíbenost: 5
29.06.2018 |  kategorie:  

BeranPrvní dvě dekády budete schopni obchodního a organizovaného myšlení. Problémem může být rodina, kde nebude harmonie. Na konci… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Horoskop na leden 2017

Oblíbenost: 5

Beran

V lednu 2017 se snažte opírat spíše o citlivější přístup plný pochopení. Bezohledná tvrdost by sice mohla mít v některých případech úspěch, ale jenom dočasný. Ke konci měsíce najděte symbiózu mezi pravidly a nezávislostí.

Rada: Respektujte karmické zákony.

 

Býk

Jestliže si pohlídáte svět přílišných ideálů, můžou být první dvě dekády úspěšné. To platí jak pro duchovní cestu, tak jakékoliv praktické záležitosti. Ke konci ledna je nutné počítat s určitými změnami, které si život může vyžádat.

Rada: Každý den meditujte.

 

Blíženci

Leden pro vás nemusí být jednoduchý. Na jednu stranu chcete něčeho dosáhnout, na druhou stranu můžete bojovat se závojem iluzí. Pokud si s tím nebudete vědět rady, vyčkejte do poslední dekády. Snad obdržíte více inspirace.

Rada: Opřete se o silnou vůli.

 

Rak

V lednu vám rozhodně bude bližší svět nitra, než hmoty. Toho byste měli využít k rozvoji ducha. Ovšem určitě byste neměli utíkat ani před praktickým životem. Je nutné se smířit s tím, že na Zemi to jinak nejde.

Rada: Posilte zemský živel, například náramkem z hematitu.

 

Lev

Na začátku ledna budete mít hodně síly a odhodlání. Jen nezapomínejte na pochopení. Uprostřed měsíce buďte pracovití. Spoléhání na náhodu by se nemuselo vyplatit. Ke konci měsíce uvolněte otěže sobě i okolí.

Rada: Pomáhejte nezištně druhým.

 

Panna

Čím víc budete ulpívat na detailech, tím víc se objeví komplikací. To není Murphyho zákon, ale lednová rada pro znamení Panny. K úspěšnosti stačí kombinace důslednosti a empatie. Jen je nutné se držet toho, co je skutečně podstatné.

Rada: Pravidelná modlitba vás podpoří.

 

Váhy

Příliš nespoléhejte na štěstí. Tato cesta by se mohla ukázat jako slepá, zejména pokud toho bude příliš. Poněkud jiné to může být ke konci měsíce, kdy vám dokáže vesmír pomoct. Proto buďte otevření a současně si plňte všechny svoje povinnosti.

Rada: Přejte si jen to, co si opravdu zasloužíte.

 

Štír

Pokud můžete, tak většinu důležitých věcí naplánujte na první dvě dekády. V první dekádě ale pozor na to, abyste nejednali příliš z pozice ega. To vystrčí růžky i ke konci měsíce, kdy se budete muset vyrovnat s vyšší potřebou osobní svobody.

Rada: Rozpouštějte závislosti.

 

Střelec

Opírejte se o vlastní zkušenosti a schopnosti. Jedině tak můžete dokázat to, na čem vám záleží. Pamatujte, že vesmír je energie, která by měla proudit. Nemá cenu příliš „tlačit na pilu“, ale bez vlastní snahy to taky nepůjde.

Rada: Cvičte jógu.

 

Kozoroh

Energie budete mít hlavně během prvních dvou lednových dekád víc, než dost. Jen je potřeba ji uplatnit i nějak hlouběji a smysluplným způsobem. Proto se nesoustřeďte jenom na vlastní Já, ale také na ostatní svět potřebných.

Rada: Praktikujte karma jógu.

 

Vodnář

Nepouštějte se do sporů kvůli tomu, že někdo chce prosadit vlastní názor za každou cenu. To platí i v případě, že jste tím někým vy. V poslední lednové dekádě přejde Slunce do znamení Vodnáře, což rozvibruje všechny vaše vlastnosti. Zkuste toho využít!

Rada: Rozvíjejte lásku bez podmínek.

 

Ryby

Pokuste se skloubit empatii a praktické schopnosti. Když ke konci ledna přidáte i nápaditost, dost možná překvapíte i sebe sama. Samozřejmě, že pozitivním způsobem. Jen se nenechte zmást různými falešnými nebo nejasnými filozofiemi a názory.

Rada: Držte se toho, co víte, že funguje.

 

Připravil: astrolog a léčitel Pavel Hanzal, pro Medunku

 
`
 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 5
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily