Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Runová abeceda

Oblíbenost: 0
20.03.2018 |  kategorie:  

O abecedě z run celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na březen 2018

Oblíbenost: 5
28.02.2018 |  kategorie:  

Beran Březen postupně přinese hodně energie, takže je jenom na vás, jak s ní naložíte. Pokud se chcete vyhnout problémům, snažte s… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Co jsou runy?

Oblíbenost: 0
26.02.2018 |  kategorie:  

Co jsou runy? Kde se vzaly runy? K čemu slouží? celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na únor 2018

Oblíbenost: 5
01.02.2018 |  kategorie:  

 BeranV únoru se snažte být přátelští, energičtí a empatičtí. Sice to nemusí jít vždycky snadno, ale určitě vám to pomůž… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na leden 2018

Oblíbenost: 5
30.12.2017 |  kategorie:  

 BeranÚvodem ledna vám nebudou chybět nápady, ovšem s jejich realizací to bude někdy horší. Na praktická témata můžete naráže… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na prosinec 2017

Oblíbenost: 5
30.11.2017 |  kategorie:  

 BeranPrvní dvě dekády využijte k aktivním činům, které jste schopni podpořit vlastními ideály. Poslední dekáda nabídne předs… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na listopad 2017

Oblíbenost: 5
31.10.2017 |  kategorie:  

Beran V listopadu se budete muset naučit, že vždy nemůžete prosadit svůj názor na úkor druhých lidí. Větší míra pochopení a vstříc… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Horoskop na prosinec 2016

Oblíbenost: 5

 Beran

Prosinec bude pro znamení Berana poněkud rozporuplný. Hodně záleží na tom, jaké máte životní hodnoty a čím se budete řídit. Každopádně je třeba se připravit na poslední dekádu, která bude poměrně náročná. Chce to trpělivost a upřímnost.

Rada: Modlitba vás posílí.

 

Býk

Největším problémem pro vás bude nutnost přijmout inovace. Pokud se vyskytnou, nevzpírejte se jim a odevzdejte výsledky své snahy Bohu. Opřít se můžete o vnitřní sílu, jak na praktickém, tak mystickém poli.

Rada: Praktikujte karma jógu.

 

Blíženci

Soustřeďte se na to, abyste se neztráceli ve svých myšlenkách a představách. Vaše činy by měly být více praktické. Neklouzejte, jak je vaším zvykem, po povrchu. Snažte se o poctivou a důslednou práci a bude to dobré.

Rada: Posilte zemský živel.

 

Rak

Vaše citová stránka osobnosti sice bude oporou, ale nemusí to stačit. Je potřeba se obrnit větší mírou stability. Při problémech nezalézejte do ochranného krunýře. Snažte se vytrvat ve vaší snaze a postupně všechno zvládnout.

Rada: Snažte se zapracovat na větší vůli a odhodlání.

 

Lev

Prosinec nebude špatný, jestliže nepodlehnete příliš velkému sobectví. Nebuďte na druhé lidi moc tvrdí, více pochopení a velkorysosti k vám totiž patří. Myslete na to! Úvodem měsíce napněte síly, může se to vyplatit.

Rada: Rozpouštějte ego.

 

Panna

První dvě dekády se vám může dařit. Uprostřed měsíce se ovšem vyvarujte podléhání nátlaku, ale ani vy sami ho nijak nevytvářejte. Pozornost zvyšte koncem prosince. Můžete se setkat se lží nebo podvodem. Také vy nepodlehněte pokušení nebýt upřímní.

Rada: Cvičte taichi.

 

Váhy

Hlavně v prvních dvou dekádách vám nebude chybět nadšení. Opřít se můžete i o empatii a pochopení. Bohužel, nemusí to stačit. Vesmír otestuje vaše schopnosti čelit okolnostem, které se ukážou vždy, když jste něco podcenili.

Rada: Neignorujte svět hmoty.

 

Štír

Kombinace praktického a vnímavého přístupu vám bude svědčit, zejména když se bude jednat o zaběhlé situace. Naopak něčemu novému se budete spíše bránit, což nemusí být vždycky dobře. Snažte se být více otevřeni tomu, co Univerzum nabízí.

Rada: Denně praktikujte jógu.

 

Střelec

Na prosinec budete mít dost energie, odhodlání i schopností dotahovat věci do zdárného konce. Tak proč toho nevyužít! Jen je potřeba, abyste se vyvarovali příliš vzdáleným nebo málo reálným cílům. Zde byste mohli pohořet.

Rada: Začněte dělat afirmace.

 

Kozoroh

Znamení Kozoroha nebude v průběhu prosince ochuzeno skoro o nic. Proto je logické doporučit, že tento trend energií by se vyplatilo dostatečně využít. Současně nezapomeňte, že byste se měli věnovat jak vnějšímu světu, tak tomu vnitřnímu.

Rada: Zkuste vnímat svoje Átman i během každodenních činností.

 

Vodnář

Pro změny a kontakty využijte úvod měsíce. Budete mít dost energie a vesmír bude stát na vaší straně. Ovšem i zbytek prosince bude pro Vodnáře poměrně příznivý. Záleží tedy jenom na vás samotných, čemu se chcete věnovat.

Rada: Zkuste nějakou novou duchovní techniku, třeba vás popostrčí.

 

Ryby

Jednoznačně nejlepší bude poslední prosincová dekáda. Ta nabídne téměř vše. Pokud přidáte trochu nadšení a invence, můžete těchto dní využít. První dvě dekády pozor na nedostatek praktičnosti, vytrvalosti a také na spory kvůli egu.

Rada: Dejte do každodenní praxe větší jiskru.

 

Připravil: astrolog a léčitel Pavel Hanzal, pro Medunku

 
`

Přiložené obrázky

 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 5
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama