Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Horoskop na listopad 2018

Oblíbenost: 3
25.10.2018 |  kategorie:  

 Beran Největší dynamiku očekávejte uprostřed listopadu. Můžete toho využít k rychlým akcím a nečekaným změnám, které v… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Věštění z run: možnosti výkladu

Oblíbenost: 0
25.09.2018 |  kategorie:  

Způsoby výkladu run celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na září 2018

Oblíbenost: 5
31.08.2018 |  kategorie:  

 BeranPo celé září se musíte vypořádat s povinnostmi. Nebojujte s nimi a snažte se o pozitivní přístup. Oddruhé dekády budete… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Věštěn z run: lepší porozumění runám

Oblíbenost: 0
28.08.2018 |  kategorie:  

Jak zlepšit vaše chápání jednotlivých run. celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na srpen 2018

Oblíbenost: 5
31.07.2018 |  kategorie:  

 BeranV průběhu srpna obdržíte od vesmíru tolik energie, že byste ji mohli rozdávat. Budete se chtítpředvést, prosadit, ale t… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Věštění z run: tažení run

Oblíbenost: 0
24.07.2018 |  kategorie:  

Věštění z run prakticky celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na červenec 2018

Oblíbenost: 5
29.06.2018 |  kategorie:  

BeranPrvní dvě dekády budete schopni obchodního a organizovaného myšlení. Problémem může být rodina, kde nebude harmonie. Na konci… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Horoskop na prosinec 2017

Oblíbenost: 5

 Beran

První dvě dekády využijte k aktivním činům, které jste schopni podpořit vlastními ideály. Poslední dekáda nabídne představivost a hloubavost. Na těchto vlastnostech založte vaše další kroky. Jestli budete úspěšní, záleží také na vaší cílevědomosti a vytrvalosti.

Rada: Zařaďte do praxe modlitbu.

 

Býk

Nepřehánějte to s přemýšlením, zda před vámi někdo něco skrývá nebo ne. Zkuste žít život s větším nadhledem. Naslouchejte vaší intuici a tyto vnitřní rady zapojte do reálných činů. V prvních dvou dekádách prosince můžete najít inspiraci v zahraničí.

Rada: Studujte texty zkušených duchovních učitelů.

 

Blíženci

Úvodem měsíce buďte důkladní ve všem, co děláte. Pokud „nepostavíte stabilní základy“, nemůže vaše dílo dlouho vydržet. Jinak po celý prosinec platí, že byste měli využívat vaši chytrost a komunikaci férovým a přímočarým způsobem. Tedy bez vytáček nebo dokonce klamu.

Rada: Ukažte soucit a pomozte potřebným.

 

Rak

Spoléhat na štěstí samozřejmě můžete, ale všechno jednou končí. Nejpozději v poslední prosincové dekádě narazíte na potřebu píle, poctivosti a důkladnosti. Jinak budou vaše záležitosti poněkud drhnout a nemusí se vám je podařit uskutečnit včas a podle představ.

Rada: Nevynechávejte každodenní praxi.

 

Lev

Nejvíce se vám vyplatí činy, které jsou založeny na kombinaci vlastní vize, neotřelosti a pracovitosti. Vnitřní pochyby vás sice můžou rušit, zejména když se ještě najde nějaký „dobrák“, který vám bude našeptávat něco jiného. Ovšem spoléhejte se hlavně na vlastní přesvědčení.

Rada: Andělé poradí i pomůžou, pamatujte si to.

 

Panna

Vaším úkolem bude najít symbiózu mezi praktickým smyslem na detaily a objevováním filosofií a zajímavých názorů. Skloubit to pro vás nebude jednoduché, ale pokud se vám to povede, můžete se zase posunout o kus dál.

Rada: Pracujte na vnitřní rovnováze.

 

Váhy

První dvě dekády pro vás budou jednodušší a bez různých zásadních zkoušek. Proto toho využijte a načerpejte energii do dalších dní. Pomoci vám může intuice i různé zkušenosti, často z ciziny. V závěru prosince nic nepodceňte. Důkladnost bude odměněna a naopak.

Rada: Vesmírná energie je neustále v pohybu. Mějte to na mysli.

 

Štír

Prosinec by měl proběhnout bez větších zádrhelů, zejména když se o to sami přičiníte. Hmotné záležitosti nechte spíše na poslední dekádu. Do té doby se věnujte hlavně vlastnímu nitru a samotné cestě za Poznáním.

Rada: Vyzkoušejte afirmace.

 

Střelec

Prosinec pro vás nemá žádné zásadní nástrahy, ale byla by škoda ho jenom prolelkovat. Zejména během prvních dvou dekád využijte dostatečné množství energie, které vám Universum posílá. Zkoumejte, přijímejte a také realizujte.

Rada: Cvičte taichi.

 

Kozoroh

S každým dalším prosincovým dnem se bude vaše situace zlepšovat a věci půjdou snadněji. Důležité je, abyste dokázali naslouchat druhým lidem. Pamatujte, že cílevědomost je skvělou vlastností, pokud člověku nechybí i ohleduplnost.

Rada: Praktikujte jógu.

 

Vodnář

Vyhovovat vám bude hlavně upřímnost. Naopak skryté pletichy vás můžou poněkud rozčilovat a komplikovat život. Během prvních dvou dekád se soustřeďte na studium a poznávání nejenom místních, ale i cizích kultur a znalostí. Ke konci prosince se zaměřte na praktický svět.

Rada: Méně je někdy více.

 

Ryby

Vaše ideály můžou narazit na to, že jim chybí reálný základ. Přestaňte jenom snít a buďte více pozorní, abyste někomu nenaletěli. Situace s nedostatkem zemského živlu se zlepší v poslední dekádě. Využijte toho!

Rada: Pouhé sny vás nikam nedovedou.

 

Připravil: astrolog a léčitel Pavel Hanzal
Psáno pro Medunku

 
`
 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 5
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily