Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Horoskop na listopad 2018

Oblíbenost: 3
25.10.2018 |  kategorie:  

 Beran Největší dynamiku očekávejte uprostřed listopadu. Můžete toho využít k rychlým akcím a nečekaným změnám, které v… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Věštění z run: možnosti výkladu

Oblíbenost: 0
25.09.2018 |  kategorie:  

Způsoby výkladu run celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na září 2018

Oblíbenost: 5
31.08.2018 |  kategorie:  

 BeranPo celé září se musíte vypořádat s povinnostmi. Nebojujte s nimi a snažte se o pozitivní přístup. Oddruhé dekády budete… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Věštěn z run: lepší porozumění runám

Oblíbenost: 0
28.08.2018 |  kategorie:  

Jak zlepšit vaše chápání jednotlivých run. celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na srpen 2018

Oblíbenost: 5
31.07.2018 |  kategorie:  

 BeranV průběhu srpna obdržíte od vesmíru tolik energie, že byste ji mohli rozdávat. Budete se chtítpředvést, prosadit, ale t… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Věštění z run: tažení run

Oblíbenost: 0
24.07.2018 |  kategorie:  

Věštění z run prakticky celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na červenec 2018

Oblíbenost: 5
29.06.2018 |  kategorie:  

BeranPrvní dvě dekády budete schopni obchodního a organizovaného myšlení. Problémem může být rodina, kde nebude harmonie. Na konci… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Horoskop na únor 2017

Oblíbenost: 0

Beran

Únor bude jednoznačně vaším měsícem, alespoň z pohledu ohnivé energie, která k vám bude proudit. Na začátku měsíce je potřeba splnit požadavky na důkladnost. V poslední dekádě pozor na zbrklost, nepozornost a prudké reakce.

Rada: Zapracujte na vnitřním klidu.

 

Býk

Hlavní překážku, kterou budete muset v únoru překonat, je postoj k inovacím, změnám a vývoji. Je totiž nejvyšší čas na to, abyste si přestali lebedit v překonaných pořádcích. Chce to méně zatvrzelosti a více progrese, potom bude vše dobré.

Rada: Vesmír je energie, respektujte to.

 

Blíženci

První dvě dekády nabídnou nápaditost a originalitu. Zkuste toho využít dříve, než přijde konec února. V poslední dekádě totiž zahrozí více nervozity a neklidu. Navíc se může ukázat, že mnoho vašich snů je zcela nerealizovatelných.

Rada: Modlitba vám pomůže.

 

Rak

V průběhu února se budete muset popasovat s ohnivým živlem, který vás může opakovaně znervózňovat. Nenechte se tím vykolejit a opírejte se o vyzkoušené metody a způsoby jednání. Pamatujte, že rozbouřené city je nutné včas uklidnit.

Rada: I nadále posilujte stabilitu prostřednictvím zemského živlu.

 

Lev

Pokud dokážete ukočírovat vaše ego, může být únor měsícem, ve kterém prosadíte hodně z vašich cílů. Jen je nutné vaší snaze dodat více praktičnosti. V poslední dekádě se vyvarujte prudkosti a radikální změny nečiňte bez rozmyslu!

Rada: Cvičte taichi.

 

Panna

Začátkem měsíce se více soustřeďte na hmotné záležitosti tohoto světa. Prostředek února nabídne inspiraci a originální nápady, zkuste toho smysluplně využít. Poslední dekádu nepodlehněte iluzím a pozor si také dejte na neupřímně jednání.

Rada: Každý den meditujte.

 

Váhy

Únor se může ukázat jako „prubířský kámen“ vašich schopností diplomacie a vyváženosti. Právě tyto vlastnosti budou nejvíce pokoušeny různými průbojnými až agresivními situacemi. Nenechte se tím vyvést z míry a snažte se upevnit vaše zásady.

Rada: Držet se zásad neznamená nic nedělat.

 

Štír

Během celého února si nemusíte být zcela jisti v situacích, které vyžadují nějakou novou a pro vás neznámou reakci. Zkuste se více obracet do vašeho nitra, kde můžete nalézt radu. Poslední dekáda bude náročnější, snažte se o konstruktivní a klidný přístup.

Rada: Odevzdejte výsledky vašich činů Univerzu.

 

Střelec

Většinu důležitých věcí se snažte vykonat v první polovině měsíce. Není to o tom, že by vám pak chyběla energie nebo nadšení. Jenže hlavně v poslední dekádě se může dostat vaše přímočarost mimo kontrolu, což dokáže přivodit problémy a ukvapené kroky.

Rada: Zařaďte do duchovní praxe mantry.

 

Kozoroh

Během všech únorových dní budete muset odolávat pokušení a také tlaku, abyste výrazně zrychlili vaše činy i myšlení. Určitě nebude od věci, když to částečně vyslyšíte, ale nesmíte se dostat do víru událostí. Pamatujte, že každý Kozoroh uspěje hlavně díky trpělivé cílevědomosti.

Rada: Mějte více pochopení a tolerance pro sebe i pro druhé.

 

Vodnář

Většina února bude znamení Vodnáře poměrně přát. Proto pokud neuděláte nějaký velký přešlap, můžete být úspěšní. Výjimkou bude poslední únorová dekáda. Zde hrozí konflikty a neuvážená rozhodnutí. Také se v této době vyvarujte nezkroceným buřičským náladám.

Rada: Nevynechávejte duchovní cvičení.

 

Ryby

Měsíc únor může být pro znamení Ryb docela solidním obdobím. Proto si můžete vybrat, na co se zaměříte. Přesto, hlavně v poslední dekádě, má smysl se více zaměřit na duchovní cestu, umělecké činy a také na pomoc potřebným.

Rada: Realizujte karma jógu.

 

Připravil: astrolog a léčitel Pavel Hanzal, psáno pro Medunku

 
`

Přiložené obrázky

 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 0
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily