Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Karma vztahů

Oblíbenost: 5
25.05.2018 |  kategorie:  

 Karmická témata jsou mezi všemi lidmi, kteří se zajímají o duchovní rozvoj a důvody, proč jsme vlastně na Zemi, velmi oblíbe… celý článek

Autor: | diskuze (0)

Horoskop na květen 2018

Oblíbenost: 5
29.04.2018 |  kategorie:  

 Beran Úvodem měsíce se snažte o to, aby vaše mysl byla klidná, rozvážná a tolerantní. Od druhé dekády se zaměřte na nalezení… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Vyrobte si runy

Oblíbenost: 5
27.04.2018 |  kategorie:  

Vlastní runy vám budou lépe fungovat celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na duben 2018

Oblíbenost: 0
31.03.2018 |  kategorie:  

 BeranV dubnu se pokuste o důkladné činy a zapracujte na cílevědomosti. V druhé dekádě se vám budou hodit klid a rozvaha, zej… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Runová abeceda

Oblíbenost: 5
20.03.2018 |  kategorie:  

O abecedě z run celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na březen 2018

Oblíbenost: 5
28.02.2018 |  kategorie:  

Beran Březen postupně přinese hodně energie, takže je jenom na vás, jak s ní naložíte. Pokud se chcete vyhnout problémům, snažte s… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Co jsou runy?

Oblíbenost: 5
26.02.2018 |  kategorie:  

Co jsou runy? Kde se vzaly runy? K čemu slouží? celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Horoskop na únor 2018

Oblíbenost: 5

 Beran

V únoru se snažte být přátelští, energičtí a empatičtí. Sice to nemusí jít vždycky snadno, ale určitě vám to pomůže ve všech sférách života. Naopak přílišná tvrdost nebo snaha někoho omezovat se nemůže setkat s úspěchem.
Rada: Pomáhejte svým bližním.

Býk
První dvě únorové dekády se vás pokusí naučit, že život se musí vyvíjet. A to i navzdory tomu, že vám něco funguje. Proto pokud chcete předejít komplikacím, nebraňte se modernizaci. Když to dokážete, tak v kombinaci s vaší praktičností budete nakonec spokojeni, zejména na konci měsíce.
Rada: Odevzdejte výsledky vašich činů Universu.

Blíženci
Pro vaše aktivity bude nejvhodnější první dekáda. Nabídne vám dostatek nadšení, nápadů i originality. Využijte toho, neboť nic netrvá věčně. Postupně se můžete začít zamotávat do nereálných představ nebo dokonce lží. Snažte se být více praktičtí.
Rada: Přímočarost nemusí být vždycky nejvhodnější volbou.

Sobotní kurz kyvadlo -zdraví a léčba v Praze, dne 24.2.2018 = 

Rak
Život na Zemi je nejenom duchovní, ale v současné době i hodně pragmatický. Tento fakt zkuste přijmout. Nejlepší bude, jestliže se vám oba přístupy podaří skloubit. Vyhnete se tím mnoha zklamáním a ztrátám.
Rada: Každodenní modlitba vám pomůže.

Lev
Nejlepší bude, pokud s důležitými rozhodnutími vyčkáte na poslední únorovou dekádu. Právě v ní klesne významně riziko, že byste se zachovali příliš egocentricky. Naučte se druhým naslouchat a respektujte, pokud vám někdo něco nechce prozradit.
Rada: Naslouchejte vnitřnímu rádci.

Panna
Druhá polovina února bude náročnější, než první. Hlavním důvodem budou vesmírné energie, které otestují vaši schopnost respektovat i méně jasný způsob jednání. A někdy prostě život v chaosu. Pokud se s těmito situacemi setkáte, pamatujte, že rozvaha a respekt vám pomůžou.
Rada: Cvičte jógu.

Váhy
Je potřeba přijmout určitou míru zodpovědnosti a tím pádem také rozhodnosti. Když se vám to povede, dokážete hlavně v první dekádě zajímavé věci. Buďte otevřeni inovacím a nápadům, ale současně nezavrhujte to, co funguje.
Rada: Věnujte se astrologii.

Štír
Váš život může být, hlavně v prvních dvou únorových dekádách, nabouráván náhlými a nepředvídatelnými situacemi. Ustát to můžete hlavně díky dodržování zákonů Universa a poctivému životnímu přístupu.
Rada: Praktikujte afirmace podporující optimismus.

Střelec
Vstup do února by měl být povedený, ale to neznamená, že byste měli lelkovat. Právě naopak! Co stihnete v první dekádě, to bude to nejlepší, co vykonáte. Postupem času se totiž objeví zmatky, které nemusí ani vaše zvýšená aktivita vyřešit.
Rada: Spěchejte pomalu.

Kozoroh
Úvodem února můžete změnit to, co jste doposud odkládali. Naopak poslední dekádu využijte k rozvíjení soucitu a duchovních témat. Střed měsíce nabídne oboje. Celkově je podstatné, abyste se neustále opírali o vaše silné vlastnosti, kterými jsou vytrvalost a cílevědomost.
Rada: Cvičte čchikung.

Vodnář
Únor nejdříve nabídne přesně to, co jako Vodnáři preferujete. Zkuste toto využít. Od druhé dekády se energie začnou měnit a nabídnou šanci zaměřit se na umění a mystiku. Důležité je, abyste se nespoléhali na náhodu a šli si za svým.
Rada: Praktikujte karma jógu.

Ryby
V tomto měsíci v podstatě stačí, abyste se cíleně vyhýbali konfliktům a ukvapeným činům. Jestliže to dokážete, můžete prožívat dobré dny. Na co je využijete, záleží jenom na vás. Určitě ale nezapomeňte na přátele, duchovno, empatii a otevřenost k inspiraci.
Rada: Najděte si čas na knihy pojednávající o zkušenostech duchovních velikánů.

Připravil: astrolog a léčitel Pavel Hanzal
Pro Medunku

 
`
 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 5
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama