Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Horoskop na listopad 2018

Oblíbenost: 3
25.10.2018 |  kategorie:  

 Beran Největší dynamiku očekávejte uprostřed listopadu. Můžete toho využít k rychlým akcím a nečekaným změnám, které v… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Věštění z run: možnosti výkladu

Oblíbenost: 0
25.09.2018 |  kategorie:  

Způsoby výkladu run celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na září 2018

Oblíbenost: 5
31.08.2018 |  kategorie:  

 BeranPo celé září se musíte vypořádat s povinnostmi. Nebojujte s nimi a snažte se o pozitivní přístup. Oddruhé dekády budete… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Věštěn z run: lepší porozumění runám

Oblíbenost: 0
28.08.2018 |  kategorie:  

Jak zlepšit vaše chápání jednotlivých run. celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na srpen 2018

Oblíbenost: 5
31.07.2018 |  kategorie:  

 BeranV průběhu srpna obdržíte od vesmíru tolik energie, že byste ji mohli rozdávat. Budete se chtítpředvést, prosadit, ale t… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Věštění z run: tažení run

Oblíbenost: 0
24.07.2018 |  kategorie:  

Věštění z run prakticky celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na červenec 2018

Oblíbenost: 5
29.06.2018 |  kategorie:  

BeranPrvní dvě dekády budete schopni obchodního a organizovaného myšlení. Problémem může být rodina, kde nebude harmonie. Na konci… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Jak čerpat energii z přírody

Oblíbenost: 5

Naše životy jsou obvykle plné úkolů a povinností, kterými se prokousáváme. Jsme vystavení náročným situacím a tlačí nás termíny, složenky i mezilidské vztahy. Jsou na nás kladeny velké nároky a volný čas příliš nezbývá. Neumíme kvalitně dobíjet svoje zdroje energie. Existuje zajisté mnoho možností, jak sílu dočerpat. Podíváme se na vydatný zdroj energie, kterým je příroda.

 

Příroda je opravdu mocný zdroj síly, který je navíc snadno přístupný a efektivní. Můžete využít každý kousek přírody. Lze využít i parky, ale příroda s žádným či minimem lidských zásahů je nejsilnější. Záleží, jaké možnosti máte dostupné. Do parku můžete zajít téměř každý den, zatímco do přírody mimo město jen občas.

 

Existují místa, která jsou známá svým pozitivním energetickým působením. Budeme se jim věnovat v dalším článku. V přírodě si však můžete najít "svoje" místo intuitivně. Stačí se projít s klidnou a všímavou myslí a intuice vám napoví. Takové místo vás zaujme, může na vás působit, budete se v něm cítit příjemně. Nemělo by se nacházet na rušném místě, takže v parku bude vhodný klidnější kout. 

 

Na vybraném místě bychom měli strávit alespoň 10 minut, ale můžeme klidně i 30 minut či déle. Důležité je cítit se příjemně, jakmile by nastal nějaký silný nepříjemný pocit, je na čase přestat. Měli bychom zůstat potichu a nejíst. Nejvhodnější je sednout si do meditační pozice, ale můžeme zůstat i ve stoje. V jakékoliv pozici se snažte držet rovná záda a vzpřímenou páteř. Oči mějte otevřené a vnímejte svoje okolí, abyste se naladili na dané místo. Mějte uvolněnou tělo i mysl. Nevěnujte myšlenkám pozornost, nechte je přijít a odejít.

V tomto stavu setrvejte. Můžete vnímat různé pocity. Někteří cítí teplo, jiní vibrace, někdo necítí nic. Je to ale zcela jedno, protože je to ryze individuální. Nevěnujte těmto pocitům pozornost. Po skončení zkuste ještě chvíli nemluvit a nejíst.

 
`

Přiložené obrázky

 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 5
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily