Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Horoskop na listopad 2018

Oblíbenost: 3
25.10.2018 |  kategorie:  

 Beran Největší dynamiku očekávejte uprostřed listopadu. Můžete toho využít k rychlým akcím a nečekaným změnám, které v… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Věštění z run: možnosti výkladu

Oblíbenost: 0
25.09.2018 |  kategorie:  

Způsoby výkladu run celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na září 2018

Oblíbenost: 5
31.08.2018 |  kategorie:  

 BeranPo celé září se musíte vypořádat s povinnostmi. Nebojujte s nimi a snažte se o pozitivní přístup. Oddruhé dekády budete… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Věštěn z run: lepší porozumění runám

Oblíbenost: 0
28.08.2018 |  kategorie:  

Jak zlepšit vaše chápání jednotlivých run. celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na srpen 2018

Oblíbenost: 5
31.07.2018 |  kategorie:  

 BeranV průběhu srpna obdržíte od vesmíru tolik energie, že byste ji mohli rozdávat. Budete se chtítpředvést, prosadit, ale t… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Věštění z run: tažení run

Oblíbenost: 0
24.07.2018 |  kategorie:  

Věštění z run prakticky celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na červenec 2018

Oblíbenost: 5
29.06.2018 |  kategorie:  

BeranPrvní dvě dekády budete schopni obchodního a organizovaného myšlení. Problémem může být rodina, kde nebude harmonie. Na konci… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Věštěn z run: lepší porozumění runám

Oblíbenost: 0

Již víte, jak si runy zhotovit, co vlastně jsou a jaký je jejich význam. V dalších článcích se budeme podrobně věnovat tomu, jak se runy užívají k věštění. Můžete tak runy využít jako moudré rádce, na které se můžete obrátit v jakékoliv situaci.

K samotnému výkladu je třeba znát významy jednotlivých run, které jsme si na těchto stránkách již představili. Tento význam je základní a postupně se vaše pochopení rozšíří. Schopnost výkladu má úplně každý a kvalita práce s runami se postupně bude zlepšovat. Je třeba pravidelně trénovat a využít každou vhodnou příležitost k výkladu.

Pro zlepšení práce je vhodné si vést zápisník. Tam si zapíšete vždy otázku, taženou runu či runy a odpověď. Po nějaké době se k položeným otázkám vraťte a zkuste vyhodnotit svoje odpovědi. Tím se postupně budete zdokonalovat a jazyku run lépe porozumíte.

Abyste lépe porozuměli runám, můžete využít meditaci na runy. Najděte si chvíli, kdy nebudete rušení a zklidněte se. Zavřete oči, vytáhněte runu ze sáčku a držte ji v ruce. Požádejte runu, aby vám vyjevila svůj význam, aby k vám promluvila. Vyčkejte, jaké obrazy, myšlenky či pocity vyvstanou ve vaší mysli. Na závěr poděkujte runě, že k vám promluvila.

Nyní můžete otevřít oči a podívat se, jakou runu jste si vytáhli. Přemýšlejte o tom, co se vám vyjevilo a co víte o významu runy. Najděte souvislosti a podobnosti. Tato práce vám pomůže rozšířit vaše chápání významu runy a povede ke zlepšení vaší práce s nimi.

 
`

Přiložené obrázky

 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 0
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily