Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Horoskop na listopad 2018

Oblíbenost: 3
25.10.2018 |  kategorie:  

 Beran Největší dynamiku očekávejte uprostřed listopadu. Můžete toho využít k rychlým akcím a nečekaným změnám, které v… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Věštění z run: možnosti výkladu

Oblíbenost: 0
25.09.2018 |  kategorie:  

Způsoby výkladu run celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na září 2018

Oblíbenost: 5
31.08.2018 |  kategorie:  

 BeranPo celé září se musíte vypořádat s povinnostmi. Nebojujte s nimi a snažte se o pozitivní přístup. Oddruhé dekády budete… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Věštěn z run: lepší porozumění runám

Oblíbenost: 0
28.08.2018 |  kategorie:  

Jak zlepšit vaše chápání jednotlivých run. celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na srpen 2018

Oblíbenost: 5
31.07.2018 |  kategorie:  

 BeranV průběhu srpna obdržíte od vesmíru tolik energie, že byste ji mohli rozdávat. Budete se chtítpředvést, prosadit, ale t… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Věštění z run: tažení run

Oblíbenost: 0
24.07.2018 |  kategorie:  

Věštění z run prakticky celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na červenec 2018

Oblíbenost: 5
29.06.2018 |  kategorie:  

BeranPrvní dvě dekády budete schopni obchodního a organizovaného myšlení. Problémem může být rodina, kde nebude harmonie. Na konci… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Věštění z run: tažení run

Oblíbenost: 0

Již víte, jak si runy zhotovit, co vlastně jsou a jaký je jejich význam. V dalších článcích se budeme podrobně věnovat tomu, jak se runy užívají k věštění. Můžete tak runy využít jako moudré rádce, na které se můžete obrátit v jakékoliv situaci.

Runy vám mohou poskytnout odpověď na vaši otázku, kdykoliv narazíte na problém. Nabídnou vám komentář k tomu, co zažíváte a poskytnou vám nový nezaujatý náhled. Díky tomu se budete moct snáze zorientovat a rozhodnout.

Nejprve je třeba zformulovat otázku. Ta by neměla být taková, aby se na ní dalo odpovědět ano / ne. Spíše runy žádejte o jejich komentář. Neptejte se tedy například "mám vzít novou práci?" Místo toho se zeptejte třeba "Můžete mi poskytnout komentář k nové práci?"

Když máte jasně zformulovanou otázku, můžete začít s tažením run. Buď můžete táhnout určitý počt run z váčku. Vyskládáte je postupně na stůl a ty runy, které jsou vzhůru nohama, obraťte zleva doprava.

Nebo můžete vytáhnout na stůl všechny kameny s obrázkem runy dolů. Postupně přejíždějte rukou nad runami a vyberte ty, které vás osloví. Může se jednat o vnitřní pocit, ale můžete nad správnou runou cítit teplo či vibraci. Vybranou runu obraťte zleva doprava a přesuňte k sobě.

Ať budete táhnout jakýmkoliv způsobem, stále se soustřeďte na svoji otázku. Není třeba nikam spěchat. Ale někteří tahají runy rychle. Počet tažených run se odvíjí od způsobu věštby, který zvolíte a těm se budeme věnovat příště.

 

 
`

Přiložené obrázky

 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 0
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily