Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Detail článku - výpis fóra

Diskuse k článku - Přičarujte si více peněz!

Autor: Alena Magia(17.06.2016 | 22:18) IP: 78.45.232.236


1.) Doporučuji

Tohle jsem zkusila jednou o úplňku a potom jsem si vsadila ve sportce. Vyhrála jsem sice jen tisícovku, ale dále se peníze krásně hrnuly ke mně.

Autor: Alena Magia(17.06.2016 | 22:22 ) IP: 78.45.232.236

2.) Doporučuji

Tohle jsem zkusila jednou o úplňku a potom jsem si vsadila ve sportce. Vyhrála jsem sice jen tisícovku, ale dále se peníze krásně hrnuly ke mně.

Autor: Alena Magia(17.06.2016 | 22:24 ) IP: 78.45.232.236

Pro přispívání do diskuse musíte být přihlášen/a.

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Přičarujte si více peněz!

Oblíbenost: 5

Přestože to někoho může překvapit, magie a peníze jdou dohromady a výsledek určitě stojí za to. Štěstí a spokojenost je možné podpořit i ve světě financí. Magie slouží především k praktickým účelům a co může být praktičtější než peníze!?

 

Předtím, než se rozhodnete uspořádat magický rituál týkající se financí, zkuste nejprve změnit svůj vztah k penězům. Naučte se vnímat peníze ve smyslu hojnosti, namísto nedostatku. Vždy, když budete platit, myslete na to, že uvádíte energie do pohybu a tato energie se vám vrátí ve formě dalších peněz. Postupně budete platit s čím dál větší radostí a zajistíte si tak větší příjmy peněz v budoucnosti.

 

Nedostatek peněz však můžete podpořit i vhodným rituálem. Vhodné načasování je během úplňku. Najděte si čas v klidu a osamotě, kdy nebudete nikým rušeni. Ideální je čas večera. Oblečte se tak, abyste na sobě měli zelené oblečení a připravte si zelenou svíčku. Zelená je barvou živlu země, který vládne penězům. Takže čím více zelené kolem sebe budete mít, tím lépe. V magii platí, že podobné přitahuje podobné a zelená barva přitahuje finance.

 

Zapalte svíčku a napište na papírek opět nejlépe zelenou barvou svoje finanční přání - například: "Nechť mám peněz dostatek, stále více a více. Pro dobro moje i všech živých bytostí." Nyní si představujte svoje přání, jako by se již stalo skutečností. Myslete na to, jak jste svobodní a šťastní díky dostatku financí. Věnujte těmto představám alespoň 15 minut a poté můžete papírek spálit v plameni svíčky. Popel zahrabte v přírodě do země.

 

Dále již na kouzlo nemyslete a nechte vyslanou energii pracovat. Uvidíte sami, jaké příležitosti a možnosti poté vstoupí do vašeho života. Buďte jim otevření a nenechte si takové příležitosti uniknout!

 
`

Přiložené obrázky

 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 5
(více je lépe)

Diskuze k článku: 2 příspěvků , nejnovější 17.06.2016 22:22:45

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily