Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Horoskop na červen 2021

Oblíbenost: 5
30.05.2021 |  kategorie:  

 Beran Stále platí, že se oblast domova může změnit v „bojovou zónu“. Zbytečným konfliktům můžete od druhé dekády předejít t… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na květen 2021

Oblíbenost: 5
30.04.2021 |  kategorie:  

Beran Ačkoliv můžete mít chuť na pracovní aktivity v oblasti domova, buďte obezřetní. Jinak se snadno dostanete do konfliktu s rod… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na duben 2021

Oblíbenost: 5
30.03.2021 |  kategorie:  

 Beran Vesmír vám stále nabízí mnoho energie. Využijte této nabídky během prvních dvou dubnových dekád. V těchto dnech … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na březen 2021

Oblíbenost: 5
27.02.2021 |  kategorie:  

Beran Větší část března se ponese v poměrně pozitivním duchu. V druhé a třetí dekádě měsíce se zaměřte na originální ře… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na únor 2021

Oblíbenost: 5
30.01.2021 |  kategorie:  

 BeranNa jednu stranu můžete mít chuť něco vybudovat nebo získat majetek a peníze. Ovšem současně vám „nedá spát“ potřeba svo… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na leden 2021

Oblíbenost: 5
30.12.2020 |  kategorie:  

BeranLeden se ponese ve znamení rozporuplných energií, kterým nebude jednoduché odolat. Nejvhodnějším přístupem bude vyváženost. Z… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na prosinec 2020

Oblíbenost: 5
01.12.2020 |  kategorie:  

 Beran V prvních dvou prosincových dekádách pokračuje nabídka nadšení a schopnosti začínat nové věci. Úspěch to ale bude mít … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Astrolog Pavel Hanzal: Horoskop na červen 2014

Oblíbenost: 0

Beran

Úvodem měsíce budete hodně zvídaví. Dobře se budete cítit mězi lidmi a přáteli, se kterými si budete vyměňovat informace. Ovšem nepouštějte se do zbytečných disputací. V druhé dekádě se začněte učit umění kompromisu. Nejsložitější bude poslední fáze června. Pozor na spory a konflikty. Nesnesete jakékoliv omezování.

Rada: Cičte taichi.

Býk

V první červnové dekádě se budete chtít radovat ze života. Proto začnete vyhledávat různá potěšení. Střed června vám vyšle varování a trochu vás zabrzdí v aktivitách. Důležitá je důkladnost ve všem, co děláte. Závěrem měsíce načerpejte energii v přírodě a dobře vám bude v rodinném kruhu.

Rada: Najděte rovnováhu mezi zažitým a nově se vyvíjejícím.

Blíženci

V podstatě celý červen bude solidní a je jenom na vás, zda dokážete z přízně Universa něco smysluplného vytěžit. Budete mít dobrou inspiraci a začnete toužit po svobodě víc, než kdy jindy. Ke konci měsíce můžete víc řešit bydlení.

Rada: Dodržování řádu se někdy hodí, myslete na to.

Rak

Pro životní události je důležitá citlivá komunikace. Pokud se o ni dokážete opřít, případné problémy zvládnete. Nejslabší bude prostředek června, proto si na toto období neplánujte nic zásadního a spíše relaxujte. Na intenzitě duchovních cvičení přidejte ke konci měsíce.

Rada: Zaměřte se na karma jógu.

Lev

Jednoznačně nejlepším obdobím bude poslední červnová dekáda. Proto pokud hledáte dobu, kdy se budete cítit dobře mezi lidmi a současně najdete oporu v rodině, vyčkejte na tyto dny. Ale ani první dvě dekády nebudou marné. Jen je důležité se vyhnout nadužívání radostí života a nezapomínat na hlavní smysl našich životů.

Rada: Modlitba vás podpoří.

Panna

Během celého června můžete mít problém s určitou lehkostí. Život je energie a energie neustále plyne, toho byste si měli být vědomi. Narážet můžete v kontaktu se silnými osobnostmi. Zkuste se ale prvně zamyslet nad vlastními nedostatky. Naopak opřít se můžete o rodinu a citovou sféru.

Rada: Rozpouštějte ego.

Váhy

První dvě červnové dekády se ponesou v duchu praktických záležitostí. Je proto vhodné neletit a pracovat. Důležité je nezapomenout včas reagovat na vývoj situace, jinak se objeví potíže. V poslední dekádě se rozehraje spíše téma komunikace, kontaktů a pozor na povrchnost.

Rada: Naučte se pracovat s Pránou.

Štír

Nejsložitější bude druhá dekáda měsíce. Právě v ní budete muset dokázat, že nevidíte svět černobíle a umíte přistoupit na kompromis. Na prvním místě se tato témata týkají mezilidských vztahů. Během první dekády se vám může dařit, pokud zvolíte citlivý přístup. Koncem června se soustřeďte na rozpouštění závislostí.

Rada: Na vaší cestě by vám mohly pomoci rodinné konstelace.

Střelec

Je evidentní, že hlavním tématem červnových dní pro vás bude stabilita, vytrvalost a kontakty s druhými lidmi. Právě aktivní spolupráce s vaším okolím, včetně partnera, je kořením, po kterém budete toužit. Pokud budete povrchní a začne u vás dominovat nestálost, nevyhnete se problémům. To platí i v duchovním životě.

Rada: Nezapomínejte na pravidelné meditace.

Kozoroh

Nedůležitější sférou, na kterou byste se měli v červnu soustředit, je oblast rodiny a bydlení. Právě zde budete muset prokázat toleranci a schopnost vzájemného porozumění. V červnu byste se měli zamyslet i nad tím, zda není nejvyšší čas pro vysmýčení všech skrytých zákoutí vašeho podvědomí. Určitě by vám to pomohlo.

Rada: Uvolněte se, prosím.

Vodnář

Většina června se ponese v duchu intelektu a zájmu o vše nové. Budete sbírat informace a zaujmou vás také různé inovace. Pokud to má být přínosné, zkuste se zaměřit víc do hloubky. To platí i pro duchovní cestu. Ke konci měsíce pozor na větší reaktivnost a ukvapenost.

Rada: Zapracujte na pevnější vůli.

Ryby

Nepříliš dobře budete snášet náhlé změny, které vám nabourají každodenní rituály. Během prvních dvou červnových dekád se s tím dokážete vyrovnat. Právě v těchto dnech byste měli být schopni něco krásného vytvořit nebo se posunout na cestě hledání dál. V poslední dekádě spíše relaxujte a nechte život volně plynout.

Rada: Žijte v souladu s Universem.(psáno pro Medunku)

 

 

 

 

 
`

Přiložené obrázky

 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 0
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily