Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Horoskop na červen 2021

Oblíbenost: 5
30.05.2021 |  kategorie:  

 Beran Stále platí, že se oblast domova může změnit v „bojovou zónu“. Zbytečným konfliktům můžete od druhé dekády předejít t… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na květen 2021

Oblíbenost: 5
30.04.2021 |  kategorie:  

Beran Ačkoliv můžete mít chuť na pracovní aktivity v oblasti domova, buďte obezřetní. Jinak se snadno dostanete do konfliktu s rod… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na duben 2021

Oblíbenost: 5
30.03.2021 |  kategorie:  

 Beran Vesmír vám stále nabízí mnoho energie. Využijte této nabídky během prvních dvou dubnových dekád. V těchto dnech … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na březen 2021

Oblíbenost: 5
27.02.2021 |  kategorie:  

Beran Větší část března se ponese v poměrně pozitivním duchu. V druhé a třetí dekádě měsíce se zaměřte na originální ře… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na únor 2021

Oblíbenost: 5
30.01.2021 |  kategorie:  

 BeranNa jednu stranu můžete mít chuť něco vybudovat nebo získat majetek a peníze. Ovšem současně vám „nedá spát“ potřeba svo… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na leden 2021

Oblíbenost: 5
30.12.2020 |  kategorie:  

BeranLeden se ponese ve znamení rozporuplných energií, kterým nebude jednoduché odolat. Nejvhodnějším přístupem bude vyváženost. Z… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na prosinec 2020

Oblíbenost: 5
01.12.2020 |  kategorie:  

 Beran V prvních dvou prosincových dekádách pokračuje nabídka nadšení a schopnosti začínat nové věci. Úspěch to ale bude mít … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Horoskop na březen 2013

Oblíbenost: 0


Beran
S každým březnovým dnem budete cítit, jak se vám nalévá energie do žil. Je to způsobeno tím, že během tohoto měsíce se několik planet přesune do vašeho znamení. Přesto to nebude zcela jednoduché. Zejména v poslední dekádě se snažte mít pod kontrolou vaše jednání, které by mohlo být zbrklé a nepozorné. Mohly by hrozit i úrazy.
Rada: Pozor na ego!

Býk
První dvě dekády vám budou posílat jemnou empatickou energii. Otevřete se proto vesmíru a druhým lidem. Pomoc bližnímu svému pro vás nebude prázdný pojem a obohatí vás. Velmi dobré budou také kulturní zážitky a meditace. Situace se změni v poslední dekádě. Můžete začít toužit po radostech života. Jen pozor, abyste pak nelitovali unáhlených činů.
Rada: Pravidelně meditujte

Blíženci
Na první pohled by se mohlo zdát, že s příchodem druhé březnové dekády se blýská na lepší časy. Pravda, energie a nadšení vám scházet nebudou. Jenže to neznamená, že půjde vše snadno. Absence vytrvalosti, trpělivosti a praktičnosti se dříve nebo později někde musí projevit. Snažte se mít pod kontrolou svoje ego. Pokora by pro vás neměla být prázdným pojmem!
Rada: Práce šlechtí!

Rak
Co můžete, snažte se zvládnout v průběhu prvních březnových dní. Od druhé fáze se váš život může začít komplikovat. Budete cítit, že máte být úspěšní, ale přitom toužíte vnitřně po klidu a míru. Bohužel, vnější události vám ho nedopřejí. Vše bude kulminovat v poslední dekádě. Obracejte se do vlastního nitra a k Universu. Pak bude vše dobré.
Rada: Buďte pozorní!

Lev
Po poklidném úvodu měsíce to ve vás začne vřít. Budete cítit příliv nových sil a potřebu něco dokázat. Touha po seberealizaci a úspěchu bude hlavně v poslední dekádě téměř neudržitelná. Jak na poli vztahů, tak práce. Bylo by dobré, abyste nastolili adekvátní sebekontrolu svých činů dřív, než ukvapeně šlápnete do vosího hnízda. Pokud se to povede, budete úspěšní.
Rada: Zapojte do života pobyt v přírodě.

Panna
Pomalu se můžete těšit na závěr měsíce, kde se vám, alespoň částečně, uvolní ruce. Svět špatného odhadu ovšem úplně nezmizí. Zejména úroveň komunikace a myšlení bude stále riziková. Na druhou stranu všechny další roviny života se výrazně zlepší a otevřou. Celý březen byste neměli zapomínat na to, že na světě nejste sami.
Rada: Berte ohledy a pomáhejte.

Váhy
Připravte se na složitější období. Hlavně v druhé části měsíce března vzroste riziko v oblastech, kde cítíte určité omezení své svobody. Ať již se bude jednat o zaměstnání nebo partnerské záležitosti. Navzdory vašemu pověstnému zvažování se může stát, že někdy budete jednat v afektu. Snažte se tomu vyhnout a zásadní rozhodnutí dělejte s větším odstupem.
Rada: Praktikujte pránajámu.

Štír
První dekádu byste měli využít k objevování záležitostí mezi nebem a zemí. Pokud nemáte čas, máte šanci ještě v dekádě druhé. V těchto částech března můžete mít velký zájem o skutečné vnitřní hodnoty. Nebojte se je sdílet s partnerem. Závěrem března si najděte čas na odpočinek a relaxaci. Po celý měsíc platí, že vaše představy nemusí mít reálné základy. Prověřte to!
Rada: Věnujte se také umění.

Střelec
Pokud jste zklamaní z toho, že vám doposud vaše nápady příliš nevycházely, můžete zbystřit. Od druhé dekády pocítíte nový příliv inspirace, která bude neotřelá a s tahem na „branku“. Ovšem nic není zadarmo. Kroťte se ve flirtování, jinak neujdete nevěře. Navíc si uvědomte, že v zaměstnání je vždy nutné dodržovat určitá nařízení.
Rada: Cvičte taichi.

Kozoroh
Hlavně první, ale ještě i druhá dekáda je nakloněna symbióze vaší hlubší empatie, pracovitosti a houževnatosti. S příchodem třetí dekády tento soulad odvane čas. Naopak nastoupí zvýšené riziko konfliktnosti a nepochopení. Nesnažte se proto řešit problémy silou. Radši je odložte na jindy. Partner a kolegové v práci by nemuseli mít pochopení pro vás bojový zápal.
Rada: Hledejte klid a mír vaší duše.

Vodnář
Budete prožívat velmi dobré období. Jen škoda, že vám bude chybět trochu lepší praktický přístup k životu. Přesto se v první půlce měsíce můžete věnovat duchovním věcem. Druhá fáze března rozvibruje potřebu něco podniknout. Pokud do toho zapojíte i partnera, bude to skvělé. Určitým rizikem může být větší míra nepozornosti, ale obvykle to s nadhledem zvládnete.
Rada: Zapracujte na pravidelnosti vašich duchovních cvičení.

Ryby
Je možné konstatovat, že celý měsíc březen může být pro vaše znamení solidní. Klíčem k úspěchu pro vás bude, zda dokážete stát nohama na zemi. Přílišné „ulétávání“ do světa snů by mohlo znamenat, že přízeň vesmíru prošvihnete v oblastech, které mají opravdu význam. Jedná se zejména o možnost napojení na Universum a krásné dny plné prožité radosti za účasti partnera.
Rada: Jezte zdravě.

Pavel Hanzal, astrolog, léčitel a terapeut
Psáno pro Medunku

 
`

Přiložené obrázky

 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 0
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily