Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Horoskop na červen 2021

Oblíbenost: 5
30.05.2021 |  kategorie:  

 Beran Stále platí, že se oblast domova může změnit v „bojovou zónu“. Zbytečným konfliktům můžete od druhé dekády předejít t… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na květen 2021

Oblíbenost: 5
30.04.2021 |  kategorie:  

Beran Ačkoliv můžete mít chuť na pracovní aktivity v oblasti domova, buďte obezřetní. Jinak se snadno dostanete do konfliktu s rod… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na duben 2021

Oblíbenost: 5
30.03.2021 |  kategorie:  

 Beran Vesmír vám stále nabízí mnoho energie. Využijte této nabídky během prvních dvou dubnových dekád. V těchto dnech … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na březen 2021

Oblíbenost: 5
27.02.2021 |  kategorie:  

Beran Větší část března se ponese v poměrně pozitivním duchu. V druhé a třetí dekádě měsíce se zaměřte na originální ře… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na únor 2021

Oblíbenost: 5
30.01.2021 |  kategorie:  

 BeranNa jednu stranu můžete mít chuť něco vybudovat nebo získat majetek a peníze. Ovšem současně vám „nedá spát“ potřeba svo… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na leden 2021

Oblíbenost: 5
30.12.2020 |  kategorie:  

BeranLeden se ponese ve znamení rozporuplných energií, kterým nebude jednoduché odolat. Nejvhodnějším přístupem bude vyváženost. Z… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na prosinec 2020

Oblíbenost: 5
01.12.2020 |  kategorie:  

 Beran V prvních dvou prosincových dekádách pokračuje nabídka nadšení a schopnosti začínat nové věci. Úspěch to ale bude mít … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Horoskop na březen 2017

Oblíbenost: 5

Beran

Začátek a konec března bude pro Berany hodně energický. Je jenom na vás, zda se bude jednat o spory nebo toho využijete k novým začátkům. Od druhé dekády se vám nabídne příležitost na větší stabilitu. Zkuste to tedy zkombinovat s nadšením a průbojností.

Rada: Meditujte denně.

 

Býk

Hlavně druhá a třetí dekáda přinese znamení Býka šanci výrazně popostrčit záležitosti, které se zbytečně dlouho vlekly. To platí i pro váš vnitřní svět, zejména ke konci měsíce. Zrovna tak můžete začít něco nového, energie bude k dispozici dost.

Rada: Pracujte s Pránou.

 

Blíženci

Připravte se na to, že úvod měsíce bude poněkud zmatečný a závěr března zase přinese hodně zbrklosti a ochoty jít do slovních konfliktů. Pro většinu aktivit, pro znamení Blíženců, tedy bude nevhodnější prostředek března.

Rada: Držte se osvědčených metod.

 

Rak

Rychlé činy a soupeření o prvenství není nic, čím byste se měli nechat svést. Ovšem ani nátlaku byste neměli v tomto směru podlehnout. Raději se spoléhejte na váš vnitřní pocit. Od druhé dekády pomůže i větší míra pragmatismu, které je vhodné nechat více prostoru.

Rada: Věnujte se modlitbám.

 

Lev

Vyvarujte se příliš ostrým loktům. Pokuste se uvolnit více místa velkorysosti, která je pro Lvy typická. Pohlídat byste si měli i svět hmoty a peněz, kde to nemusí být vždy jednoduché. Ke konci měsíce se snažte dělat to, co vás opravdu baví.

Rada: Prožívejte radost z přítomného okamžiku!

 

Panna

Začátek března bude pokračovat v nejasnostech z února. Postupně se vše začne rozjasňovat, což byste měli naplno vnímat ke konci měsíce. Jen je potřeba zachovat klid a nenechat se vesmírnými tlaky posunout k různým nepromyšleným změnám.

Rada: Méně je někdy více.

 

Váhy

Přiznejme si na rovinu, že situace se od února příliš neliší. Ani v březnu příliš klidu nezažijete. Zkuste se zamyslet nad tím, co vám tím Univerzum říká. V některých situacích je, zkrátka a dobře, nutné spíše aktivně vyskočit, než vyčkávat.

Rada: Snažte se porozumět vesmírným znamením.

 

Štír

Začátek března ještě přeje různým změnám, kterých byste měli využít. Od druhé březnové dekády totiž může dojít k určitému zabrzdění. To je založené na požadavku více praktického přístupu, což vám nemusí úplně vonět.

Rada: Zvyšte úsilí na duchovní cestě, vyplatí se to.

 

Střelec

Čím dříve pochopíte, že vydávat energii bez rozmyslu a ještě na iluzorní věci nemá smysl, tím lépe. Hlavně v poslední březnové dekádě by vám to mohlo přinést odměnu. Jen je potřeba se o ni alespoň trochu přičinit, vlastními úkony a snahou.

Rada: Novotám buďte otevřeni, ale nezavrhujte tradiční a funkční postupy a názory.

 

Kozoroh

Úvodem března můžete řešit rébus, zda se do něčeho vrhnout po hlavě nebo s rozmyslem. K rozhodnutí vám pomůže intuice. Od druhé dekády posílí smysl pro pozemská témata. Ovšem buďte obezřetní! Nečekané situace nikdy nespí a můžou vám hodně zkomplikovat život.

Rada: Najděte si pravidelný čas pro sebe a rozjímání.

 

Vodnář

Březen může přinést rychlé životní řezy, což může znamenat klady i problémy. Hodně bude záležet na tom, co je jejich cílem a s jakou opravdovostí k nim přistupujete. Od druhé dekády určitě není vhodné ignorovat výzvy zemského živlu.

Rada: Změňte spíše to, co dlouhodobě nefunguje.

 

Ryby

Pokud se během první dekády neztratíte ve vlastních představách, můžete pochopit některé pravdy Univerza. Od druhé březnové dekády se můžete více opřít o materiální stránku života, čehož se vyplatí využít. Nejenom v denním, ale i vnitřním životě.

Rada: Zařaďte do praxe afirmace.

 

Připravil: astrolog a léčitel Pavel Hanzal, psáno pro Medunku

 
`

Přiložené obrázky

 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 5
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily