Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Horoskop na červen 2021

Oblíbenost: 5
30.05.2021 |  kategorie:  

 Beran Stále platí, že se oblast domova může změnit v „bojovou zónu“. Zbytečným konfliktům můžete od druhé dekády předejít t… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na květen 2021

Oblíbenost: 5
30.04.2021 |  kategorie:  

Beran Ačkoliv můžete mít chuť na pracovní aktivity v oblasti domova, buďte obezřetní. Jinak se snadno dostanete do konfliktu s rod… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na duben 2021

Oblíbenost: 5
30.03.2021 |  kategorie:  

 Beran Vesmír vám stále nabízí mnoho energie. Využijte této nabídky během prvních dvou dubnových dekád. V těchto dnech … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na březen 2021

Oblíbenost: 5
27.02.2021 |  kategorie:  

Beran Větší část března se ponese v poměrně pozitivním duchu. V druhé a třetí dekádě měsíce se zaměřte na originální ře… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na únor 2021

Oblíbenost: 5
30.01.2021 |  kategorie:  

 BeranNa jednu stranu můžete mít chuť něco vybudovat nebo získat majetek a peníze. Ovšem současně vám „nedá spát“ potřeba svo… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na leden 2021

Oblíbenost: 5
30.12.2020 |  kategorie:  

BeranLeden se ponese ve znamení rozporuplných energií, kterým nebude jednoduché odolat. Nejvhodnějším přístupem bude vyváženost. Z… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na prosinec 2020

Oblíbenost: 5
01.12.2020 |  kategorie:  

 Beran V prvních dvou prosincových dekádách pokračuje nabídka nadšení a schopnosti začínat nové věci. Úspěch to ale bude mít … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Horoskop na červenec 2016

Oblíbenost: 5

Beran

Citová stránka vaší osobnosti bude v prvních dvou červencových dekádách podrobena silné zkoušce. Zaměřte se na stabilitu. Ke konci měsíce se vyvarujte sebestřednému jednání. Pamatujte, že ego je největší překážkou duchovního vývoje.

Rada: Praktikujte karma jógu.

 

Býk

Na začátku měsíce vám vesmír nabídne mnoho dobrého. Málokdo vás přechytračí, navíc dokážete hodně věcí prosadit. Ovšem ve druhé a třetí dekádě si pohlídejte, jakým způsobem se s lidmi bavíte a zda nemáte příliš neshod. Každé slovo má velkou sílu a již nejde vzít zpátky.

Rada: Každý den meditujte.

 

Blíženci

Během července se zaměřte na posílení stability. V první polovině měsíce si pohlídejte upřímné jednání jak z vaší strany, tak mezi lidmi v okolí. Lež má krátké nohy. Ve zbytku července kroťte svůj jazyk. Předejdete tím hádkám a také lépe uslyšíte vašeho vnitřního rádce.

Rada: Cvičte jógu.

 

Rak

Nejlepší bude první dekáda a nejsložitější prostředek měsíce. Úvodem července totiž můžete dosáhnout opravdu mnoho. Stačí vyvinout aspoň nějaké úsilí. V druhé dekádě si dejte pozor na míru potřeby svojí nezávislosti, aby nepřekročila únosnou mez. Poslední dekáda se zase zlepší.

Rada: Odevzdejte své činnosti Universu.

 

Lev

Úvod měsíce bude solidní, podpořte energie nabídkou pomoci vašim bližním. V druhé dekádě se snažte dodržet alespoň to dobré, co dlouhodobě funguje. Neměňte věci bez rozmyslu. Koncem července pocítíte příliv energie, zaměřte ji správným směrem.

Rada: Upřímná velkorysost vám sluší.

 

Panna

Přestože stále trvají zkoušky, které si pro vás vesmír v posledních měsících nachystal, může být červenec převážně dobrý. Je důležité, abyste byli ve svém životě poctiví a drželi se optimismu. Stále mějte na mysli, že Universum vám vždy pomůže. Stačí se na něj vědomě obrátit s prosbou.

Rada: Každodenní modlitba vás posílí.

 

Váhy

První dekáda bude pro znamení Vah náročná. Nenechte se tím vykolejit a snažte se zachovat klid a mír ve vašem nitru. Tímto přístupem dokážete vše překonat. Zbytek července bude mít vzestupnou tendenci. Zvýší se váš zájem o různé události a setkání s blízkými lidmi.

Rada: Závislosti cíleně rozpouštějte.

 

Štír

Vše důležité se pokuste natlačit a realizovat v první dekádě července. Vesmír vám půjde více na ruku. Navíc další dny budete muset bojovat s větší mírou reaktivnosti. Ta může komplikovat nejenom jednání s lidmi, ale i váš vnitřní život.

Rada: Utřiďte si, co je v životě opravdu důležité.

 

Střelec

Z pohledu nadšení a celkové energie bude mít červenec vzestupnou tendenci. Abyste toho mohli využít, nezapomínejte na klid a vytrvalost. Určitým rizikem je také zvýšená potřeba uznání a tedy často sebestřednosti. Zkuste ji vykořenit.

Rada: Pomáhejte druhým bez očekávání odměny.

 

Kozoroh

Znamení Kozoroha by si mělo během července pořádně prověřit, do jaké míry fungují upřímnost a čestnost. Proto začněte u sebe a nevynechte jedinou stránku vašeho života. Pokud to dokážete, lépe rozpoznáte, jak je na tom i vaše okolí.

Rada: Čchi-kung rozproudí vaši energii.

 

Vodnář

V průběhu první dekády buďte co nejvíce poctiví. Když budete mít čisté svědomí, nevykolejí vás okolní kritika či nespokojenost s vašimi činy. V dalších dvou dekádách se zaměříte na váš růst. Jen je třeba rozvíjet ducha a nikoliv ego.

Rada: Nepolevujte ve vašich duchovních cvičeních.

 

Ryby

Aby vám červenec „nepřišel na kobylku“, pohlídejte si rizikové oblasti, jenž jsou pro znamení Ryb typické. Nejvýraznější jsou v tomto směru vaše sny a představy. Snít samozřejmě můžete, ale nesmí vám to komplikovat běžný život tím, že se bude jednat o „růžové brýle“ nebo dokonce iluze.

Rada: Posilujte zemský živel.

 

Připravil: astrolog a léčitel Pavel Hanzal, pro Medunku

 
`
 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 5
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily