Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Horoskop na červen 2021

Oblíbenost: 5
30.05.2021 |  kategorie:  

 Beran Stále platí, že se oblast domova může změnit v „bojovou zónu“. Zbytečným konfliktům můžete od druhé dekády předejít t… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na květen 2021

Oblíbenost: 5
30.04.2021 |  kategorie:  

Beran Ačkoliv můžete mít chuť na pracovní aktivity v oblasti domova, buďte obezřetní. Jinak se snadno dostanete do konfliktu s rod… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na duben 2021

Oblíbenost: 5
30.03.2021 |  kategorie:  

 Beran Vesmír vám stále nabízí mnoho energie. Využijte této nabídky během prvních dvou dubnových dekád. V těchto dnech … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na březen 2021

Oblíbenost: 5
27.02.2021 |  kategorie:  

Beran Větší část března se ponese v poměrně pozitivním duchu. V druhé a třetí dekádě měsíce se zaměřte na originální ře… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na únor 2021

Oblíbenost: 5
30.01.2021 |  kategorie:  

 BeranNa jednu stranu můžete mít chuť něco vybudovat nebo získat majetek a peníze. Ovšem současně vám „nedá spát“ potřeba svo… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na leden 2021

Oblíbenost: 5
30.12.2020 |  kategorie:  

BeranLeden se ponese ve znamení rozporuplných energií, kterým nebude jednoduché odolat. Nejvhodnějším přístupem bude vyváženost. Z… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na prosinec 2020

Oblíbenost: 5
01.12.2020 |  kategorie:  

 Beran V prvních dvou prosincových dekádách pokračuje nabídka nadšení a schopnosti začínat nové věci. Úspěch to ale bude mít … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Horoskop na duben 2013

Oblíbenost: 5

Beran
Celé první dvě dubnové dekády jsou pro znamení Berana velmi intenzivní. Energie můžete mít nadbytek a základním faktorem je, kam ji nasměrujete. Možností je víc. První na ráně budou vztahové záležitosti. Sexuální energie vám nedá spát, ale můžete ji duchovně využít ve formě tantra jógy. Hlavně koncem dubna pozor na majetnické sklony.
Rada: Nenechte se „semlít“ touhami.

Býk
Snažte se mít pod kontrolou žárlivost i vášnivost. Obě vlastnosti, na první pohled odlišné, se stanou velkým problémem, pokud přerostou přes hlavu. Největší riziko je během prvních dvou dekád. Ale ani v poslední dekádě partnerské vztahy neusnou na úbytě. Snažte se víc otevřít svoje srdce na všech frontách.
Rada: Ve vztahu nelze nikoho vlastnit!
 
Blíženci
Vaše nadšení a aktivita se budou projevovat zejména v kontaktech s druhými lidmi. V první polovině měsíca dubna můžete mít horší odhad. Dejte si pozor na falešné ideály a iluze. V druhé půlce se intelekt a rozum výrazně zlepší. Myšlení bude rychlé a průbojné. Naučte se větší trpělivosti a vše půjde ještě lépe.
Rada: Cvičte čchi-kung.
 
Rak
Celý duben se můžete cítit pod určitým tlakem nejenom okolností, ale i lidí ve vaší blízkosti. Vyhýbejte se sporům s partnerem. Váš pocit, že si vůbec nerozumíte, byste neměli příliš hrotit. Vyčkejte, situace se zase zlepší. Ke konci dubna můžete dobít baterky častým pobytem v přírodě a na zahradě.
Rada: Nekomunikujte z pozice ega.
 
Lev
Větší část měsíce se můžete vést na vlně euforie. Důsledkem může být nárůst egocentrismu a bezohlednosti k pocitům a problémům druhých lidí. Zkuste na chvíli přestat myslet sami na sebe a v ten okamžik začnete být velmi úspěšní! Koncem měsíce se vyhýbejte řešení finančních záležitostí zejména s partnerem.
Rada: Více empatie a lásky do života!

Panna
Pokud plánujete jakékoliv aktivity a práce, tak se vám vyplatí počkat do půlky dubna. Právě v druhé části měsíce se budete moci spolehnout na rychlý úsudek a vyjadřování. Přesto ani tento čas není bez rizika. Ve dnech kolem 20. dubna se mějte na pozoru před ukvapenými reakcemi a nepozorností.
Rada: Hodně relaxujte a uklidňujte mysl.

Váhy
Zejména během prvních dvou dekád silně pocítíte příchod jara. Vztahy pro vás budou velkým tématem. Jenže buďte obezřetní, mohla by se projevit nespokojenost, kterou ale s odstupem času uvidíte jinak. V zaměstnání a v oblasti peněz si dávejte pozor hlavně v poslední dekádě, kde se ukáže, zda dokážete zvládat různé zkoušky. Vesmír vás chce prověřit. Máte na to!
Rada: Vyzkoušejte tantra jógu.

Štír
Co můžete, snažte se stihnout v první polovině dubna. V druhé půlce se na vás zvýší nároky. Můžete mít problémy s autoritami, nadřízenými i partnerem. Zkuste se zamyslet nad tím, kde je chyba. Nenechte se vyprovokovat a poctivě pracujte na odstranění vlastních nedostatků. To je jediná správná cesta.
Rada: Rozpouštějte ego a berte věci s nadhledem.

Střelec
Celý měsíc je vcelku pozitivní. Přesto zejména v první půlce měsíce hrozí, že vás bude „válcovat“ ego a snaha užívat si života plnými doušky. Nic proti tomu, ale nezapomínejte na povinnosti. V tomto období si dejte pozor na falešné představy. Naopak v druhé půlce váš intelekt dostane křídla. Nápady se proto snažte po celou dobu hodnotit realisticky.
Rada: Praktikujte átmavičáru.

Kozoroh
Celý duben budete pod různorodým tlakem. V první půlce měsíce se hlavně vyhýbejte sporům v partnerském vztahu a v komunikaci s kolegy na pracovišti. Druhá půlka dubna může přinést určité zklamání z výsledků vaší práce. To, že se věci nedaří podle vašich představ ovšem neznamená, že to nemůže vyjít. Hodně záleží na všem přístupu. Organismus si zaslouží více odpočinku.
Rada: Uvolněte se prosím a netlačte tolik „na pilu“.

Vodnář
V první části měsíce se vám bude dařit. Budete hýřit energií a snahou hodně věcí vykonat. Aby se to povedlo, naučte se dotahovat věci do konce a přidejte kapku trpělivosti. Od začátku druhé půlky dubna věci budou víc drhnout. To vám nemusí vyhovovat. Jenže vesmír se vám snaží ukázat, že z pozice ega toho člověk moc nedokáže.
Rada: Otevřete duchovní srdce.

Ryby
Celý duben vám bude vesmír posílat podporu. Snažte se toho využít. Určitě se vyplatí si vše dobře naplánovat. Pro první polovinu měsíce investujte svoje síly do přípravy. Naopak v druhé půlce dubna můžete vše uvést do reality. Pokud to nepodceníte, zvládnete to. Duchovní život ovšem praktikujte každý den. Zde neplatí žádné výjimky ani výmluvy.
Rada: Využijte zdroje energie užitečným způsobem.

Pavel Hanzal, astrolog, léčitel a terapeut
Psáno pro Medunku

 
`

Přiložené obrázky

 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 5
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily