Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Horoskop na červen 2021

Oblíbenost: 5
30.05.2021 |  kategorie:  

 Beran Stále platí, že se oblast domova může změnit v „bojovou zónu“. Zbytečným konfliktům můžete od druhé dekády předejít t… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na květen 2021

Oblíbenost: 5
30.04.2021 |  kategorie:  

Beran Ačkoliv můžete mít chuť na pracovní aktivity v oblasti domova, buďte obezřetní. Jinak se snadno dostanete do konfliktu s rod… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na duben 2021

Oblíbenost: 5
30.03.2021 |  kategorie:  

 Beran Vesmír vám stále nabízí mnoho energie. Využijte této nabídky během prvních dvou dubnových dekád. V těchto dnech … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na březen 2021

Oblíbenost: 5
27.02.2021 |  kategorie:  

Beran Větší část března se ponese v poměrně pozitivním duchu. V druhé a třetí dekádě měsíce se zaměřte na originální ře… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na únor 2021

Oblíbenost: 5
30.01.2021 |  kategorie:  

 BeranNa jednu stranu můžete mít chuť něco vybudovat nebo získat majetek a peníze. Ovšem současně vám „nedá spát“ potřeba svo… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na leden 2021

Oblíbenost: 5
30.12.2020 |  kategorie:  

BeranLeden se ponese ve znamení rozporuplných energií, kterým nebude jednoduché odolat. Nejvhodnějším přístupem bude vyváženost. Z… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na prosinec 2020

Oblíbenost: 5
01.12.2020 |  kategorie:  

 Beran V prvních dvou prosincových dekádách pokračuje nabídka nadšení a schopnosti začínat nové věci. Úspěch to ale bude mít … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Horoskop na duben 2019

Oblíbenost: 5

Beran

Silné období, které vám nabízí hodně nadšení a energie. Abyste ho přetavili ve výsledky, tak je potřeba o více pragmatický a trpělivý přístup. K vašemu okolí se snažte chovat více citlivě a nějaká tolerance by také neuškodila.
Rada: Hlavou zeď neprorazíte.

Býk

Duben bude solidním obdobím. Hlavně v první dekádě se můžete mj. více věnovat mystice nebo umění. Naopak na konci měsíce nepočítejte s velkým klidem. Pocítíte touhu něco ve svém životě změnit a to velmi rychle.
Rada: Cvičte taichi.

= Kurz numerologie online

Blíženci

Duben může přinést určité zmatky, ale zrovna tak jsou jeho první dvě dekády vhodné pro meditace a napojení na Universum. Jen je nutná upřímnost ve vašem snažení. Ke konci měsíce budete sršet nápady a komunikací.
Rada: Denně meditujte.

Rak

V dubnu bude „střídavě oblačno“. To by vás ale nemělo nijak rozhodit, zejména pokud se opřete o svoje přesvědčení, které má stabilní základy. Poslední dekáda je vhodná ke změnám v oblasti bydlení, ale pokud na tom doma nepanuje shoda, tak situaci neřešte.
Rada: Cvičte jógu.

Lev

První dvě dubnové dekády budou velmi dobré, tak se toho snažte co nejvíce využít. Jedinou komplikací by mohlo být, když byste se pokusili vaše okolí tzv. „válcovat“. Poslední dekáda může přinést problémy, zejména u změn souvisejících s majetkem a financemi.
Rada: Naučte se átmavičáru.

Panna

Existuje riziko, že špatně odhadnete situaci nebo se vás někdo pokusí podvést, což platí hlavně pro první dvě dekády. Jinak pro celý duben je velmi důležité, abyste dobře komunikovali. Vyhýbejte se slovním konfliktům, ale nebojte se být asertivní.
 Rada: Vyzkoušejte džňána jógu.

Váhy

V dubnu bude pokračovat výzva z konce března. Tedy se musíte naučit, že někdy je potřeba udělat rázné rozhodnutí, přestože vám to není vlastní nebo nejste o zvolené cestě zcela rozhodnuti. Pokud budete váhat, přijdou nepříjemné zkoušky.
Rada: Modlitba vás podpoří.

Štír

První dekáda vám nabídne téměř vše, proto buďte otevření a Universum vás nasměruje. V druhé dekádě se můžou objevit občasné spory se silnými osobnostmi. Nenechte se vytočit. Na konci měsíce nečiňte ukvapené kroky v materiální oblasti.
Rada: Snažte se udržet vnitřní harmonii.

Střelec

Nejlepším obdobím bude poslední dubnová dekáda, ve které dojde k uvolnění rizika omylů a iluzí. Do té doby se snažte poctivě pracovat a příliš nespoléhejte na svoji fantazii. Sami se pokuste o dochvilnost a férovost.
Rada: Uvědomujte si skutečnost.

Kozoroh

Duben nebude úplně nejklidnějším měsícem, protože se musíte popasovat s různými situacemi, ve kterých se objeví spory a nečekaně rychlé překážky. Možná pochopíte, že někdy je lepší svůj přístup trochu změkčit a pak půjde vše lépe.
Rada: Poproste Universum o pomoc.

Vodnář

Přestože první dvě dekády nebudou zcela bez mráčku, přesto je vhodné většinu důležitých věcí vyřešit právě v těchto dnech. Ke konci měsíce totiž můžete narazit na neústupnost v oblastech, kde toužíte po svobodě a volnosti.
Rada: Cvičte vnější i vnitřní pránajámu.

Ryby

Spoléhání se na štěstí a přílišná povrchnost by se vám nemuseli vyplatit. Problémem může být i komunikace, zejména když nebude míněna vážně a nedokážete z ní vydolovat reálné činy. Pokud ale vše zvládnete, problémy nebudou mít důvod vzniknout.
Rada: Karma jóga vás posune dál.

Připravil: astrolog a léčitel Pavel Hanzal

 
`
 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 5
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily