Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Horoskop na červen 2021

Oblíbenost: 5
30.05.2021 |  kategorie:  

 Beran Stále platí, že se oblast domova může změnit v „bojovou zónu“. Zbytečným konfliktům můžete od druhé dekády předejít t… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na květen 2021

Oblíbenost: 5
30.04.2021 |  kategorie:  

Beran Ačkoliv můžete mít chuť na pracovní aktivity v oblasti domova, buďte obezřetní. Jinak se snadno dostanete do konfliktu s rod… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na duben 2021

Oblíbenost: 5
30.03.2021 |  kategorie:  

 Beran Vesmír vám stále nabízí mnoho energie. Využijte této nabídky během prvních dvou dubnových dekád. V těchto dnech … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na březen 2021

Oblíbenost: 5
27.02.2021 |  kategorie:  

Beran Větší část března se ponese v poměrně pozitivním duchu. V druhé a třetí dekádě měsíce se zaměřte na originální ře… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na únor 2021

Oblíbenost: 5
30.01.2021 |  kategorie:  

 BeranNa jednu stranu můžete mít chuť něco vybudovat nebo získat majetek a peníze. Ovšem současně vám „nedá spát“ potřeba svo… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na leden 2021

Oblíbenost: 5
30.12.2020 |  kategorie:  

BeranLeden se ponese ve znamení rozporuplných energií, kterým nebude jednoduché odolat. Nejvhodnějším přístupem bude vyváženost. Z… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na prosinec 2020

Oblíbenost: 5
01.12.2020 |  kategorie:  

 Beran V prvních dvou prosincových dekádách pokračuje nabídka nadšení a schopnosti začínat nové věci. Úspěch to ale bude mít … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Horoskop na květen 2013

Oblíbenost: 5

Beran
Zejména v prvních dvou májových dekádách se připravte na to, že na vás čekají pracovní povinnosti. Přísloví „bez práce nejsou koláče“ si uvědomíte víc, než kdy jindy. Ale to neznamená, že se nebudete chtít bavit. Potěšení pozemských radovánek vám zpestří volný čas. Koncem měsíce se zvýší důraz na různé kontakty s přáteli. Bude to dobrá doba pro získávání informací.
Rada: Nezapomínejte na meditace!

Býk
Květen bude pro vás úspěšný. V první půlce se soustřeďte na práci, ale také na vše, co vyžaduje trpělivý a pragmatický přístup. Zkuste vyhodnodit, co děláte v životě dobře a co špatně. V druhé části májových dnů a zejména v poslední dekádě přejí energie vzdělávání a vyměňování názorů s lidmi kolem vás. Nebudete se bát změnit to, o čem jste doposud váhali.
Rada: Vesmír vám je nakloněn, využijte toho!
 
Blíženci
V první polovině měsíce budete překvapovat vlastností, která je obvykle Blížencům hodně vzdálená. Jedná se o pragmatický a často i trpělivý přístup k povinnostem a životu. To vše samozřejmě v mezích možností vašeho vzdušného znamení. V druhé půlce máje se rozvibrují energie, které jasně ukážou vaše schopnosti. Zvídavost, učenlivost a excelentní vyjadřování budou na vzestupu. Využijte toho k obohacení vašich informací o duchovní cestě!
Rada: Rozvíjejte intuici!
 
Rak
Je před vámi pohodový měsíc, který můžou narušit pouze vaše vnitřní obavy. Řešení je jednoduché. Pokud vás bude chtít někdo zmanipulovat, postavte se mu čelem a bez jakéhokoliv váhání odmítněte. Na cestě hledání můžete v první půlce měsíce stabilizovat váš pravidelný meditační režim. Naopak v druhé části vám vesmír nabídne možnost posunu a změny. Samozřejmě jenom k lepšímu a to nejen na duchovní rovině, ale i v oblasti kontaktů a vztahů.
Rada: Naslouchejte vnitřnímu hlasu.
 
Lev
Může vám chybět schopnost reagovat na vývoj životních událostí. Vaše zarputilost je tak největší komplikací. Pokuste se do života zapojit více lehkosti a ochoty upustit, alespon dočasně, od toho, co se zrovna nedaří. Jestliže to nezvládnete, zas tolik se toho neděje. Nic totiž netrvá věčně a v druhé půlce května se na vás vesmír usměje a umožní vám brát věci s nadhledem. Navíc se vám otevřou brány k novým informacím a ochotě se nechat něco naučit.
Rada: Zapracujte na vědomí, že všichni jsme součástí Universa.

Panna
Začátek máje vám nabídne šanci vydělat peníze nebo něco vybudovat. Vyhýbat se nebudete ani různým požitkům. Zde ovšem platí staré známé přísloví „všeho s mírou“. Tento druh energií bude trvat do poloviny měsíce. Pak se situace začne měnit a vy můžete mít problémy s komunikací. Je proto rozumné se zaměřit právě tímto směrem. V životě budete muset dokázat, že náhlé změny zvládáte přirozeně tak, jak přijdou. Kdo to zvládne, bude mít štěstí na své straně.
Rada: Cvičte jógu.

Váhy
Ačkoliv vás vesmírné vlivy nebudou tlačit k povinnostem nebo práci, byla by velká chyba toho zneužít. Měli byste pečlivě pracovat jak na materiálním, tak na poli duchovního rozvoje. Jen tak budete připravení na přízeň, kterou vám v poslední dekádě Universum pošle. Právě tehdy byste měli intenzivně meditovat. Spojení s vyššími silami určitě pocítíte. Vhodný je také pobyt a společné cvičení s dalšími hledajícími.
Rada: Hlavním cílem je cesta k Universu.

Štír
První dvě dekády budou náročné. Praktická stránka života vám může utíkat mezi prsty. Také ve vztahu si je potřeba dát pozor, aby to nezačalo skřípat. Hlavně se nenechte strhnout k žárlivým scénám. Dalším rizikem je pokušení a touha partnera vlastnit. Všichni jsme dítka Boha a každý člověk je svobodný. Proto partnerovi tuto volnost dopřejte a sami si to uvědomujte. Koncem měsíce se situace výrazně uklidní, ale pozornost neztrácejte!
Rada: Soustřeďte se na rozpouštění závislostí.

Střelec
Snažte se vše, co je důležité a má mít trvalou hodnotu, zvládnout v první půlce měsíce května. Sice to bude vyžadovat určitou námahu, ale může se to podařit. V druhé polovině se situace na obloze o dost změní. Začnete „bojovat“ s přílišnou lehkostí, která hraničí s neodpovědností. Uvědomte si, že lehkost znamená život v souladu s vědomím, že věčná je pouze naše duše. Ale nikoliv zanedbávání povinností. Přívětivé kontaktům i rozvoji ducha budou dny kolem 26. května.
Rada: Vykonávejte karma jógu.

Kozoroh
První májové dny budou poněkud rozpačité, protože se budou objevovat dozvuky předchozích obtíží. Naštěstí se situace rychle rozptýlí a první dvě dekády vám budou přát. Je to vhodná doba pro záležitosti majetku a peněz. Také se můžete bavit pozemským životem víc, než obvykle. Je na vás, zda si zvolíte cestu práce nebo zábavy. Určitě jde zvládnout obojí! Ani konec května nebude k zahození, ale téma hmoty již nebude tolik výrazné.
Rada: Pomáhejte druhým.

Vodnář
Hlídejte si peněženku a všechny aktivity, které souvisí s investicemi. S hmotou a živlem země totiž budete vysloveně na kordy. Berte to jako zkoušku „dospělosti“. Vzdušné znamení Vodnáře by mělo zvládnout práci s hmotou. Nezávisle na tom, jak se vám to bude dařit, se situace začne v poslední májové fázi uklidňovat a ke slovu se začne víc dostávat to, co je vám přirozené. Pohyb, kontakty s přáteli a vzdělávání.
Rada: Kráčejte zlatou střední cestou.

Ryby
Pocit i realita životních jistot, které se vám otevřou během prvních dvou květnových dekád, vám budou zcela vyhovovat. Navíc máte příležitost dotáhnout vše, co jste rozdělali nebo o čem jste pouze snili, do zdárného konce. A to rozhodně není málo! V poslední dekádě se začne pocit trvalosti a stability pomalu rozplývat. To vůbec nevadí, zkuste pokračovat v nastoupené cestě. Také v meditacích neustávejte. Důležitá je každodenní pravidelná praxe!
Rada: Cvičte tai-chi.

Pavel Hanzal, astrolog, léčitel a terapeut
Psáno pro Medunku

 
`

Přiložené obrázky

 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 5
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily