Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Horoskop na červen 2021

Oblíbenost: 5
30.05.2021 |  kategorie:  

 Beran Stále platí, že se oblast domova může změnit v „bojovou zónu“. Zbytečným konfliktům můžete od druhé dekády předejít t… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na květen 2021

Oblíbenost: 5
30.04.2021 |  kategorie:  

Beran Ačkoliv můžete mít chuť na pracovní aktivity v oblasti domova, buďte obezřetní. Jinak se snadno dostanete do konfliktu s rod… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na duben 2021

Oblíbenost: 5
30.03.2021 |  kategorie:  

 Beran Vesmír vám stále nabízí mnoho energie. Využijte této nabídky během prvních dvou dubnových dekád. V těchto dnech … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na březen 2021

Oblíbenost: 5
27.02.2021 |  kategorie:  

Beran Větší část března se ponese v poměrně pozitivním duchu. V druhé a třetí dekádě měsíce se zaměřte na originální ře… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na únor 2021

Oblíbenost: 5
30.01.2021 |  kategorie:  

 BeranNa jednu stranu můžete mít chuť něco vybudovat nebo získat majetek a peníze. Ovšem současně vám „nedá spát“ potřeba svo… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na leden 2021

Oblíbenost: 5
30.12.2020 |  kategorie:  

BeranLeden se ponese ve znamení rozporuplných energií, kterým nebude jednoduché odolat. Nejvhodnějším přístupem bude vyváženost. Z… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na prosinec 2020

Oblíbenost: 5
01.12.2020 |  kategorie:  

 Beran V prvních dvou prosincových dekádách pokračuje nabídka nadšení a schopnosti začínat nové věci. Úspěch to ale bude mít … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Horoskop na leden 2013

Oblíbenost: 0

Beran
První dvě dekády nového roku 2013 přinesou Beranům náročnější období. Můžete se „prát“ s praktickou sférou života. Problémem může být přílišná tvrdost, která vám bude komplikovat život. A nejen vám, ale i vztahu a dalším blízkým lidem. Chce to méně egoismu a více ohleduplnosti a pochopení pro druhé lidi. Poslední dekáda bude lepší a nabídne šanci na lepší chápání svobody.
Rada: Rozvíjejte univerzální lásku bez podmínek!

Býk
V úvodních dvou třetinách ledna 2013 vám půjdou práce a hmatatelné záležitosti od ruky. Samozřejmě, že se čas od času vyskytnou problémy, ale měli byste je díky trpělivosti a vytrvalosti zvládnout. Náročnější budou dny kolem poloviny měsíce, kdy může projít partnerský vztah zátěžovou zkouškou. Závěrem měsíce se začnete víc soustředit na uvědomování toho, že vlastně chcete být nejenom majetkově úspěšní, ale že je potřeba i víc svobody a nezávislosti ve všech sférách života.
Rada: Nezapomínejte na pravidelnou meditaci.

Blíženci
Hned počátkem měsíce budete hůře snášet tlak. Vyhýbejte se pokušení manipulovat s druhými lidmi. To platí zejména tehdy, pokud by se mělo jednat o finanční výhody. Celková situace na obloze se začne postupně zlepšovat ve váš prospech již během druhé dekády. Nejlepší ovšem bude dekáda třetí, kde budete mít dost inspirace „z hůry“ a také se můžete obrátit pro radu k astrologovi. Nebo začněte astrologii rovnou studovat.
Rada: Držte duchovní směr a nenechte se vykolejit změnami kolem vás.

Rak
Obrňte se trpělivostí a hlavně hned od prvního dne nového roku nastolte optimistický přístup do života. Jen tak odoláte v prvních dou lednových fázích nárokům, které na vás vesmír bude klást. Jak vztah, tak práce budou pod taktovkou náročnosti a věci budou drhnout. Pozor také na problémy s klouby a zuby. Naštěstí poslední lednová dekáda přinese uvolnění a vy si konečně oddechnete. Stačí vydržet a nepoddávat se okolnostem.
Rada: Dbejte na svoje zdraví.

Lev
Pokud se o něco snažíte nebo na něčem pracujete, měli byste se snažit to stihnout během první a druhé dekády. Poslední fáze měsíce totiž přinese sice zajímavé období, ale dařit se vám bude ve stylu „střídavě slunečno a oblačno“. Hodně totiž bude záležet na tom, jak každý Lev zvládá svoje silné ego a umí se vyrovnat s tím, že egoismus není ta správná cesta k dalšímu rozvoji. Myslete tedy na to!
Rada: Bude vám slušet velkorysost.

Panna
Nejklidnějším časem bude prostředek měsíce. Právě v této době by se vám mohlo dařit skloubit práci a soukromí. Úvodem měsíce můžete trochu tlačit na pilu, ale to neznamená, že je to správně. Snažte se s lidmi spolupracovat. Naopak závěrem měsíce vám bude sice občas štěstí přát, ale současně se nevyhnete problémům k řešení. Zkuste se naučit dát do souladu intuici, empatii a rozum.
Rada: Nebojte se víc otevřít Universu!

Váhy
Plnění povinností a náročné úkoly a pracovní vypětí vám nebude příliš po chuti. Zejména první a druhá dekáda vás v tomto směru prověří. Soustřeďte se také na partnerské záležitosti. V druhé a třetí dekádě si vztah zaslouží více lásky a pozornosti. Jinak hrozí vzájemné odcizení a ochlazení. Celý měsíc se snažte držet váhovského hesla, že nejlepší je „zlatá střední cesta“. Nezapomínejte na to, že vždy se můžete obrátit o pomoc k Universu.
Rada: Rozvíjejte univerzální lásku.

Štír
Ačkoliv se na první pohled můžete opřít o vytrvalost, tak to nebude zcela snadné. V první dekádě si dejte pozor na rozpor v oblasti myšlení a komunikace, kdy jednou převáží stabilita a jindy zase netrpělivost. V podobném duchu se vyvarujte disharmonie ve vztazích v druhé dekádě. Závěrem měsíce se soustřeďte na to, aby vás neválcoval pocit, že musíte v životě vše změnit a vysvobodit se ze spárů rutiny. Udělat to samozřejmě můžete, ale s rozmyslem!
Rada: Každodenní meditace vám pomůžou.

Střelec
Je před vámi solidní období, ve kterém můžete hodně vykonat. Zajímavý bude zejména úvod ledna a také poslední dekáda. Právě tento čas budete moci využít k načerpání inspirace, neotřelých nápadů a také kontaktů s vyššími silami. Nebojte se tedy toho a otevřete se! Prostředek měsíce využijte k praktickým záležitostem a dohnání restů v pravidelných povinnostech. Po celý měsíc platí, že byste měli být pokorní a nic nepřehánějte.
Rada: Zapracujte na intuici!

Kozoroh
Ačkoliv první dvě lednové dekády jsou obdobím, kdy životodárné Slunce kráčí právě vaším znamením, tak situace není zcela jednoduchá. Klíčem ke spokojenosti bude styl komunikace s druhými lidmi, jakož i partnerem. Snažte se mít vnitřní impulsy pod kontrolou a vše bude dobré. Naopak v poslední dekádě vám může vesmír připravit zkoušky související s vaším nitrem ve vazbě na závislosti. Nepolevte v pozornosti a ustojíte to.
Rada: Modlitba pomáhá!

Vodnář
Celý měsíc se vám může poměrně dařit. To ovšem neznamená, že byste mohli usnout na vavřínech. „Pečení holubi nelétají zadarmo do pusy“ ani v pozemském světě, ani na duchovní cestě. Nespoléhejte proto pouze na štěstí a náhlá vnuknutí. Ukažte světu, že dokážete zabrat a soustředit se na své cíle. Uvidíte, že vaši snahu vesmír ocení a vše půjde ještě lépe, než jste doufali. V závěrečné dekádě se zaměřte na studium astrologie, filosofie a také moderních směrů.
Rada: Cvičte taichi.

Ryby
Leden se může stát výborným měsícem. Stačí jen plynout v souladu s energiemi. První dvě dekády byste mohli využít zejména k pracovním záležitostem a všemu, co souvisí s hmotou. Ať doma nebo v podnikání a zaměstnání. Ovšem nezapomínejte přitom na pravidelné duchovní cvičení! Závěrečnou dekádu naopak směřujte do nápadů a spřádání inspirace na další dny. Celkově platí, že byste se neměli bát aktivity v plné míře, ale když si tělo řekne, relaxujte.
Rada: Naučte se vyprázdnit mysl od starostí a myšlenek.

Pavel Hanzal, astrolog, léčitel a terapeut
Psáno pro Meduňku

 
`

Přiložené obrázky

 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 0
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily