Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Horoskop na červen 2021

Oblíbenost: 5
30.05.2021 |  kategorie:  

 Beran Stále platí, že se oblast domova může změnit v „bojovou zónu“. Zbytečným konfliktům můžete od druhé dekády předejít t… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na květen 2021

Oblíbenost: 5
30.04.2021 |  kategorie:  

Beran Ačkoliv můžete mít chuť na pracovní aktivity v oblasti domova, buďte obezřetní. Jinak se snadno dostanete do konfliktu s rod… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na duben 2021

Oblíbenost: 5
30.03.2021 |  kategorie:  

 Beran Vesmír vám stále nabízí mnoho energie. Využijte této nabídky během prvních dvou dubnových dekád. V těchto dnech … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na březen 2021

Oblíbenost: 5
27.02.2021 |  kategorie:  

Beran Větší část března se ponese v poměrně pozitivním duchu. V druhé a třetí dekádě měsíce se zaměřte na originální ře… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na únor 2021

Oblíbenost: 5
30.01.2021 |  kategorie:  

 BeranNa jednu stranu můžete mít chuť něco vybudovat nebo získat majetek a peníze. Ovšem současně vám „nedá spát“ potřeba svo… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na leden 2021

Oblíbenost: 5
30.12.2020 |  kategorie:  

BeranLeden se ponese ve znamení rozporuplných energií, kterým nebude jednoduché odolat. Nejvhodnějším přístupem bude vyváženost. Z… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na prosinec 2020

Oblíbenost: 5
01.12.2020 |  kategorie:  

 Beran V prvních dvou prosincových dekádách pokračuje nabídka nadšení a schopnosti začínat nové věci. Úspěch to ale bude mít … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Horoskop na leden 2017

Oblíbenost: 5

Beran

V lednu 2017 se snažte opírat spíše o citlivější přístup plný pochopení. Bezohledná tvrdost by sice mohla mít v některých případech úspěch, ale jenom dočasný. Ke konci měsíce najděte symbiózu mezi pravidly a nezávislostí.

Rada: Respektujte karmické zákony.

 

Býk

Jestliže si pohlídáte svět přílišných ideálů, můžou být první dvě dekády úspěšné. To platí jak pro duchovní cestu, tak jakékoliv praktické záležitosti. Ke konci ledna je nutné počítat s určitými změnami, které si život může vyžádat.

Rada: Každý den meditujte.

 

Blíženci

Leden pro vás nemusí být jednoduchý. Na jednu stranu chcete něčeho dosáhnout, na druhou stranu můžete bojovat se závojem iluzí. Pokud si s tím nebudete vědět rady, vyčkejte do poslední dekády. Snad obdržíte více inspirace.

Rada: Opřete se o silnou vůli.

 

Rak

V lednu vám rozhodně bude bližší svět nitra, než hmoty. Toho byste měli využít k rozvoji ducha. Ovšem určitě byste neměli utíkat ani před praktickým životem. Je nutné se smířit s tím, že na Zemi to jinak nejde.

Rada: Posilte zemský živel, například náramkem z hematitu.

 

Lev

Na začátku ledna budete mít hodně síly a odhodlání. Jen nezapomínejte na pochopení. Uprostřed měsíce buďte pracovití. Spoléhání na náhodu by se nemuselo vyplatit. Ke konci měsíce uvolněte otěže sobě i okolí.

Rada: Pomáhejte nezištně druhým.

 

Panna

Čím víc budete ulpívat na detailech, tím víc se objeví komplikací. To není Murphyho zákon, ale lednová rada pro znamení Panny. K úspěšnosti stačí kombinace důslednosti a empatie. Jen je nutné se držet toho, co je skutečně podstatné.

Rada: Pravidelná modlitba vás podpoří.

 

Váhy

Příliš nespoléhejte na štěstí. Tato cesta by se mohla ukázat jako slepá, zejména pokud toho bude příliš. Poněkud jiné to může být ke konci měsíce, kdy vám dokáže vesmír pomoct. Proto buďte otevření a současně si plňte všechny svoje povinnosti.

Rada: Přejte si jen to, co si opravdu zasloužíte.

 

Štír

Pokud můžete, tak většinu důležitých věcí naplánujte na první dvě dekády. V první dekádě ale pozor na to, abyste nejednali příliš z pozice ega. To vystrčí růžky i ke konci měsíce, kdy se budete muset vyrovnat s vyšší potřebou osobní svobody.

Rada: Rozpouštějte závislosti.

 

Střelec

Opírejte se o vlastní zkušenosti a schopnosti. Jedině tak můžete dokázat to, na čem vám záleží. Pamatujte, že vesmír je energie, která by měla proudit. Nemá cenu příliš „tlačit na pilu“, ale bez vlastní snahy to taky nepůjde.

Rada: Cvičte jógu.

 

Kozoroh

Energie budete mít hlavně během prvních dvou lednových dekád víc, než dost. Jen je potřeba ji uplatnit i nějak hlouběji a smysluplným způsobem. Proto se nesoustřeďte jenom na vlastní Já, ale také na ostatní svět potřebných.

Rada: Praktikujte karma jógu.

 

Vodnář

Nepouštějte se do sporů kvůli tomu, že někdo chce prosadit vlastní názor za každou cenu. To platí i v případě, že jste tím někým vy. V poslední lednové dekádě přejde Slunce do znamení Vodnáře, což rozvibruje všechny vaše vlastnosti. Zkuste toho využít!

Rada: Rozvíjejte lásku bez podmínek.

 

Ryby

Pokuste se skloubit empatii a praktické schopnosti. Když ke konci ledna přidáte i nápaditost, dost možná překvapíte i sebe sama. Samozřejmě, že pozitivním způsobem. Jen se nenechte zmást různými falešnými nebo nejasnými filozofiemi a názory.

Rada: Držte se toho, co víte, že funguje.

 

Připravil: astrolog a léčitel Pavel Hanzal, pro Medunku

 
`
 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 5
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily