Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Horoskop na červen 2021

Oblíbenost: 5
30.05.2021 |  kategorie:  

 Beran Stále platí, že se oblast domova může změnit v „bojovou zónu“. Zbytečným konfliktům můžete od druhé dekády předejít t… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na květen 2021

Oblíbenost: 5
30.04.2021 |  kategorie:  

Beran Ačkoliv můžete mít chuť na pracovní aktivity v oblasti domova, buďte obezřetní. Jinak se snadno dostanete do konfliktu s rod… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na duben 2021

Oblíbenost: 5
30.03.2021 |  kategorie:  

 Beran Vesmír vám stále nabízí mnoho energie. Využijte této nabídky během prvních dvou dubnových dekád. V těchto dnech … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na březen 2021

Oblíbenost: 5
27.02.2021 |  kategorie:  

Beran Větší část března se ponese v poměrně pozitivním duchu. V druhé a třetí dekádě měsíce se zaměřte na originální ře… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na únor 2021

Oblíbenost: 5
30.01.2021 |  kategorie:  

 BeranNa jednu stranu můžete mít chuť něco vybudovat nebo získat majetek a peníze. Ovšem současně vám „nedá spát“ potřeba svo… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na leden 2021

Oblíbenost: 5
30.12.2020 |  kategorie:  

BeranLeden se ponese ve znamení rozporuplných energií, kterým nebude jednoduché odolat. Nejvhodnějším přístupem bude vyváženost. Z… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na prosinec 2020

Oblíbenost: 5
01.12.2020 |  kategorie:  

 Beran V prvních dvou prosincových dekádách pokračuje nabídka nadšení a schopnosti začínat nové věci. Úspěch to ale bude mít … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Horoskop na listopad 2012

Oblíbenost: 0

Beran
První dvě dekády budete mít hodně energie, kterou můžete využít k různým dobrodružstvím, cestování, ale u duchovnímu hledání. Pozor si dejte na partnerské záležitosti, kde nemusí být zcela jednoduché nalézt vždy soulad. Naučte se umění kompromisu. To ostatně budete potřebovat hlavně v poslední dekádě, kde se sice budete chtít prosadit, ale čekají vás zkoušky a překážky.
Rada: Pěstujte altruismus!

Býk
Během celého listopadu si dejte pozor na to, co se vyplavuje z vašeho podvědomí. Pochybnosti, ale i různé nepříjemné pocity v jakékoliv souvislosti vám můžou život zbytečně komplikovat. Chce to více nadhledu a uvolněnosti. V poslední dekádě se zesílí touha něco hmatatelného realizovat a uskutečnit. Může se vám to povést, ale jen tehdy, pokud nebudete příliš „tlačit na pilu“.
Rada: Odevzdejte pochybnosti i obavy Universu.

Blíženci
Ve vašich činech a snažení může chybět větší kus poctivosti sama k sobě. Proto nemusí být výsledky takové, jaké byste si představovali. Nápadidost, vize a chut se do něčeho pustit vám nechybí, ale chce to také víc důslednosti! Více vám budou vyhovovat přátelské kontakty a zábava, než pracovní zátěž. Zejména koncem měsíce si dejte pozor nejenom na spory s nadřízenými, ale hlavně na vlastní ego.
Rada: Pomůže vám karma jóga.

Rak
K vnitřní práci a duchovnímu rozvoji byste měli využít hlavně první dvě listopadové dekády. Právě v tomto období se vám bude hledat vaše pravé Já lépe. V poslední dekádě se připravte na větší pracovní zátěž, ale i problémy. Můžete být pod větším tlakem, který nebude jednoduché zvládnout. Je důležité, abyste si našli dostatek času na relaxaci a koníčky!
Rada: Intenzivně meditujte.

Lev
Až do druhé dekády můžete mít pocit, že se proti vám někdo tajně spiknul. Jenže ruku na srdce, nejsou podobné pocity jen obezličkou pro vaši ješitnost? Snažte se rozlišit, co je reálné a co nikoliv. Náladu si můžete spravit v poslední dekádě měsíce, ve které se vám víc otevře intuice a touha po svobodě a nezávislosti. Využijte toho k smysluplným činům a duchovní práci!
Rada: Praktikujte átmavičáru.

Panna
V první polovině měsíce se můžete spoléhat spíš na vaše pocity a intuici. Jako Panny radši dáte na intelekt, ale tentokrát si prostě musíte počkat. Dejte si také pozor na to, aby vám někdo snadno „nepověsil bulíky na nos“. Situace se zlepší až v druhé půlce listopadu. Závěrem měsíce buďte pozorní, abyste nic nepřeháněli a nenechali příliš vládnout vaše ego.
Rada: Dejte si pozor na iluze.

Váhy
Úvodem listopadu se můžete cítit pod velkým tlakem. Připravte se také na nečekané změny a události. Odolat tomu všemu můžete s pomocí víry, že vše jde tak, jak má a v souladu s Universem. Postupně se situace zlepší a střed měsíce bude o něco klidnější. Koncem měsíce můžete hodně dokázat jak vnitřně, tak hmatatelně. Jen musíte dokázat, že váš život nestojí na „hliněných nohách“, které se můžou snadno zbortit.
Rada: Vaši cestu podpoří modlitba.

Štír
Většina listopadu je poměrně příznivá a měli byste toho využít. První dvě dekády se věnujte rozpouštění závislosti, obav a strachů. Práce s podvědomím vám pomůže. První dny poslední dekády si dejte pozor na iluze a nereálná očekávání. V reálném životě se nenechte napálit. Další dny už budou přát nápadům, vzdělávání a cestování. Stačí se jen rozhodnout, do čeho se pustíte.
Rada: Zařaďte do života vnitřní pránajámu.

Střelec
V první dekádě se budete spoléhat hlavně na mentální složku vaší osobnosti. Budete mít dostatek inspirace a můžete se zabývat astrologií. Je to dobrý čas na změnu. V druhé dekádě můžete cítit větší chuť do meditací, ale i zájem o umění. Se závěrem listopadu přejde Slunce do znamení Střelce a pocítíte příliv energie. Je dobré jí využít smysluplným způsobem!
Rada: Cvičte čchi-kung.

Kozoroh
Vstup do listopadových dnů bude pod taktovkou solidních energií, které můžou podporovat vaši snahu se prosadit. Neměla by vám chybět ani empatie, která ovšem bude limitována kroky, o kterých jste rozhodnuti. Druhá půlka měsíce vám naleje energii do žil. To zní skvěle, ale musíte si dát pozor na to, aby to nebylo kontraproduktivní. Zaměřte se na toleranci a pochopení druhých lidí.
Rada: Pracujte na harmonii těla i ducha.

Vodnář
V první listopadové dekádě se můžete opřít hlavně o intelekt a nápaditost. Toho byste měli využít. Naopak ego vám může z podvědomí vyplavovat různé nepříjemné pocity. Nitro bude ve hře i v druhé části měsíce. Náročnější z pohledu sebekontroly, ale i náročnosti v profesní oblasti, bude hlavně úvod třetí dekády. Zde si dávejte pozor na vaše jednání a reakce. Snažte se být k druhým více vstřícní!
Rada: Snažte se prožít pochopení, že všichni jsme součástí Universa.

Ryby
V podstatě po celý měsíc platí, že byste si měli dávat pozor na vaše fantazie, které můžou být od reality hodně vzdálené. Pokud ale budete chtít něco hmatatelného vykonat nebo realizovat, tak využijte poslední listopadovou dekádu. To vám půjde práce lépe od ruky a můžete být víc konstruktivní, než obvykle. Jejím úvodem se vám také může lépe dařit ve vztazích a vnitřních cvičeních.
Rada: Snažte se pracovat se zemním živlem.

Pavel Hanzal, astrolog, léčitel a terapeut
Psáno pro Medunku

 
`

Přiložené obrázky

 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 0
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily