Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Horoskop na červen 2021

Oblíbenost: 5
30.05.2021 |  kategorie:  

 Beran Stále platí, že se oblast domova může změnit v „bojovou zónu“. Zbytečným konfliktům můžete od druhé dekády předejít t… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na květen 2021

Oblíbenost: 5
30.04.2021 |  kategorie:  

Beran Ačkoliv můžete mít chuť na pracovní aktivity v oblasti domova, buďte obezřetní. Jinak se snadno dostanete do konfliktu s rod… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na duben 2021

Oblíbenost: 5
30.03.2021 |  kategorie:  

 Beran Vesmír vám stále nabízí mnoho energie. Využijte této nabídky během prvních dvou dubnových dekád. V těchto dnech … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na březen 2021

Oblíbenost: 5
27.02.2021 |  kategorie:  

Beran Větší část března se ponese v poměrně pozitivním duchu. V druhé a třetí dekádě měsíce se zaměřte na originální ře… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na únor 2021

Oblíbenost: 5
30.01.2021 |  kategorie:  

 BeranNa jednu stranu můžete mít chuť něco vybudovat nebo získat majetek a peníze. Ovšem současně vám „nedá spát“ potřeba svo… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na leden 2021

Oblíbenost: 5
30.12.2020 |  kategorie:  

BeranLeden se ponese ve znamení rozporuplných energií, kterým nebude jednoduché odolat. Nejvhodnějším přístupem bude vyváženost. Z… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na prosinec 2020

Oblíbenost: 5
01.12.2020 |  kategorie:  

 Beran V prvních dvou prosincových dekádách pokračuje nabídka nadšení a schopnosti začínat nové věci. Úspěch to ale bude mít … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Horoskop na listopad 2020

Oblíbenost: 5

Beran

Ani v listopadu byste neměli nic podcenit, což platí hlavně pro první dekádu. Od konce měsíce dostanete nabídku na větší míru energie. To se může projevit v různých aktivitách. Najděte si čas i na studium různých filosofií.

Rada: Pozor na ego.

 

Býk

Listopad bude poněkud náročnější a nemusíte se cítit ve své kůži. Abyste tomu předešli, bylo by dobré si uvědomit, že vesmír je energie v pohybu. A jako takový do života přináší občas změnu, na kterou byste měli umět reagovat.

Rada: Naučte se pracovat s Pránou.

 

Blíženci

Mezilidské kontakty vás budou hodně těšit v první listopadové dekádě. Navíc vás můžou podpořit a obohatit. Od druhé části měsíce se vyvarujte myšlenkám na pomstu. Zkratkovité reakce také nejsou ideální cestou k řešení problému.

Rada: Praktikujte átmavičáru.

 

Rak

I nadále budou přicházet různé úkoly a zkoušky. Dobrou zprávou je, že hlavně uprostřed měsíce jim dokážete mnohem lépe odolávat a pokud přidáte trochu snahy, můžete je úspěšně vyřešit. A to rozhodně není málo!

Rada: Modlitba vám bude oporou.

 

Lev

Žárlivost nebo snaha o manipulaci rozhodně nejsou vlastnosti, kterým byste měli podlehnout. Listopad se snažte spíše využít k většímu pochopení svého nitra. Zájem o psychologii je přesně to, co vás obohatí.

Rada: Rozpouštějte závislosti.

 

Panna

Pro znamení Panny pokračuje období, které v sobě skrývá zajímavý potenciál. Jen je potřeba si dostatečně ujasnit, kterým směrem se vydáte a toho se držte. Vyvarujte se nereálných snů a pozor na nepravdy nebo dokonce podvody.

Rada: Vyzkoušejte taichi.

 

Váhy

Protichůdné tlaky vás můžou občas rozhodit, ale zkuste si udržet svůj optimistický přístup k životu. Další silnou vlastností, o kterou se můžete opřít, je snaha o vyváženost. Jenom si to nepleťte s nerozhodností.

Rada: Každý den meditujte.

 

Štír

V listopadu se ve vás začne probouzet silný potenciál a je jenom na vás, zda a jakým směrem se vydáte. Na začátku měsíce pozor na myšlení a komunikaci. Co v tomto směru půjde, zkuste řešit spíše od druhé části měsíce.

Rada: Zlepšete životní styl.

 

Střelec

Hlavním listopadovým cílem je pro znamení Střelce zkrocení energií, které se okolo nich budou objevovat. Proto nejednejte „ode zdi ke zdi“, ale pokuste se vše vybalancovat – myšleno v dobrém slova smyslu.

Rada: Méně tvrdosti a více pochopení.

 

Kozoroh

V průběhu listopadu můžete dokázat hodně věcí. Jen byste si měli dobře zvážit, za jakou cenu. Tou může být omezení radostí a také narušení komunikačních vazeb s okolím. Nezapomínejte na empatii a naslouchání jak druhým, tak vnitřnímu rádci.

Rada: Pomáhejte dobrovolně druhým.

 

Vodnář

Celý listopad je hlavně o vás samotných. Zkuste si pořádně prožít základní a univerzální pravdu, která říká, že všichni jsme součástí Jednoty. Pokud se vám to alespoň na malou chvíli podaří, předejdete tak zbytečným nepříjemnostem.

Rada: Karma jóga je cesta, která vás přiblíží Univerzu.

 

Ryby

V prvních dvou listopadových dekádách pokračují slibné energie z předchozího období. Využijte toho na maximum, protože od konce měsíce to již tak jednoduché nebude. Objeví se problémy ohledně náhledu na svět, který vám může zkomplikovat další životní pouť.

Rada: Držte se osvědčených metod.

Připravil astrolog Pavel Hanzal, pro Medunku.

 
`
 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 5
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily