Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Horoskop na červen 2021

Oblíbenost: 5
30.05.2021 |  kategorie:  

 Beran Stále platí, že se oblast domova může změnit v „bojovou zónu“. Zbytečným konfliktům můžete od druhé dekády předejít t… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na květen 2021

Oblíbenost: 5
30.04.2021 |  kategorie:  

Beran Ačkoliv můžete mít chuť na pracovní aktivity v oblasti domova, buďte obezřetní. Jinak se snadno dostanete do konfliktu s rod… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na duben 2021

Oblíbenost: 5
30.03.2021 |  kategorie:  

 Beran Vesmír vám stále nabízí mnoho energie. Využijte této nabídky během prvních dvou dubnových dekád. V těchto dnech … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na březen 2021

Oblíbenost: 5
27.02.2021 |  kategorie:  

Beran Větší část března se ponese v poměrně pozitivním duchu. V druhé a třetí dekádě měsíce se zaměřte na originální ře… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na únor 2021

Oblíbenost: 5
30.01.2021 |  kategorie:  

 BeranNa jednu stranu můžete mít chuť něco vybudovat nebo získat majetek a peníze. Ovšem současně vám „nedá spát“ potřeba svo… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na leden 2021

Oblíbenost: 5
30.12.2020 |  kategorie:  

BeranLeden se ponese ve znamení rozporuplných energií, kterým nebude jednoduché odolat. Nejvhodnějším přístupem bude vyváženost. Z… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na prosinec 2020

Oblíbenost: 5
01.12.2020 |  kategorie:  

 Beran V prvních dvou prosincových dekádách pokračuje nabídka nadšení a schopnosti začínat nové věci. Úspěch to ale bude mít … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Horoskop na prosinec 2012

Oblíbenost: 0

Beran
Vaše snaha může narážet na různé překážky, se kterými se vypořádáte jen tak, že ukážete dostatečnou míru vytrvalosti a cílevědomosti. Můžete tedy zapomenout na okamžitou akceschopnost a různé hurá akce. Ostatně je to také zkouška vaší duchovní vyspělosti, zda dokážete všechny souvislosti vnímat tak, jak opravdu jsou. Nejnáročnější bude závěr měsíce, takže si okolo vánoc raději vezměte volno.
Rada: Snažte se o pozitivní přístup.

Býk
Úvod měsíce by mohl být poněkud rozpačitý, hodně bude záležet na tom, jak se vyrovnáte s vnitřními pocity. Během druhé dekády hlavně kontrolujte myšlenky a představy, jelikož byste mohli snadno podlehnout iluzím. Situace se závěrem měsíce posune k potřebě skromnosti. Vánoce byste tedy neměli prožívat příliš materialisticky, ale zaměřte se hlavně na vnitřní rozvoj! Dejte do rovnováhy hmotné a duchovní záležitosti.
Rada: Zapojte se do dobročinných akcí.

Blíženci
Nejlepší a současně nejnáročnější bude druhá dekáda. Právě v té se můžete začít zabývat například astrologií. Budete originální a začnete intenzivně toužit po svobodě. Současně si musíte dát pozor na přehánění, nadměrnou touhu po dobrodružství a zábavných aktivitách. První i třetí dekáda mají také tato varování, ale úvod měsíce nabídne více empatie a v jeho závěru si zase více važte partnera. Určitě to ocení!
Rada: Méně povrchnosti a více poctivosti!

Rak
Po celý měsíc je naprosto zřejmé, že pracovní sféra pro vás bude hodně náročná a nemůžete očekávat žádnou úlevu. Také proto uvítáte vánoce jako příležitost si odpočinout. Nesmíte je ale pojmout v duchu obžírky a příležitosti dohnat domácí resty. Věnujte se víc duchovní sféře, které vánoce přirozeně prospívají! V poslední dekádě se vyhýbejte sporům s nadřízenými, byly by zbytečné a ještě by vám uškodily.
Rada: Uveďte do souladu povinnosti, radosti a vnitřní rozvoj.

Lev
První dvě třetiny prosince se ponesou v energickém duchu. Vzrůstá váš zájem o poznávání, cestování a vzdělávání. To je samozřejmě v pořádku, nesmíte ale zanedbávat každodenní povinnosti. Složitější chvíle přijdou během poslední dekády, kdy se musíte naučit víc kontrolovat reakce a uvědomit si, že zlatá střední cesta je lepším řešením, než dohadování nebo nátlak.
Rada: Zapracujte na vnitřní harmonii.

Panna
V první půlce měsíce můžete cítit podporu od partnera, přestože se vám nemusí dařit prosazovat to, po čem toužíte. Chyba může být v neschopnosti dohodnout se s nadřízenými nebo silnými osobnostmi. Závěrem měsíce se díky trpělivému jednání může „smůla“ protrhnout. Vše záleží na vašem umění komunikace s druhými lidmi. Také nebrzděte partnera v jeho aktivitách. Snažte se ho naopak podporovat.
Rada: Naučte se vyhodnotit co je opravdu důležité.

Váhy
V oblasti zábavy, radostí a potěšení můžete prožít slušný měsíc. Ovšem to jen za předpokladu, že se nenecháte otrávit komplikacemi, které můžou přicházet nejenom z oblasti zaměstnání, ale jakýchkoliv každodenních povinností. V podstatě je celý prosinec o tom, zda dokážete skloubit pozitivní přístup k životu za jakýchkoliv okolností! O vánocích pozor na životosprávu, snadno budete přibírat na váze.
Rada: Naučte se meditovat i během činností!

Štír
Během prvních dvou dekád nemáte žádný důvod k obavám. Můžete se těšit z přízně partnera i toho, že dokážete svůj život řídit bez větších výkyvů. A to jak na poli práce, tak v oblasti soukromí. Situace se ovšem poněkud změní během vánoc, kdy se snažte vyhnout egoistickému jednání a sporům o věci související s vlastněním čehokoliv. Jinými slovy – v poslední dekádě berte život s lehkostí a vězte, že jen naše duše je nesmrtelná!
Rada: Žijte s vědomím, že Universum nám dává vše, co potřebujeme.

Střelec
Celé dvě prosincové dekády si můžete užívat života, protože Slunce ve Střelci vás podporuje v nadšení a vytoužených aktivitách. Dobře se proto rozhodujte, zda tuto energii promarníte ve světských zábavách nebo ji investujete do vzdělání a duchovní cesty. Poslední dekáda od vás bude očekávat více důslednosti, trpělivosti a také počítejte s větším množstvím povinností a úkolů.
Rada: Cvičte taichi a čchikung.

Kozoroh
Prosinec nabízí silnou energii, díky které můžete hodně věcí dokázat, prosadit a také dotáhnout do konce. Jen se nesmíte nechat čas od času „popíchnout“ a ztratit pověstnou kozorožskou trpělivost. Přesto buďte opatrní. V druhé dekádě pozor na rozhodnutí a myšlenky na základě iluzí nebo falešných informací. V poslední dekádě vám zase může ego namlouvat něco, co není pravda.
Rada: Zapracujte na empatii a soucítění s druhými.

Vodnář
Počátkem měsíce se vyvarujte sporům v oblasti komunikace nejenom s partnerem, ale i dalšími lidmi. „Zakopaný pes“ může být v nesouladu na emocionální a niterné úrovni. Zkuste to zlepšit! Koncem druhé dekády se situace hne k lepšímu a váš intelekt, nápady a radost ze života budou vzkvétat. Můžete se posunout na duchovní cestě a věnovat se astrologii! V závěrečné dekádě mějte ego pod kontrolou a snažte se reagovat a jednat s odstupem a větším rozmyslem.
Rada: Vyzkoušejte karma jógu.

Ryby
První dekáda může být zejména po vnitřní stránce vašeho života úspěšná. Narušovat pohodu můžou spory s nadřízenými a také situace, kdy se nebudete řídit intuicí, ale egem. Druhá dekáda vyžaduje dobrou rozlišovací schopnost, protože jinak můžete „nalítnout“ podvodníkům. Pozor na falešné našeptávání, že na duchovní cestu nemáte teď čas. Konec prosince může být solidní s hmatatelnými výsledky, pokud se ovšem nenecháte zlákat na světské radovánky.
Rada: Naučte se meditaci na pozorovatele!

Pavel Hanzal, astrolog, léčitel a terapeut
Psáno pro Medunku

 
`
 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 0
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily