Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Horoskop na červen 2021

Oblíbenost: 5
30.05.2021 |  kategorie:  

 Beran Stále platí, že se oblast domova může změnit v „bojovou zónu“. Zbytečným konfliktům můžete od druhé dekády předejít t… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na květen 2021

Oblíbenost: 5
30.04.2021 |  kategorie:  

Beran Ačkoliv můžete mít chuť na pracovní aktivity v oblasti domova, buďte obezřetní. Jinak se snadno dostanete do konfliktu s rod… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na duben 2021

Oblíbenost: 5
30.03.2021 |  kategorie:  

 Beran Vesmír vám stále nabízí mnoho energie. Využijte této nabídky během prvních dvou dubnových dekád. V těchto dnech … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na březen 2021

Oblíbenost: 5
27.02.2021 |  kategorie:  

Beran Větší část března se ponese v poměrně pozitivním duchu. V druhé a třetí dekádě měsíce se zaměřte na originální ře… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na únor 2021

Oblíbenost: 5
30.01.2021 |  kategorie:  

 BeranNa jednu stranu můžete mít chuť něco vybudovat nebo získat majetek a peníze. Ovšem současně vám „nedá spát“ potřeba svo… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na leden 2021

Oblíbenost: 5
30.12.2020 |  kategorie:  

BeranLeden se ponese ve znamení rozporuplných energií, kterým nebude jednoduché odolat. Nejvhodnějším přístupem bude vyváženost. Z… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na prosinec 2020

Oblíbenost: 5
01.12.2020 |  kategorie:  

 Beran V prvních dvou prosincových dekádách pokračuje nabídka nadšení a schopnosti začínat nové věci. Úspěch to ale bude mít … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Horoskop na prosinec 2017

Oblíbenost: 5

 Beran

První dvě dekády využijte k aktivním činům, které jste schopni podpořit vlastními ideály. Poslední dekáda nabídne představivost a hloubavost. Na těchto vlastnostech založte vaše další kroky. Jestli budete úspěšní, záleží také na vaší cílevědomosti a vytrvalosti.

Rada: Zařaďte do praxe modlitbu.

 

Býk

Nepřehánějte to s přemýšlením, zda před vámi někdo něco skrývá nebo ne. Zkuste žít život s větším nadhledem. Naslouchejte vaší intuici a tyto vnitřní rady zapojte do reálných činů. V prvních dvou dekádách prosince můžete najít inspiraci v zahraničí.

Rada: Studujte texty zkušených duchovních učitelů.

 

Blíženci

Úvodem měsíce buďte důkladní ve všem, co děláte. Pokud „nepostavíte stabilní základy“, nemůže vaše dílo dlouho vydržet. Jinak po celý prosinec platí, že byste měli využívat vaši chytrost a komunikaci férovým a přímočarým způsobem. Tedy bez vytáček nebo dokonce klamu.

Rada: Ukažte soucit a pomozte potřebným.

 

Rak

Spoléhat na štěstí samozřejmě můžete, ale všechno jednou končí. Nejpozději v poslední prosincové dekádě narazíte na potřebu píle, poctivosti a důkladnosti. Jinak budou vaše záležitosti poněkud drhnout a nemusí se vám je podařit uskutečnit včas a podle představ.

Rada: Nevynechávejte každodenní praxi.

 

Lev

Nejvíce se vám vyplatí činy, které jsou založeny na kombinaci vlastní vize, neotřelosti a pracovitosti. Vnitřní pochyby vás sice můžou rušit, zejména když se ještě najde nějaký „dobrák“, který vám bude našeptávat něco jiného. Ovšem spoléhejte se hlavně na vlastní přesvědčení.

Rada: Andělé poradí i pomůžou, pamatujte si to.

 

Panna

Vaším úkolem bude najít symbiózu mezi praktickým smyslem na detaily a objevováním filosofií a zajímavých názorů. Skloubit to pro vás nebude jednoduché, ale pokud se vám to povede, můžete se zase posunout o kus dál.

Rada: Pracujte na vnitřní rovnováze.

 

Váhy

První dvě dekády pro vás budou jednodušší a bez různých zásadních zkoušek. Proto toho využijte a načerpejte energii do dalších dní. Pomoci vám může intuice i různé zkušenosti, často z ciziny. V závěru prosince nic nepodceňte. Důkladnost bude odměněna a naopak.

Rada: Vesmírná energie je neustále v pohybu. Mějte to na mysli.

 

Štír

Prosinec by měl proběhnout bez větších zádrhelů, zejména když se o to sami přičiníte. Hmotné záležitosti nechte spíše na poslední dekádu. Do té doby se věnujte hlavně vlastnímu nitru a samotné cestě za Poznáním.

Rada: Vyzkoušejte afirmace.

 

Střelec

Prosinec pro vás nemá žádné zásadní nástrahy, ale byla by škoda ho jenom prolelkovat. Zejména během prvních dvou dekád využijte dostatečné množství energie, které vám Universum posílá. Zkoumejte, přijímejte a také realizujte.

Rada: Cvičte taichi.

 

Kozoroh

S každým dalším prosincovým dnem se bude vaše situace zlepšovat a věci půjdou snadněji. Důležité je, abyste dokázali naslouchat druhým lidem. Pamatujte, že cílevědomost je skvělou vlastností, pokud člověku nechybí i ohleduplnost.

Rada: Praktikujte jógu.

 

Vodnář

Vyhovovat vám bude hlavně upřímnost. Naopak skryté pletichy vás můžou poněkud rozčilovat a komplikovat život. Během prvních dvou dekád se soustřeďte na studium a poznávání nejenom místních, ale i cizích kultur a znalostí. Ke konci prosince se zaměřte na praktický svět.

Rada: Méně je někdy více.

 

Ryby

Vaše ideály můžou narazit na to, že jim chybí reálný základ. Přestaňte jenom snít a buďte více pozorní, abyste někomu nenaletěli. Situace s nedostatkem zemského živlu se zlepší v poslední dekádě. Využijte toho!

Rada: Pouhé sny vás nikam nedovedou.

 

Připravil: astrolog a léčitel Pavel Hanzal
Psáno pro Medunku

 
`
 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 5
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily