Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Horoskop na červen 2021

Oblíbenost: 5
30.05.2021 |  kategorie:  

 Beran Stále platí, že se oblast domova může změnit v „bojovou zónu“. Zbytečným konfliktům můžete od druhé dekády předejít t… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na květen 2021

Oblíbenost: 5
30.04.2021 |  kategorie:  

Beran Ačkoliv můžete mít chuť na pracovní aktivity v oblasti domova, buďte obezřetní. Jinak se snadno dostanete do konfliktu s rod… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na duben 2021

Oblíbenost: 5
30.03.2021 |  kategorie:  

 Beran Vesmír vám stále nabízí mnoho energie. Využijte této nabídky během prvních dvou dubnových dekád. V těchto dnech … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na březen 2021

Oblíbenost: 5
27.02.2021 |  kategorie:  

Beran Větší část března se ponese v poměrně pozitivním duchu. V druhé a třetí dekádě měsíce se zaměřte na originální ře… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na únor 2021

Oblíbenost: 5
30.01.2021 |  kategorie:  

 BeranNa jednu stranu můžete mít chuť něco vybudovat nebo získat majetek a peníze. Ovšem současně vám „nedá spát“ potřeba svo… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na leden 2021

Oblíbenost: 5
30.12.2020 |  kategorie:  

BeranLeden se ponese ve znamení rozporuplných energií, kterým nebude jednoduché odolat. Nejvhodnějším přístupem bude vyváženost. Z… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na prosinec 2020

Oblíbenost: 5
01.12.2020 |  kategorie:  

 Beran V prvních dvou prosincových dekádách pokračuje nabídka nadšení a schopnosti začínat nové věci. Úspěch to ale bude mít … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Horoskop na říjen 2016

Oblíbenost: 5

 Beran

Hned od začátku října se pokuste zvýšit práci na sobě samých. Hlavním cílem je rozvoj lásky a soucítění se všemi živými bytostmi. Jestliže toto téma podceníte, přijdou spory a nedorozumění. Nejrizikovější je konec druhé a začátek třetí dekády.

Rada: Praktikujte bhakti jógu.

 

Býk

Nenechte se nachytat na to, že druhým lidem přeje tzv. štěstí. Vše si musíte zasloužit, ale to neznamená, že byste měli kvůli tomu zvýšit neochotu ke kompromisům. Ke konci měsíce můžete pochopit, že volnost je víc, než úspěch.

Rada: Každý den meditujte.

 

Blíženci

Méně slov, více sebekontroly a hodně práce na cestě k Univerzu. Pokud se tímto dokážete řídit, vyhnete se, hlavně v první půlce října, velkému počtu slovních konfliktů. Závěr měsíce otevře cestu k poznání toho, co bylo před vámi doposud skryto.

Rada: Královská jóga vám může pomoci.

 

Rak

Raci mají silný smysl pro rodinu, ale to v říjnu nemusí stačit. Je nejvyšší čas, abyste si uvědomili, že lásku si zaslouží i ostatní bytosti. Uvědomění této pravdy vás rozhodně posune o dost dál. K tomu potřebujete jasný cíl i rozvahu.

Rada: Praktikujte vroucí modlitbu.

 

Lev

Nejlépe se budete cítit úvodem října. Budete vstřícní, ale to se bohužel bude postupně zhoršovat. Přímo úměrně vašim omezením. Také byste měli přijmout fakt, že všichni dělají chyby. Tak proč si tím zatěžovat nitro a kazit náladu.

Rada: Rozpouštějte vaše závislosti.

 

Panna

V říjnu posílí váš vztah k praktickému životu. S tím samozřejmě souvisí i materiální zabezpečení. Dejte si pozor, aby vás to nepřeválcovalo. Duchovní cesta by měla mít vždy přednost. Zkuste najít vhodnou míru tak, abyste zvládli oboje.

Rada: V duchovní literatuře najdete podporu i radu.

 

Váhy

Říjen je vhodné využít k vylepšení vlastních schopností. U Vah se jedná o zrychlení reakcí a činů. Rozhodování o správnosti vašich kroků je určitě oprávněné, ale nesmí moc dlouho trvat. Univerzum bude stát více na vaší straně během prvních dvou dekád.

Rada: Naučte se a praktikujte čchikung.

 

Štír

S výjimkou posledních říjnových dnů si musíte dát pozor na vlastní jednání i postoje. Ego se bude tlačit do popředí a postupně může ovládnout i způsob vyjadřování. Proto se obojímu pokuste obrousit hrany.

Rada: Karma jóga vám pomůže.

 

Střelec

Jestli chcete jakkoliv uspět, pokuste se vždy podívat věcem pořádně na kloub. Lehké „poskákání“ čehokoliv rozhodně k ničemu nepovede. Nejenom na cestě k Jednotě byste měli mít otevřené srdce a mysl. V opačném případě se můžete ztratit.

Rada: Pravidelně meditujte.

 

Kozoroh

Dostáváte příležitost prosadit svoje zájmy. To ale neznamená, že se do všeho vrhnete po hlavě a s ostrými lokty. Někdy je totiž potřeba vše dobře vykomunikovat. Vedle strohého a cílevědomého životního stylu zkuste ukázat i více lidskou tvář.

Rada: Láska hory přenáší.

 

Vodnář

Nejúspěšnější bude začátek října. Zkuste nabídku vesmírných energií vyslyšet, protože později budete řešit spíše problémy. Předejít jim můžete tak, že nebudete dávat takový důraz na sebe sama. A přidejte ještě trochu rozvahy, klidu a míru.

Rada: Nabídněte potřebným pomocnou ruku.

 

Ryby

Pozemský život je od toho, abyste ho prožili smysluplným způsobem. Životní překážky se proto snažte řešit, pokud možno co nejméně komplikovaně. Jestliže se vám nebude tolik dařit, nevzdávejte se. Druhá polovina října bude o něco lepší.

Rada: Poproste a pomoc přijde.

 

Připravil: astrolog a léčitel Pavel Hanzal, pro Medunku

 
`
 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 5
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily