Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Horoskop na červen 2021

Oblíbenost: 5
30.05.2021 |  kategorie:  

 Beran Stále platí, že se oblast domova může změnit v „bojovou zónu“. Zbytečným konfliktům můžete od druhé dekády předejít t… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na květen 2021

Oblíbenost: 5
30.04.2021 |  kategorie:  

Beran Ačkoliv můžete mít chuť na pracovní aktivity v oblasti domova, buďte obezřetní. Jinak se snadno dostanete do konfliktu s rod… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na duben 2021

Oblíbenost: 5
30.03.2021 |  kategorie:  

 Beran Vesmír vám stále nabízí mnoho energie. Využijte této nabídky během prvních dvou dubnových dekád. V těchto dnech … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na březen 2021

Oblíbenost: 5
27.02.2021 |  kategorie:  

Beran Větší část března se ponese v poměrně pozitivním duchu. V druhé a třetí dekádě měsíce se zaměřte na originální ře… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na únor 2021

Oblíbenost: 5
30.01.2021 |  kategorie:  

 BeranNa jednu stranu můžete mít chuť něco vybudovat nebo získat majetek a peníze. Ovšem současně vám „nedá spát“ potřeba svo… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na leden 2021

Oblíbenost: 5
30.12.2020 |  kategorie:  

BeranLeden se ponese ve znamení rozporuplných energií, kterým nebude jednoduché odolat. Nejvhodnějším přístupem bude vyváženost. Z… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na prosinec 2020

Oblíbenost: 5
01.12.2020 |  kategorie:  

 Beran V prvních dvou prosincových dekádách pokračuje nabídka nadšení a schopnosti začínat nové věci. Úspěch to ale bude mít … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Horoskop na srpen 2013

Oblíbenost: 5

Beran
Po většinu měsíce můžete mít pocit, jako by vám rodinné povinnosti nasadily okovy a omezily vaši akceschopnost. Nejvíce intenzivní to bude v první dekádě. Jenže podobné pocity jsou pouze nástrahami ega, jak vám překazit duchovní cestu. Zkuste je cíleně nerozvíjet. Dobrou náladu vám podpoří cestování a častý pobyt v přírodě.
Rada: Hodně meditujte a snažte se odhalit všechny svoje závislosti.

Býk
V prvních dvou fázích měsíce můžete mít pocit, že by vás mohlo hlavně vaše vzdálené okolí včetně zaměstnavatele chválit a oceňovat mnohem víc! Proto se budete nejlépe cítit doma v rodinném kruhu. Zkuste se také zeptat partnera na jeho názor. Určitě vás podrží. Koncem měsíce se situace zlepší a vy získáte víc sebedůvěry.
Rada: Nenechte se zaplést do sítí pomíjivé světské iluze.

Blíženci
Začátek měsíce věnujete hlavně rodině a pobytu v přírodě. V druhé fázi se projeví vaše tužby ukázat světu, že jste úspěšní a velmi zábavní. Může se vám do dařit a pokud zacílíte na pole práce, tak i zde je příslib ocenění. Naopak v poslední dekádě se na vás zvýší nároky v oblasti plnění povinnosti do nejmenšího detailu.
Rada: Lehkost žití spočívá také v přirozeném a poctivém přístupu k životu.

Rak
Využijte přílivu energie k něčemu smysluplnému. Zejména první dekáda vám přeje na více frontách, ale ani druhá není k zahození. Množství úspěchu cesty, kterou si zvolíte, záleží na tom, zda jsou hodnoty, které vyznáváte, v souladu s Universem. V poslední dekádě se soustřeďte na partnerský vztah. Vězte, že kdo chce moc, nakonec nemusí mít nic!
Rada: Dejte si do harmonie city a rozum.

Lev
První dvě srpnové fáze vás budou povzbuzovat k získání lepšího postavení jak v práci, tak mezi přáteli. Pokud ho chcete získat, musíte si uvědomit, že k tomu nestačí jen organizační schopnosti a ochota se vždy pobavit. Vhodná je také kvalitní práce a ochota druhým pomáhat. Hodit se může i originální nápad, který by mohl přijít v druhé dekádě. Koncem měsíce se zaměřte na detaily.
Rada: Nesnažte se získat všechny výhody pouze pro sebe.

Panna
První dvě dekády se na vás vesmír směje. Bude se vám dařit a je na vás, co z toho vytěžíte. Dobře se budete cítit doma, ale to neznamená, že byste se s tím spokojili. Částý pobyt s přáteli bude příjemným kořením života. Také vzdělání je téma, které neujde vaší pozornosti. V poslední dekádě se nenechte „opít rohlíkem“ a buďte obezřetní na všech frontách.
Rada: Naučte se pracovat s energií.

Váhy
Během srpna byste měli pořádně prověřit a případně překopat váš jídelníček a pitný režim. Důležitá je lehká strava plná ovoce a zeleniny. V nápojích by měla figurovat hlavně voda v dostatečném množství. Vyhýbejte se řešení složitých situací s rodinnými příslušníky, zejména ohledně spoření, bytu a zahrady. Snadno by mohlo dojít k nepochopení a rozporům.
Rada: Choďte často do přírody.

Štír
Během prvních dvou dekád byste se měli soustředit na rozpouštění ega. Právě to vám může komplikovat život. Mnoho situací jde totiž prožívat lépe, když si člověk uvědomuje, že není nejenom toto tělo, ale hlavně mysl a city. Koncem měsíce se situace zlepší. Začnete víc pečovat o každodenní povinnosti a hlavně svoje zdraví.
Rada: Praktikujte átmavičáru.

Střelec
Po většinu měsíce se budete muset vyrovnávat hlavně s mezilidskými vztahy a přístupem k lidem. V první dekádě můžete mít pocit, že se doma nemůžete realizovat tak, jak byste chtěli. Důležitý je rozumný přístup mezi vlastními záměry a povinnostmi. V druhé dekádě nebuďte příliš kritičtí k partnerovi. Koncem měsíce po něm pro změnu nechtějte zbytečnosti a dejte vztahu víc svobody.
Rada: Snažte se o dostatek pohybu na čerstvém vzduchu.

Kozoroh
Ačkoliv se na první pohled může zdát, že vám nic nechybí, přesto se budou nečekaně objevovat problémy. Přitom si je budete vyvolávat pouze vy sami vlastním postojem k životu. Překvapivé vnitřní impulsy budou stát za náhlou nespokojeností, která může zasahovat zejména rodinu a ke konci měsíce i partnera. Pokuste si uvědomit, co dává životu smysl.
Rada: Snažte se udržet vnitřní harmonii.

Vodnář
Pokuste se zapracovat na stabilitě vašeho života. Jen tak uniknete výkyvům, které mají vyzkoušet, zda vaše životní hodnoty stojí na opravdovosti nebo povrchnosti. Základním měřítkem by se pro vás mělo stát přísloví „méně je někdy více“. To platí pro všechny sféry vašeho života, s výjimkou duchovní praxe. Vaší nespokojeností může být ohrožena rodina a koncem měsíce i vztah.
Rada: Dodržujte poctivý a důsledný přístup k životu.

Ryby
Během prvních dvou dekád se můžete těšit z příjemného života. Je to vhodná doba pro duchovní práci, cestování a také vzdělávání. Měli byste toho využít, protože nic netrvá věčně. Také pokud potřebujete něco důležitého vyřešit, směrujte to právě do tohoto období. Poslední fáze totiž přinese riziko falešných iluzí a chybného odhadu.
Rada: Nezapomínejte na vnitřní rozvoj.

Pavel Hanzal, astrolog
Psáno pro Medunku

 
`

Přiložené obrázky

 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 5
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily