Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Horoskop na červen 2021

Oblíbenost: 5
30.05.2021 |  kategorie:  

 Beran Stále platí, že se oblast domova může změnit v „bojovou zónu“. Zbytečným konfliktům můžete od druhé dekády předejít t… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na květen 2021

Oblíbenost: 5
30.04.2021 |  kategorie:  

Beran Ačkoliv můžete mít chuť na pracovní aktivity v oblasti domova, buďte obezřetní. Jinak se snadno dostanete do konfliktu s rod… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na duben 2021

Oblíbenost: 5
30.03.2021 |  kategorie:  

 Beran Vesmír vám stále nabízí mnoho energie. Využijte této nabídky během prvních dvou dubnových dekád. V těchto dnech … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na březen 2021

Oblíbenost: 5
27.02.2021 |  kategorie:  

Beran Větší část března se ponese v poměrně pozitivním duchu. V druhé a třetí dekádě měsíce se zaměřte na originální ře… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na únor 2021

Oblíbenost: 5
30.01.2021 |  kategorie:  

 BeranNa jednu stranu můžete mít chuť něco vybudovat nebo získat majetek a peníze. Ovšem současně vám „nedá spát“ potřeba svo… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na leden 2021

Oblíbenost: 5
30.12.2020 |  kategorie:  

BeranLeden se ponese ve znamení rozporuplných energií, kterým nebude jednoduché odolat. Nejvhodnějším přístupem bude vyváženost. Z… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na prosinec 2020

Oblíbenost: 5
01.12.2020 |  kategorie:  

 Beran V prvních dvou prosincových dekádách pokračuje nabídka nadšení a schopnosti začínat nové věci. Úspěch to ale bude mít … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Horoskop na srpen 2016

Oblíbenost: 5

 Beran

Převážná část srpna bude pod taktovkou energičtějšího pojetí. To Beranům rozhodně vyhovuje. Jen je potřeba ohnivou sílu zaměřit tím správným směrem. Dobře si rozmyslete, který to je. Důležitá bude i trpělivost, která vám často chybí. Oceníte ji ke konci měsíce, když začnou věci trochu drhnout.

Rada: Přetavte energii do duchovní sféry.

 

Býk

První dvě srpnové dekády buďte opatrní. Držte se osvědčených postupů a metod. Dostanete jenom to, co si zasloužíte. Nesnažte se vesmír, druhé lidi a ani sebe sama ničím obalamutit. Závěr měsíce bude o něco lepší, přesto nečekejte, že něco dostanete zadarmo.

Rada: Karma jóga podpoří vaši cestu.

 

Blíženci

V srpnu dostanete příležitost dokázat, že Blíženci chápou hlubší souvislosti. Každý den myslete na to, že byste neměli být povrchní. Důkladnost a poctivost ve všech vašich činech bude klíčem k úspěšnému materiálnímu i vnitřnímu životu.

Rada: Každý den meditujte.

 

Rak

V srpnu vám astrologické konstelace ukážou trochu příznivější tvář. Nebojte se toho využít k uvolnění napětí a radování se ze života. Samozřejmě to neznamená, že zapomenete na povinnosti. Stačí, když je budete přijímat a naplňovat s vírou a radostí v srdci.

Rada: Modlitba vás podpoří.

 

Lev

Srpen si můžete dosyta užít. Nabídne mnoho, záleží jen na vás, zda toho využijete. Bude rozumné, jestliže drobné činnosti necháte spíše na poslední dekádu. Předchozí dvě srpnová období jste schopni pojmout více komplexně.

Rada: Byla by škoda se zaměřit jenom na hmotný a požitkový svět. Povzneste i duši!

 

Panna

Vyváženost je slovo, které by se mělo stát vaší mantrou. Jedině tak dokážete zvládnout nečekaný vývoj událostí a současně nutnost trpělivého přístupu. Také pamatujte, že slovo vyváženost neznamená nerozhodnost. Pokud to dokážete, může srpen přinést výsledky.

Rada: Při jakékoliv nejistotě se obraťte na vnitřního průvodce.

 

Váhy

Srpen bude mít vzestupný vývoj. Od reaktivnosti, přes uklidnění až k úspěchu. Velkou výhodou je, že když budete opravdu upřímně chtít, Univerzum vás podpoří. Ke konci srpna můžete dokonce říct, že přízeň stojí na vaší straně.

Rada: Láska bez podmínek překoná vše.

 

Štír

Hlavně v průběhu prvních dvou srpnových dekád byste si měli naordinovat dobrovolnické práce. Zkrátka a dobře, potřebujete posilovat skromnost a pokoru, abyste obrousili hrany rostoucímu egu. Křivka sebestřednosti začne přirozeně klesat ke konci měsíce.

Rada: Pravidelně proste Boha o pomoc.

 

Střelec

Zkuste se smířit s tím, že život občas přináší spoustu úkolů. Přestože vám to může zavánět zbytečným výdajem energie, neměli byste srpnové konstelace podcenit. Jejich ignorování by vám mohlo zkomplikovat život.

Rada: Nechte život i úsilí plynout v souladu s Univerzem.

 

Kozoroh

První dvě dekády měsíce sice budou trošku drhnout, ale jste schopni je zvládnout. Proto se toho snažte využít. Co nestihnete, odložte raději na později. Jinými slovy, pozor na poslední dekádu, která bude poměrně složitá.

Rada: Naučte se radovat z jakýchkoliv maličkostí.

 

Vodnář

S výjimkou poslední dekády v srpnu hrozí, že trochu popřete přirozenost znamení Vodnáře. Potřeba vaší důležitosti a touhy po uznání sebe sama totiž výrazně vzroste. To vám může zkomplikovat vztahy s druhými lidmi i vaši cestu k Jednotě.

Rada: Vaše duchovní práce by měla být ještě více intenzivní.

 

Ryby

Neztrácejte ideály, ani když se vám nebude zrovna dařit podle vašich představ. Držte se přísloví, že „dobrá nálada je půl zdraví“. To platí pro fyzickou i vnitřní schránku. Nepodceňte přístup k povinnostem. Je nutné je plnit, jinak vás můžou zavalit.

Rada: Odevzdejte výsledky své práce Univerzu.

 

Připravil: astrolog a léčitel Pavel Hanzal, Psáno pro Medunku

 

 

 

 
`

Přiložené obrázky

 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 5
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily