Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Horoskop na červen 2021

Oblíbenost: 5
30.05.2021 |  kategorie:  

 Beran Stále platí, že se oblast domova může změnit v „bojovou zónu“. Zbytečným konfliktům můžete od druhé dekády předejít t… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na květen 2021

Oblíbenost: 5
30.04.2021 |  kategorie:  

Beran Ačkoliv můžete mít chuť na pracovní aktivity v oblasti domova, buďte obezřetní. Jinak se snadno dostanete do konfliktu s rod… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na duben 2021

Oblíbenost: 5
30.03.2021 |  kategorie:  

 Beran Vesmír vám stále nabízí mnoho energie. Využijte této nabídky během prvních dvou dubnových dekád. V těchto dnech … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na březen 2021

Oblíbenost: 5
27.02.2021 |  kategorie:  

Beran Větší část března se ponese v poměrně pozitivním duchu. V druhé a třetí dekádě měsíce se zaměřte na originální ře… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na únor 2021

Oblíbenost: 5
30.01.2021 |  kategorie:  

 BeranNa jednu stranu můžete mít chuť něco vybudovat nebo získat majetek a peníze. Ovšem současně vám „nedá spát“ potřeba svo… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na leden 2021

Oblíbenost: 5
30.12.2020 |  kategorie:  

BeranLeden se ponese ve znamení rozporuplných energií, kterým nebude jednoduché odolat. Nejvhodnějším přístupem bude vyváženost. Z… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na prosinec 2020

Oblíbenost: 5
01.12.2020 |  kategorie:  

 Beran V prvních dvou prosincových dekádách pokračuje nabídka nadšení a schopnosti začínat nové věci. Úspěch to ale bude mít … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Horoskop na únor 2015

Oblíbenost: 5

 Beran

Jestliže budete mít pocit, že vám chybí dostatek energie k vašim aktivitám, počkejte do poslední dekády, kdy vám planeta Mars pošle pořádnou ohnivou dávku. Do té doby se více soustřeďte na rozjímání a modlitby.

Rada: Pracujte na pokoře.

 

Býk

Myšlení a vaše ego vám budou hlavně během prvních dvou dekád našeptávat, že byste se měli zbavit všemožných omezení. To není vůbec špatný nápad, ale musí se jednat o důkladnou očistu podloženou souladem se zákony Univerza.

Rada: Méně je někdy více.

 

Blíženci

Vaše dobré a neotřelé nápady budou mít problém padnout na úrodnou půdu, což se nezmění ani ke konci měsíce, kdy chytnete druhý dech. V běžném životě i duchovní praxi se zaměřte na vytrvalost, důslednost a plnění předsevzetí.

Rada: Nemluvte do větru.

 

Rak

Kde to bude možné, tam se snažte vykonat vše během první a druhé únorové dekády. V poslední dekádě hrozí nečekané komplikace a dokonce hádky s druhými lidmi. Pomoci vám může více rozvahy a obracení se do nitra k Bohu.

Rada: Naučte se relaxovat a nepodléhat stresu.

 

Lev

Celý únor a první dvě dekády zejména pořádně prověří, zda jste se na duchovní cestě posunuli od zaměření na vlastní ego k vnímání lidstva jako celku. V poslední dekádě se soustřeďte na to, abyste se nenechali napálit a chodili na domluvené schůzky včas.

Rada: Více pracovitosti ve všech sférách lidského bytí vám rozhodně neuškodí.

 

Panna

Po celý únor byste měli mít na mysli, že co je psáno, to je dáno. Ústní sliby nemusí nic znamenat, což platí nejenom směrem od okolí k vám, ale i naopak. Hlavně závěrem měsíce zbystřete, abyste na vaší cestě za Poznáním nešlápli vedle.

Rada: Nepodceňujte důležitost introspekce.

 

Váhy

První dvě únorové dekády se vám bude dařit naplňovat váhovský naturel plný přátelských kontaktů. Lidem dokážete naslouchat a můžete je podpořit inspirativní radou nebo názorem. Ke konci měsíce se zaměříte více na sebe – nepodlehněte nadměrné podrážděnosti a harmonie se vám bude o něco hůře hledat.

Rada: Bez uvědomění si závislostí a nedostatků včetně jejich rozpuštění se nepohnete z místa.

 

Štír

V první a druhé dekádě budete bojovat se změnami – mnohem raději byste se drželi zaběhnutých kolejí, což nebude vždycky možné. Současně můžete celý únor využít k pravidelným meditacím, ve kterých můžete mít úspěch, i když někteří z vás si na posun budou muset počkat na konec měsíce.

Rada: Nechte život přirozeně plynout.

 

Střelec

Iluze a nereálné vize vám můžou komplikovat život po většinu měsíce. Naštěstí nic netrvá věčně a pokud vydržíte, situace se může v poslední fázi února rapidně zlepšit. Má to ovšem jednu podmínku – držte se praktického života a snažte se více uzemnit.

Rada: Noste hematit a využijte jeho energii.

 

Kozoroh

V průběhu prvních dvou dekád můžete sklízet úspěchy, vaše okolí navíc překvapíte chutí do inovací a různými nápady. Vychutnejte si to, neboť ke konci měsíce se dostanete pod větší tlak, který bude způsoben rychlým vývojem různých konfliktních událostí.

Rada: Otevřete své srdce Univerzu.

 

Vodnář

Jestliže se dokážete vyrovnat s tlakem a občasnými zkouškami, jež budou chtít prověřit jak snášíte strukturu a řád, ponese se většina měsíce v solidním duchu. Důležité také je, abyste vaše aktivity konali pro radost bez očekávání odměny, obdivu nebo kariérního postupu.

Rada: Věnujte se karma józe.

 

Ryby

Února se rozhodně nemusíte obávat, neboť vám většinou budou vesmírné konstelace přát. Zkuste toho využít zejména tak, abyste vše převáděli do praktické roviny života, jinak vše zůstane v oblasti snů, přemítání nebo pokusů nedovedených do konce.

Rada: Pomáhejte nezištně druhým lidem.

Připravil Pavel Hanzal, astrolog, psáno pro Medunku

 
`

Přiložené obrázky

 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 5
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily