Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Horoskop na červen 2021

Oblíbenost: 5
30.05.2021 |  kategorie:  

 Beran Stále platí, že se oblast domova může změnit v „bojovou zónu“. Zbytečným konfliktům můžete od druhé dekády předejít t… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na květen 2021

Oblíbenost: 5
30.04.2021 |  kategorie:  

Beran Ačkoliv můžete mít chuť na pracovní aktivity v oblasti domova, buďte obezřetní. Jinak se snadno dostanete do konfliktu s rod… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na duben 2021

Oblíbenost: 5
30.03.2021 |  kategorie:  

 Beran Vesmír vám stále nabízí mnoho energie. Využijte této nabídky během prvních dvou dubnových dekád. V těchto dnech … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na březen 2021

Oblíbenost: 5
27.02.2021 |  kategorie:  

Beran Větší část března se ponese v poměrně pozitivním duchu. V druhé a třetí dekádě měsíce se zaměřte na originální ře… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na únor 2021

Oblíbenost: 5
30.01.2021 |  kategorie:  

 BeranNa jednu stranu můžete mít chuť něco vybudovat nebo získat majetek a peníze. Ovšem současně vám „nedá spát“ potřeba svo… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na leden 2021

Oblíbenost: 5
30.12.2020 |  kategorie:  

BeranLeden se ponese ve znamení rozporuplných energií, kterým nebude jednoduché odolat. Nejvhodnějším přístupem bude vyváženost. Z… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na prosinec 2020

Oblíbenost: 5
01.12.2020 |  kategorie:  

 Beran V prvních dvou prosincových dekádách pokračuje nabídka nadšení a schopnosti začínat nové věci. Úspěch to ale bude mít … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Horoskop na únor 2016

Oblíbenost: 5

 Beran

Hlavně na začátku února budete bojovat s různými omezeními a restrikcemi, což vám bude proti srsti. Zkuste se nad to povznést a situace se bude postupně zlepšovat. Důležité také bude, do jaké míry se dokážete držet vašich hodnot.

Rada: Modlitba pomůže.

 

Býk

Hlavním protivníkem měsíce února budou nečekané změny a události. Jako Býci preferujete stabilní jistoty. A pokud budou narušeny, těžko se s tím budete vypořádávat. Zkuste zapracovat na menším ulpívání na čemkoliv a zvládnete to.

Rada: Odevzdejte výsledky své činnosti Univerzu.

 

Blíženci

Nejlepším obdobím bude pro znamení Blíženců prostředek měsíce. Zde budete mít hodně inspirace, originality a svobody. Začátkem měsíce se snažte o více odpovědnosti. Závěrem února pozor na dodržování slibů, termínů a nepravdy.

Rada: Cvičte jógu.

 

Rak

Začátek února bude poněkud komplikovanější. Můžete se cítit pod tlakem a věci nepůjdou příliš hladce. Tento stav naštěstí nebude trvat příliš dlouho. S každým dalším dnem to bude o něco lepší. Závěrem měsíce se prohloubí vaše empatie, ale pozor na růžové brýle.

Rada: Žijte co nejlépe, vesmír to ocení.

 

Lev

Ztíženou situaci budou mít Lvi, kteří se snaží rozhodovat vždy a za každého, kdo je v jejich dosahu. To platí hlavně pro první dvě únorová dekády. Během poslední části měsíce hrozí méně praktičnosti a zvyšuje se riziko podvodů.

Rada: Rozpouštějte silné ego.

 

Panna

První dekáda nabídne vytrvalost, ale pozor na přílišnou tvrdost. V druhé dekádě přichází šance na zbavení se starých zvyků. Inovace se můžou projevit v jakékoliv sféře života. To platí i pro poslední dekádu, ale zde se sníží praktičnost a smysl pro detail.

Rada: Cvičte taichi, ať vaše energie dobře proudí.

 

Váhy

Do února vejdete poměrně náročně. Můžete vnímat stres, omezování a nátlak. A také komplikace na materiální pláni, jenž vydrží i po většinu druhé dekády. Pak se ovšem vyjasní a vy se můžete nadechnout a zbavit velké části okovů.

Rada: Odpovědný přístup hodně pomůže.

 

Štír

Nejlepší bude pro znamení Štíra první únorová dekáda. Pokud se budete držet toho, co funguje, bude to dobré. Naopak rizikem se stanou situace, kdy bude potřeba svižně reagovat na vývoj životních událostí. Zde buďte opatrní a pozorní, abyste nešlápli vedle.

Rada: Pracujte na vnitřním klidu a rovnováze.

 

Střelec

Většina únorových dnů nepřinese nic extra nového a bude navazovat na souvislosti z konce ledna. Větší změnu ovšem můžou Střelci pocítit v poslední dekádě. Zde byste měli být opatrní. Nepodléhejte fantaziím, spíše se držte nohama na zemi.

Rada: „Omývejte“ svou energii častým pobytem v čisté přírodě.

 

Kozoroh

Pro znamení Kozoroha bude únor dobrým obdobím. Na začátku se můžete pustit do všeho, co vyžaduje cílevědomý přístup založený spíše na konzervativnosti. Na konci měsíce budete více empatičtí. Příjemné určitě bude, že v únoru dokážete i smysl pro modernější přístup.

Rada: Nevynechávejte pravidelnou duchovní praxi.

 

Vodnář

První dekáda vám může chtít trošku „přistřihnout křídla“, což nebudete chtít. Pozor na související problémy. Zbytek měsíce bude o dost lepší, takže svoboda, nezávislost a nápaditost budou vlastnosti, o které se lze opřít.

Rada: Najděte si čas na relaxaci těla i ducha.

 

Ryby

Snažte se rozumně udržovat pořádek. Jak v životě, tak domácnosti. Extrémy v těchto oblastech by se vám mohly vymstít, proto se jich vyvarujte. Pokud se to povede, může únor proběhnout docela v pohodě. Jeho závěr vám nabídne více energie podporující znamení Ryb.

Rada: Zlatá střední cesta může být tím správným řešením.

 

Připravil: astrolog a léčitel Pavel Hanzal
Psáno pro Medunku

 
`
 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 5
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily