Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Horoskop na červen 2021

Oblíbenost: 5
30.05.2021 |  kategorie:  

 Beran Stále platí, že se oblast domova může změnit v „bojovou zónu“. Zbytečným konfliktům můžete od druhé dekády předejít t… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na květen 2021

Oblíbenost: 5
30.04.2021 |  kategorie:  

Beran Ačkoliv můžete mít chuť na pracovní aktivity v oblasti domova, buďte obezřetní. Jinak se snadno dostanete do konfliktu s rod… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na duben 2021

Oblíbenost: 5
30.03.2021 |  kategorie:  

 Beran Vesmír vám stále nabízí mnoho energie. Využijte této nabídky během prvních dvou dubnových dekád. V těchto dnech … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na březen 2021

Oblíbenost: 5
27.02.2021 |  kategorie:  

Beran Větší část března se ponese v poměrně pozitivním duchu. V druhé a třetí dekádě měsíce se zaměřte na originální ře… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na únor 2021

Oblíbenost: 5
30.01.2021 |  kategorie:  

 BeranNa jednu stranu můžete mít chuť něco vybudovat nebo získat majetek a peníze. Ovšem současně vám „nedá spát“ potřeba svo… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na leden 2021

Oblíbenost: 5
30.12.2020 |  kategorie:  

BeranLeden se ponese ve znamení rozporuplných energií, kterým nebude jednoduché odolat. Nejvhodnějším přístupem bude vyváženost. Z… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na prosinec 2020

Oblíbenost: 5
01.12.2020 |  kategorie:  

 Beran V prvních dvou prosincových dekádách pokračuje nabídka nadšení a schopnosti začínat nové věci. Úspěch to ale bude mít … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Horoskop na září 2017

Oblíbenost: 5

Beran

První dvě dekády se můžete spolehnout na rychlé myšlení. Nejprve půjde hlavně o prezentaci sebe sama, následně spíše o různé praktické detaily. V každém případě se vyvarujte zbrklosti, což platí i pro komunikaci. Ke konci září pozor na lži a podvody.

Rada: Rozum všechno nespasí.

 

Býk

V průběhu první dekády si pohlídejte, aby vás neválcovalo ego. Prostředek měsíce je nejlepší, dokážete se soustředit na každodenní situace a současně se nezapomenete bavit. Konec měsíce září přinese podporu myšlení, které ale může být občas nejasné.

Rada: Buďte aktivní v hmotném i duchovním životě.

 

Blíženci

První dekádu využijte k nápadům a změnám. Originalita a rychlost vám toto nabídne. Po zbytek měsíce se nevyhýbejte povinnostem a buďte ve svých činech důkladní. Možná se vám nebude chtít, ale pokud to podceníte, ke konci září byste mohli „dostat přes prsty“.

Rada: Pracujte na rozvíjení empatie.

 

Rak

Začátek měsíce můžete věnovat zábavě nebo snaze o vylepšení vaší kariéry. Uprostřed září se zaměřte spíše na běžné pracovní věci. Je to i vhodná doba ke změně životního stylu. V poslední dekádě se snažte být více rozhodní.

Rada: Pravidelně meditujte.

 

Dálkový kurz akutní homeopatie =

Lev

Úvodem měsíce můžete mít úspěch, ale jen tehdy, když se „nezacyklíte“ na drobnostech. Ovšem současně je nesmíte ani zcela ignorovat. Uprostřed měsíce budete schopni řešit i již zmíněné detaily. Ke konci září dokážete být více otevřeni hledání rovnováhy.

Rada: Cvičte jógu.

 

Panna

Září bude pro vaše znamení silným obdobím, jen je třeba vše správně vybalancovat. Soustřeďte se na důležité věci, ale nenechte se lapit nereálnými ideály nebo dokonce chaosem. Také je zásadní najít správnou kombinaci rozvahy a akceschopnosti.

Rada: Modlitba vám pomůže.

 

Váhy

Září bude pro Váhy dobré, jen se nesmíte dostat pod tlak. Měsíc si rozdělte na úvod, kdy je čas na společenské události a zábavu. Druhá fáze přeje potěšení i povinnostem. Poslední dekáda rozvibruje skutečné vlastnosti vašeho znamení, využijte toho.

Rada: Nezapomínejte na duchovní cestu.

 

Štír

Úvodem září se můžou objevit potíže s autoritami. Také se dobře rozhodněte, zda budete činorodí nebo spíše necháte prostor lenosti. První varianta je lepší, jelikož na ní můžete postupně navazovat další věci a vše může skončit úspěchem.

Rada: Naučte se odpouštět.

 

Střelec

Hlavním cílem tohoto měsíce je najít cestu, jak se vypořádat s pravidelnými úkoly, které považujete za nepodstatné. Chybný odhad, případně dokonce iluze, jsou překážkou, která vám může zkomplikovat život. Vaše cíle stavte hezky trpělivě a od základu.

Rada: Zařaďte do života karma jógu.

 

Kozoroh

Držte se nohama na zemi a bude to po většinu měsíce dobré. Hlavně druhá dekáda vás podpoří ve vašich prakticky zaměřených činnostech. V poslední části září počítejte s tím, že budete muset přistoupit na nějaký kompromis.

Rada: Nepotlačujte vaše city.

 

Vodnář

Na začátku měsíce pozor na sobecké činy, jakkoliv můžou být podloženy snahou o nějakou inovaci. Jinak vás ale čeká solidní období, přičemž na konci měsíce září budete mít šanci se více otevřít harmonii a dalším kontaktům s přáteli.

Rada: Cvičte taichi.

 

Ryby

Povinnostem, úklidu a péči o zdraví prostě neuniknete. Čím dříve si to uvědomíte, tím lépe pro vás. Když budete těmto tématům otevřeni, můžete je zvládnout. V opačném případě počítejte s různými problémy, které se můžou poměrně rychle objevit. Naštěstí by neměly trvat příliš dlouho.

Rada: Praktikujte pránajámu.

 

Připravil: astrolog a léčitel Pavel Hanzal, psáno pro Medunku

 
`

Přiložené obrázky

 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 5
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily