Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Horoskop na duben 2020

Oblíbenost: 5
05.03.2020 |  kategorie:  

 Beran První dvě dubnové dekády vás bude pohánět silná energie. Díky tomu máte šanci na prosazení různých plánů. Jen je potř… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Význam totemových zvířat

Oblíbenost: 0
24.11.2019 |  kategorie:  

Obecný význam nejčastějších totemových zvířat celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na listopad 2019

Oblíbenost: 5
01.11.2019 |  kategorie:  

Beran Listopad není pro Berany úplně snadným měsícem. Nejprve se pokuste najít vyvážený přístup ve svém jednání a vystupování. Po… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Jak najít svoje totemové zvíře

Oblíbenost: 5
27.10.2019 |  kategorie:  

Najděte svoje totemové zvíře celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na říjen 2019

Oblíbenost: 5
29.09.2019 |  kategorie:  

 Beran Po celý říjen vás bude vesmír konfrontovat s úplně opačnou energií, než máte běžně k dispozici. Máte se dík… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na září 2019

Oblíbenost: 5
30.08.2019 |  kategorie:  

 Beran Budete mít víc energie na titěrné záležitosti, které jindy zcela přehlížíte. Přesto buďte obezřetní, abyste někomu ne… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Totemové zvíře v životě

Oblíbenost: 5
20.08.2019 |  kategorie:  

O tom, jak se totemové zvíře objevuje v našich životech celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Horoskop na září 2017

Oblíbenost: 5

Beran

První dvě dekády se můžete spolehnout na rychlé myšlení. Nejprve půjde hlavně o prezentaci sebe sama, následně spíše o různé praktické detaily. V každém případě se vyvarujte zbrklosti, což platí i pro komunikaci. Ke konci září pozor na lži a podvody.

Rada: Rozum všechno nespasí.

 

Býk

V průběhu první dekády si pohlídejte, aby vás neválcovalo ego. Prostředek měsíce je nejlepší, dokážete se soustředit na každodenní situace a současně se nezapomenete bavit. Konec měsíce září přinese podporu myšlení, které ale může být občas nejasné.

Rada: Buďte aktivní v hmotném i duchovním životě.

 

Blíženci

První dekádu využijte k nápadům a změnám. Originalita a rychlost vám toto nabídne. Po zbytek měsíce se nevyhýbejte povinnostem a buďte ve svých činech důkladní. Možná se vám nebude chtít, ale pokud to podceníte, ke konci září byste mohli „dostat přes prsty“.

Rada: Pracujte na rozvíjení empatie.

 

Rak

Začátek měsíce můžete věnovat zábavě nebo snaze o vylepšení vaší kariéry. Uprostřed září se zaměřte spíše na běžné pracovní věci. Je to i vhodná doba ke změně životního stylu. V poslední dekádě se snažte být více rozhodní.

Rada: Pravidelně meditujte.

 

Dálkový kurz akutní homeopatie =

Lev

Úvodem měsíce můžete mít úspěch, ale jen tehdy, když se „nezacyklíte“ na drobnostech. Ovšem současně je nesmíte ani zcela ignorovat. Uprostřed měsíce budete schopni řešit i již zmíněné detaily. Ke konci září dokážete být více otevřeni hledání rovnováhy.

Rada: Cvičte jógu.

 

Panna

Září bude pro vaše znamení silným obdobím, jen je třeba vše správně vybalancovat. Soustřeďte se na důležité věci, ale nenechte se lapit nereálnými ideály nebo dokonce chaosem. Také je zásadní najít správnou kombinaci rozvahy a akceschopnosti.

Rada: Modlitba vám pomůže.

 

Váhy

Září bude pro Váhy dobré, jen se nesmíte dostat pod tlak. Měsíc si rozdělte na úvod, kdy je čas na společenské události a zábavu. Druhá fáze přeje potěšení i povinnostem. Poslední dekáda rozvibruje skutečné vlastnosti vašeho znamení, využijte toho.

Rada: Nezapomínejte na duchovní cestu.

 

Štír

Úvodem září se můžou objevit potíže s autoritami. Také se dobře rozhodněte, zda budete činorodí nebo spíše necháte prostor lenosti. První varianta je lepší, jelikož na ní můžete postupně navazovat další věci a vše může skončit úspěchem.

Rada: Naučte se odpouštět.

 

Střelec

Hlavním cílem tohoto měsíce je najít cestu, jak se vypořádat s pravidelnými úkoly, které považujete za nepodstatné. Chybný odhad, případně dokonce iluze, jsou překážkou, která vám může zkomplikovat život. Vaše cíle stavte hezky trpělivě a od základu.

Rada: Zařaďte do života karma jógu.

 

Kozoroh

Držte se nohama na zemi a bude to po většinu měsíce dobré. Hlavně druhá dekáda vás podpoří ve vašich prakticky zaměřených činnostech. V poslední části září počítejte s tím, že budete muset přistoupit na nějaký kompromis.

Rada: Nepotlačujte vaše city.

 

Vodnář

Na začátku měsíce pozor na sobecké činy, jakkoliv můžou být podloženy snahou o nějakou inovaci. Jinak vás ale čeká solidní období, přičemž na konci měsíce září budete mít šanci se více otevřít harmonii a dalším kontaktům s přáteli.

Rada: Cvičte taichi.

 

Ryby

Povinnostem, úklidu a péči o zdraví prostě neuniknete. Čím dříve si to uvědomíte, tím lépe pro vás. Když budete těmto tématům otevřeni, můžete je zvládnout. V opačném případě počítejte s různými problémy, které se můžou poměrně rychle objevit. Naštěstí by neměly trvat příliš dlouho.

Rada: Praktikujte pránajámu.

 

Připravil: astrolog a léčitel Pavel Hanzal, psáno pro Medunku

 
`

Přiložené obrázky

 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 5
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Akční sleva 600 Kč na kurz Akutní homeopatie

Využijte akční slevu na dálkový kurz Akutní homeopatie ve výši 600 Kč. Uplatnit ji můžete na online studium i na studium poslané na CD poštou. Stačí, když vyplníte objednávku a do poznámky napíšete akční sleva 600 Kč.

Zobrazit detaily