Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Horoskop na červen 2021

Oblíbenost: 5
30.05.2021 |  kategorie:  

 Beran Stále platí, že se oblast domova může změnit v „bojovou zónu“. Zbytečným konfliktům můžete od druhé dekády předejít t… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na květen 2021

Oblíbenost: 5
30.04.2021 |  kategorie:  

Beran Ačkoliv můžete mít chuť na pracovní aktivity v oblasti domova, buďte obezřetní. Jinak se snadno dostanete do konfliktu s rod… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na duben 2021

Oblíbenost: 5
30.03.2021 |  kategorie:  

 Beran Vesmír vám stále nabízí mnoho energie. Využijte této nabídky během prvních dvou dubnových dekád. V těchto dnech … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na březen 2021

Oblíbenost: 5
27.02.2021 |  kategorie:  

Beran Větší část března se ponese v poměrně pozitivním duchu. V druhé a třetí dekádě měsíce se zaměřte na originální ře… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na únor 2021

Oblíbenost: 5
30.01.2021 |  kategorie:  

 BeranNa jednu stranu můžete mít chuť něco vybudovat nebo získat majetek a peníze. Ovšem současně vám „nedá spát“ potřeba svo… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na leden 2021

Oblíbenost: 5
30.12.2020 |  kategorie:  

BeranLeden se ponese ve znamení rozporuplných energií, kterým nebude jednoduché odolat. Nejvhodnějším přístupem bude vyváženost. Z… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Horoskop na prosinec 2020

Oblíbenost: 5
01.12.2020 |  kategorie:  

 Beran V prvních dvou prosincových dekádách pokračuje nabídka nadšení a schopnosti začínat nové věci. Úspěch to ale bude mít … celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6 7 ...

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Horoskop na září 2020

Oblíbenost: 5

Beran

Na jednu stranu máte hodně síly a odhodlání, ale to současně znamená i vaši slabost. Hlavním cílem měsíce září by tedy mělo být hledání a nalezení harmonie. A to jak směrem k vašemu okolí, tak ve vašem nitru.
Rada: Každý den meditujte.

Býk

Zřejmě nejlepší bude první dekáda měsíce. Od druhé dekády totiž začnete mít pocit, že byste se měli ukázat a předvést. Na tom není nic špatného za předpokladu, že budete mít vaše touhy pod kontrolou, abyste kvůli nim nepřekročili zákony Universa.
Rada: Sebekázeň vám neuškodí.

Blíženci

Měsíc září bude mít pro znamení Blíženců vzestupnou tendenci. V podstatě stačí, když vyčkáte na poslední dekádu, kdy získáte nejenom na energii, ale i na větší schopnosti diplomacie a dokonce estetického vnímání.
Rada: Cvičte taichi.

Rak

První dekádu měsíce září se soustřeďte hlavně na to, co vám dělá radost. I drobné radosti vás podpoří a díky nim dokážete plnit každodenní povinnosti. Na konci měsíce si dejte pozor na rozhodnost a způsob jednání s lidmi.
Rada: Praktikujte jógu.

Lev

Pro znamení Lva je to v září poměrně jednoduché. První dvě dekády budete mít větší smysl pro detail, ale i pro oblast zdravého životního stylu. Ke konci měsíce zesílí společenské kontakty a také touha po všem krásném.
Rada: Chcete se líbit, to je přirozené. Nezapomínejte ale i na krásu duše.

Panna

Pokračuje silné období, kde máte k dispozici hodně vesmírných sil. Pokud se nenecháte zviklat planými sliby, budete úspěšní. První dvě dekády jsou otevřené zejména oblasti práce a hmatatelných výkonů. Konec září bude spíše přát mezilidským vztahům.
Rada: Afirmace vás posílí.

Váhy

S každým dnem se budete lépe a lépe vypořádávat s nepříjemnostmi, jenž se můžou občas objevit. Nemusíte tomu podléhat, protože hlavně v poslední dekádě vám vesmír pošle hodně pozitivní energie. Je tedy jenom na vás, zda ji transformujete v úspěch.
Rada: Žijte podle zákonů Universa.

Štír

Situace je pro Štíry na první pohled poměrně jednoduchá. Hlavním cílem je vyladění rozporuplných tlaků, které vám komplikují schopnost zaměřit se na váš hlavní cíl. Jestliže si toto ujasníte, bude měsíc září úspěšným obdobím.
Rada: Modlitba vás podpoří.

Střelec

Zejména první dvě dekády nebudou probíhat úplně hladce, jestliže začnete ignorovat pravidelný režim. Nesoustředěnost nebo nepraktické iluze jsou přesně to, čemu je vhodné se vyhnout. Na konci září vám to půjde o dost lépe.
Rada: Královská jóga je pro vás vhodná metoda na duchovní cestě.

Kozoroh

Hned od začátku měsíce zapracujte na způsobu komunikace s okolím. Uvidíte, že hlavně v poslední dekádě to bude přesně oblast, která vám pomůže udržet již dosažených cílů. Když to nezvládnete, může vám to zbytečně znepříjemnit život.
Rada: Rozvíjejte intuici.

Vodnář

Září nepřinese pro znamení Vodnáře nic dramatického. Jediná sféra, ve které byste mohli narazit, je nepředvídatelné nakládání s majetkem. Proto se snažte o kontinuitu a systémovost. Tento přístup neměňte ani kvůli potřebě se zviditelnit.
Rada: Duchovní praktiky potřebují pravidelnost.

Ryby

Úvod měsíce pokračuje energiemi z konce srpna. Postupně se ovšem situace začne měnit a vy získáte více prostoru pro to, co vás baví a těší. Díky tomu můžete dostat do souladu vaše představy a praktický život.
Rada: Četba hodnotných knih vás může motivovat.

Připravil: astrolog a léčitel Pavel Hanzal, pro Medunku

 
`
 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 5
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily