Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Fórum - nejnovější příspěvky

  • Pravidla a podmínky zadávání příspěvků do diskusního fóra jsou ZDE.
  • Zadejte ZDE nové diskuzní fórum.
Vyhledat:

Je konec vlažnosti, lenosti a duchovního lajdáctví…

Síly vesmíru, dané do pohybu zvýšeným tlakem Božího Světla, začínají vynucovat a vyžadovat zvýšený duchovní pohyb také na zemi. Nic už nebude takové, jaké bylo dříve. Již nyní je patrné, a viditelné bude stále …

Autor: markus(02.02.2023 | 19:22) IP: 178.40.220.32

Všem! Všem! Všem! Bude podvázán rozum! Připravme s…

Existuje reálné nebezpečí, že pokud by došlo na Slunci k mimořádné erupci, doprovázené silným elektromagnetickým zářením, mohla by být poškozena, nebo dokonce až zničena veškerá pozemská elektronika. To znamená…

Autor: markus(14.01.2023 | 19:33) IP: 178.41.81.122

Nejnovější odpovědi Celkem: 1
 
1. Интернет и… Autor: mihocib 27.01.2023 | 17:16

KeqsONdDGEHqEICA

Happy deportation of Chechens!, https://www.redbubble.com/people/graphovtiche/writing/33786562-download-tubio-premium?asc=u download_tubio_premium,…

Autor: Aqkrdhjz(09.09.2018 | 12:59) IP: 37.230.212.76

Nejnovější odpovědi Celkem: 33
 
31. Here's how… Autor: mira 24.10.2021 | 02:38
32. Dear okult… Autor: Blanca 26.12.2022 | 06:48
33. Dear okult… Autor: Candy 14.01.2023 | 04:43

BPRtiSxPscpdECZgo

! ! ! ! in this topic drochat foty desisexyboy, http://lanconctitpenn.eklablog.com/how-do-i-pay-my-express-scripts-bill-a142161388 how_do_i_pay_my_express_scripts_bill,…

Autor: Vwuuzwmh(08.04.2018 | 20:03) IP: 141.101.201.89

Nejnovější odpovědi Celkem: 3
 
1. Publicar i… Autor: Merced… 10.11.2022 | 10:57
2. Publicar i… Autor: Vania 24.11.2022 | 15:02
3. Attractive… Autor: Snu77g… 25.11.2022 | 11:13

Poznání vyšších světů nad námi a spojování se s ni…

Celý vnější a vnitřní potenciál většiny lidí dnešní doby je zaměřen jen na viditelný a materiální svět kolem nás. Jen k němu je upřen jejich zrak, jejich touhy, jejich myšlenky a jejich štěstí. Proto nejsou sch…

Autor: markus(18.11.2022 | 18:49) IP: 178.41.149.233

Nejnovější odpovědi Celkem: 2
 
1. seo servic… Autor: seo se… 24.11.2022 | 10:23
2. seo servic… Autor: seo se… 24.11.2022 | 10:23
První 1 2 3 4 5 ... Poslední
*
*
*

přiložit soubor

Fórum - výpis fóra

Je konec vlažnosti, lenosti a duchovního lajdáctví!

Síly vesmíru, dané do pohybu zvýšeným tlakem Božího Světla, začínají vynucovat a vyžadovat zvýšený duchovní pohyb také na zemi. Nic už nebude takové, jaké bylo dříve. Již nyní je patrné, a viditelné bude stále více a více, jak se všechno, co není v souladu s Vůlí Stvořitele kolísá a hroutí.

Není žádné lidské moci, která by to zastavila, a která by tomu zabránila. Mějme oči otevřené a ve všem, co se kolem nás děje, budeme moci vytušit a poznat zásah ruky Boží. Zásah ruky Páně, která nutí k nastoupení nové cesty Světla vše, co v sobě ještě nese zdravý základ. Zároveň však bourá a drtí na prach vše, co je již od základu špatné, nesprávné a falešné.

Co se je schopno ohnout do směru, vytyčeného mocným prouděním Božího Ducha, to bude ohnuto. A co se ohnout a přizpůsobit již nedokáže, bude zlomeno, protože ve vesmíru a ve stvoření se na příkaz Páně daly do pohybu ohromné síly, vůči nimž jsou lidé zcela bezmocní.

Nastává nová doba a další setrvávání člověka ve stvoření bude podmíněno jeho ochotou k duchovnímu vzestupu a k nabytí plného duchovního sebeuvědomění. Čas nevědomého bytí definitivně skončil. Definitivně skončilo duchovně bezpřízorné potulování. Člověk již nebude moci dále existovat bez duchovního poznání a jeho rozvíjení. Toto se v dnešní době stává základním požadavkem Stvořitele, a proto jen takoví lidé mohou počítat s Jeho milostí. A bez milosti Páně přece nemůže přežít žádný člověk.

Aby lidé mohli naplnit tento požadavek Stvořitele, bylo ze Světla učiněno vše, co je zapotřebí. K tomu určeným Vyslancům Božím byla na zem v pravý čas přinesena Pravda v podobě Poselství Grálu. V něm je obsaženo duchovní poznání, potřebné k tomu, aby mohl každý otevřený člověk projít nadcházejícím očistným děním jako duchovně vědomý. Aby jasně věděl, jaký má být, jakým se má stát, o co má usilovat a kam má směřovat, aby svým správným duchovním snažením našel milost před zrakem Páně a mohl dále pokračovat ve svém bytí. Ať již na zemi, nebo mimo zemi, v jiných úrovních bytí.

Ze Světla bylo uděláno opravdu vše, aby každý člověk, který opravdu chce, našel oporu v Pravdě a prostřednictvím její znalosti se stal schopen uhájit své bytí. Aby se prostřednictvím ní stal duchovně vědomý a duchovně vědomě kráčející ke Světlu a ke Stvořiteli.

Kdo v dnešní vážné době říká, že existují tajemství mezi nebem a zemí, které žádný člověk nikdy nepozná, kdo říká, že nikdy nebudeme jistě vědět, co je po smrti, každý takový člověk tím jen vydává svědectví o své vlastní lenosti a duchovní lhostejnosti. Není to totiž vůbec pravda, protože každý, kdo opravdu vážně hledá a upřímně se snaží najít odpovědi na všechny základní otázky lidského bytí, každý takový vážně a upřímně hledající člověk musí narazit na Poselství Grálu a v něm na všechny zásadní odpovědi, které ho trápí.

V něm najde odpověď na to, co bude s námi po smrti. V něm najde odpověď na to, proč lidi stíhá v životě utrpení a jaký má smysl. V něm najde odpověď na to, kým ve skutečnosti jako lidé jsme, odkud přicházíme a kam máme směřovat. V něm najde odpověď na to, jak je skutečný a jediný smysl našeho života. V něm najdeme pravé poznání o Stvořiteli i o životě Ježíše Krista, zbaveno všech lidských omylů a pokřivení.

Stvořitel nemá žádných tajemství! Nemá nic, co by před svými tvory skrýval a zahaloval! Všechno má být každému jasné a srozumitelné. Stvořitel nechce nevědomost. Chce vědomé a plně znalé spolupracovníky na rozvíjení svého stvoření.

A proto v Poselství Grálu najdeme vše potřebné k tomu, abychom se takovými mohli stát. Abychom se mohli stát plně duchovně vědomými tak, jak je to již v dnešní době od nás všech Pánem vyžadováno. Abychom zcela vědomě a radostně vykročili jeho cestou. Cestou poznání a naplňování Vůle Stvořitele, vedoucí ke štěstí, harmonii, míru a radosti.

Nebo cesty lidí na zemi vedou jen k neštěstí, disharmonii, vraždění, neradosti a nesměřují k ničemu lepšímu, ale stále jen k horšímu a horšímu. Tomu je však již nyní konec, protože do dění na zemi zasahuje ruka Boží a začíná ho navigovat směrem ke Světlu.

Proto začíná být od všech lidí vyžadováno Světlo poznání duchovních zákonitostí bytí, aby se mohli do nich vědomě včlenit a vědomě kráčet v souladu s mocným prouděním Svatého Ducha Božího, který dá sílu a vysoce povznese všechny, upřímně se snažící o duchovní sebeuvědomění. Avšak žel, zároveň definitivně zlomí všechny, kteří duchovní rozměr bytí naprosto ignorují a pravé duchovní poznání je jim lhostejné.

Znalost všech těchto skutečností, znalost toho, co se bude v brzké době dít dává šanci každému, aby se vzpamatoval a zahájením vážné osobní snahy o poznání a naplňování Pánovy Vůle si uhájil právo na své další bytí a další existenci ve stvoření. Toto je dnes to nejdůležitější! Pokud si však někdo myslí že ne, že je to všechno jen hloupost, a že důležitější je něco úplně jiného, velmi brzy pozná, jak hrozně se mýlil.

ve spolupráci s https://smeromkzivotu.blogspot.com/

Autor: markus(02.02.2023 | 19:22) IP: 178.40.220.32


Napsat do diskuse

*
*
*

přiložit soubor
rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily