Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Kurz Cesta změny- vnitřní rozvoj a lepší pohled na svět

Česká akademie esoteriky a věštění pořádá kurz 

Cesta změny - vnitřní rozvoj a lepší pohled na svět

Termín: studium možné zahájit kdykoliv (online studium je možné POUZE pro studenty s pobytem a bydlištěm v ČR, nebo ve formě zasílání nahrávek ve formátu MP3 poštou v rámci ČR i pro zahraniční studenty)


Kurz je zaměřen na pochopení souvislostí zde na zemi, posílení koncentrace, vůle, rozhodnosti a sebedůvěry ve vlastní schopnosti. Praktické návody ke koncentračním cvičením, výklad živlů a práce se živly, meditace a přirodní magické úkony k ochraně a dosažení (nejen) vlastních positivních cílů na cestě životem. Kurz Cesta změny je tak vhodný pro všechny, kteří chtějí nejen získat základní znalosti a jistotu v meditaci a koncentraci, ale také touží získat povědomí o základních zákonitostech změny pohledu na život. Splynutí výkladu s praktickými cvičeními a úkoly může zájemce nasměrovat k radostnějšímu a optimističtějšímu životu.

 >> UKÁZKA

Způsob studia: každý měsíc obdržíte materiály a nahrávky. Na www.okultweb.cz je založen vlastní kruh (studijní skupina) pro studenty, kde můžete diskutovat s lektory i ostatními studenty a pokládat otázky. Výuka díky tomu získává rozměr osobního kontaktu, aniž byste museli někam dojíždět - učíte se a ptáte se z Vašeho domova, v čase, který Vám vyhovuje.

Lektor: Pavel Hanzal

Cena: 2.200,- při online studiu (POZOR - online studium je možné POUZE pro studenty s bydlištěm nebo místem pobytu v ČR), nebo 2.500,- při zasílání CD poštou v rámci ČR nebo do zahraničíPřihlášky
Emailem: okultweb@okultweb.cz
Telefonicky: Pavel Hanzal - 737 868 455
Písemně: Astrologický institut, Morseova 84, 109 00 Praha 10

Na přihlášku nezapomeňte uvést Vaše datum narození nutné k identifikaci platby zálohy a dále jméno, příjmení, adresu, mail, telefonní kontakt.

Ostatní informace
V průběhu kurzu budou studenti dostávat úkoly k samostatnému tréninku probíraných metod. Každý student na základě plnění úkolů obdrží Osvědčení o absolvování kurzu.

Objednávkový formulář

 
Ochrana proti spamu, prosím uveďte kolik je 5 plus 5

 
rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily