Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Supervize a coaching u profesionálů

Česká akademie esoteriky pod záštitou zkušených lektorů Pavla Hanzala a Víta Kuntoše nabízí supervizi a coaching pro všechny zájemce o níže uvedené obory.

Supervize a coaching v oborech:

- Astrologie
- Tarot a výklad karet
- Práce s kyvadlem
- Regresní terapie
- Karma života
- Karmické souvislosti a poradenství

Pro koho jsou supervize a coaching vhodné?

Je to příležitost pro všechny, kdo chtějí získat jistotu nebo prohloubit své zkušenosti při práci s klienty v jednotlivých oborech. Supervize je tak vhodná jak pro studenty různých škol, tak i pro ostatní zájemce, kdo studují doma a nejsou si jistí svými výsledky.Zkušení lektoři Vám dodají jistotu a vysvětlí vše, co Vám není jasné.

Jak to funguje?

Každý zájemce o supervizi a coaching si může (v některých případech dokonce musí, jako např. u regresní terapie) přivést vlastního klienta a pod dohledem lektorů realizuje konkrétní činnost. Získá tak neocenitelnou pomoc a rady od zkušených terapeutů. V rámci supervize se navíc může zeptat na cokoliv, co mu není jasné z daného oboru nebo v konkrétní situaci!

Jak se objednat?

Objednáte se na emailu okultweb@okultweb.cz a domluvíme konkrétní termín supervize. Cena je 1000Kč za supervizi v délce 2 hodin. Dotazy na uvedeném emailu nebo na tel. 737 868 455 ebo 604 556 186

Supervize probíhá osobně v Praze 10, na adrese Morseova 84 - po předchozím objednání. Alternativou je i supervize prostřednictvím Skype (zde je nutné domluvit předem konkrétní podmínky a téma)

Objednávkový formulář

 
Ochrana proti spamu, prosím uveďte kolik je 5 plus 5

 
rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily