Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Andělé

Andělská láska

Oblíbenost: 4.7
02.06.2010 |  kategorie:  

Jak nám andělé mohou pomoci. celý článek

Fyzika andělů a jejich význam

Oblíbenost: 4.5
24.11.2008 |  kategorie:  

O Andělech trochu jinak... celý článek

Autor: Pavel Hanzal zdroj: www.zivotni-energie.cz | diskuze (0)

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Andělská láska

Oblíbenost: 4.7

 

Věděli jste, že každý máme svého průvodce, který je nám vždy na blízku a pomocí různých berliček se nám snaží usnadnit cestu vpřed? Ano, tou zvláštní a jemnou energií, která nás obklopuje, jsou naši andělé. Andělé jsou zde pro nás, jsou to bytosti veskrze přátelské a prodechnuté boží láskou, které čekají jen na to, až jim začneme naslouchat.

 

K čemu tu vlastně jsou? Andělské energie nás obklopují proto, aby nám otevíraly oči a posouvaly nás k božské podstatě. Právě splynutí s onou božskou podstatou je cílem lidského bytí a inkarnačního koloběhu, kterým veškeré duše zde na Zemi procházejí. Nicméně tyto božské esence, které jsou průvodci našeho života, nám mohou pomáhat překonávat i běžné nástrahy materiálního světa a též nám mohou pomáhat zvládat utrpení.

 

Nemusíte je vidět, nemusíte v ně ani zpočátku věřit. Zkuste se prostě otevřít té možnosti, že jsou a že jsou připravení vám pomáhat a uvidíte, jak významným krokem to bude pro váš život. Jak využít této nabízené pomoci? Je to jednoduché. Prostě a jednoduše... POPROSTE! Můžete nahlas, stačí ovšem potichu v duchu. Poproste anděly v duchu o cokoliv budete potřebovat. Nebojte se žádat i o maličkosti. Andělé rádi pomáhají lidem a nerozlišuji mezi velkými či malými přáními. Jsou připraveni na cokoliv, co si budete přát. Přání ovšem nesmí být namířeno za cílem ublížit nikomu jinému.

 

Požádejte tedy anděly, aby vám pomohli najít práci, aby vám pomohli nalézt partnera, či abyste se rychleji uzdravili. Říkal jsem, že je možné žádat i o maličkosti – poproste, aby nebyla na poště fronta či abyste snadno zaparkovali. Fantazii se meze nekladou. Nechte ovšem andělům dostatek času a prostoru na to, aby mohli vaším přáním vyhovět. Je možné zažádat o pomoc i pro druhé, taková přání jsou nejsilnější a mají největší náboj.

 

Začnete-li pomoc andělů využívat, začnete být časem citlivější na jejich přítomnost. Existují i speciální cvičení, které vedou k tomu, že je svým vnitřním zrakem spatříte. O takových cvičeních si povíme jindy. Podstatné je to, že i obyčejná prosba směřovaná k těmto jemnohmotným energiím je nesmírně silná a účinná. Využijte toho.

 
`

Přiložené obrázky

 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 4.7
(více je lépe)

Diskuze k článku: 2 příspěvků , nejnovější 02.06.2010 12:47:10

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily