Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Minulé životy

Novinka: kniha Karmické souvislosti

Oblíbenost: 1
11.11.2012 |  kategorie:  

Právě vychází druhá kniha astrologa, léčitele a lektora našich kurzů Pavla Hanzala, zaměřená na téma karmy. Dozvíte se, jak karma funguje, co je jejím smyslem a jak s ní pracovat. celý článek

Autor: | diskuze (0)

Regresní terapie a její podstata

Oblíbenost: 3.2
23.09.2008 |  kategorie:  

Slyšeli jste slovo regrese? V článku se dozvíte jeho význam a možnosti jejího využití. celý článek


Detail článku

Sdílet na Facebooku

Novinka: kniha Karmické souvislosti

Oblíbenost: 1

Právě vychází druhá kniha astrologa, léčitele a lektora našich kurzů Pavla Hanzala, zaměřená na téma karmy. Dozvíte se, jak karma funguje, co je jejím smyslem a jak s ní pracovat.

Tím, jak je kniha koncipována, je vhodná nejenom k získání všech souvislostí, ale jedná se i o vhodný doplněk a doporučenou literaturu většiny našich kurzů. Je to logické, neboť esoterika, duchovno i zdraví s karmou přímo souvisí.

Kniha Karmické souvislosti nabízí každému člověku možnost porozumět základním principům karmy, reinkarnace a smyslu našeho života a událostí zde na zemi. Autor tak vysvětluje oblast, která zajímá mnoho hledajících a není jednoduché se v ní orientovat. Součástí knihy je také elementární vysvětlení jednotlivých metod a technik, které můžou, v případě zájmu a odhodlání, vést nejenom k pochopení vlastní karmy, ale k dalšímu rozvoji každého jedince. Úvod do základních cvičení meditací, afirmací, karma jógy a dalších disciplín nabízí alternativní cestu k dnešní civilizaci, zaměřené zejména na materiální svět a uspokojování smyslů. Pro konkrétní a jasnou představu o celé problematice karmy jsou součástí textu skutečné životní příběhy s vysvětlením všech souvislostí. Kniha dále obsahuje důležitý soubor otázek a odpovědí, na které autor odpovídal v průběhu uplynulých let svého hledání studentům a přátelům.

Pavel Hanzal (5.8.1975 v Praze) se karmě a jejím souvislostem věnuje již od mládí. Mezi jeho další zájmy patří astrologie, práce s kyvadlem, výklad karet, alternativní metody léčby, duchovní a meditační praxe. Vzdělání získal zejména samostudiem, ale také navštěvoval přednášky a kurzy předních českých odborníků na jednotlivá témata. Své znalosti a zkušenosti realizuje ve své každodenní praxi. Profesionálně se věnuje poradenství v oblastech karmy, astrologie, výkladu karet, léčitelství, homeopatie, psychotroniky a duchovního rozvoje. Tyto obory zároveň vyučuje na svých kurzech a seminářích. Spolupracuje s internetovými a tištěnými médii a televizemi. Je autorem knihy Kyvadlo a zdraví – učebnice pro každého. Na jeho webu www.pavelhanzal.cz najdete kompletní nabídku článků, služeb a kurzů.

Info o knize
Pavel Hanzal: Karmické souvislosti
Formát A5, 92 stran, doporučená maloobchodní cena je 198,-Kč.
Vydal Astrologický institut s.r.o. v roce 2012
ISBN 978-80-260-3085-0
Zakoupíte zde nebo u všech dobrých knihkupců.

 
`

Přiložené obrázky

 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 1
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily