Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Ostatní

Brethariánství není půst

Oblíbenost: 5
24.01.2018 |  kategorie:  

Každý se může stát brethariánem. celý článek

Autor: redakce | diskuze (1)

Tibetské mísy mají svoje kouzlo

Oblíbenost: 0
27.07.2017 |  kategorie:  

Tibetská mísa je úžasný pomocník pro tělo i duši. celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Numerologie a zdraví

Oblíbenost: 5
20.09.2016 |  kategorie:  

Co prozradí čísla o vašem zdraví? celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Horoskop na září 2016

Oblíbenost: 5
31.08.2016 |  kategorie:  

 BeranAni v září nemusíte mít obavy, že byste byli bez nadšení a energie. Nejvíce ji ovšem budete věnovat do budování vlastní… celý článek

Autor: Pavel Hanzal | diskuze (0)

Tipy, které vám pomohou při meditaci zklidnit mysl

Oblíbenost: 5
25.04.2016 |  kategorie:  

Meditace jsou pro začátečníky složité. Následující tipy vám však pomohou! celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Obrana proti energetickým upírům a negativním lidem

Oblíbenost: 5
28.03.2016 |  kategorie:  

Nejúčinnější obrana proti negativní energii druhých celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)

Úklid podle feng shui pročistí energie domova

Oblíbenost: 0
20.01.2016 |  kategorie:  

Vyžeňte z domova negativní energie celý článek

Autor: redakce | diskuze (0)
stránky: 1 2 3 4 5 6

Detail článku

Sdílet na Facebooku

EFT

Oblíbenost: 3.5

EFT je metoda, která odstraňuje z našeho života emocionální zranění a životní postoje, které nám škodí. Vždycky se ji snažím své klienty naučit, už jen proto, aby si mohli pomoci sami a žít spokojenější život. Je to ale i tom, aby sami měli snahu se sebou něco dělat. EFT není zázračná pilulka typu: „spolkni mě a budeš šťastný navěky“. Je to hlavně o tom, přijít si na to, jaké životní postoje a emocionální zranění nás brzdí v našem spokojeném životě.

 

Matrix reimprinting – starý postup EFT, nové aplikace. Dle kvantových zákonů vesmíru existuje energetické pole, které všechno propojuje. Toto pole hraje roli zásobníku a zrcadlí naše přesvědčení. Podvědomé programy řídí 95 -98% našeho každodenního chování, činnosti a návyků. Mnohé z těchto negativních programů nám byly vtisknuty v prvních 6 letech našeho života a jsou založeny na traumatech, na špatném pochopení situace a pozorování osob kolem nás. Matrix reimprinting tyto obrazy mění.

 

Matrix ukázka:

Jarka má neradostnou zkušenost s přítelem, se kterým je nyní 5 let. Dva dny po sobě nepřišel domů a Jarce to vždy sdělil až před půlnocí SMS. Navíc přítel odjíždí na týden pryč, tak se vlastně nevidí celý tento čas. Jarka má z toho mizerný pocit, chtěla by s ním o tom mluvit, slibuje mu vážný rozhovor, ale protože on odjíždí, není to možné.

Začínáme ťukat na pocit osamělosti, bezbrannosti, neschopnosti s tím něco udělat.

Kdy to bylo poprvé?

Dostáváme se k období jejích 4 let, když se rodiče rozvedli a zůstali spolu bydlet v jednom bytě. Vidí malou Jarušku, jak čeká před koupelnou na tatínka, bojí se vejít dovnitř, jelikož neví, co tam tatínek dělá a taky se bojí, že ji tam uvidí maminka a nebude se jí to líbit. Vedu velkou Jarku, aby se představila té malé holčičce a poděkovala jí, že tak dlouho tam držela její

trápení, ale že teď už je všechno v pořádku. Že už vyrostla a má se dobře. Malá se chce podívat na tatínka, tak jdou za ním, tatínek se holí a malá Jaruška houpá nohama na vaně a povídají si spolu. Potom si jdou popovídat i s maminkou a také druhým tatínkem a vysvětlí si spoustu důležitých věcí. Tento úsek je velmi důvěrný a emotivní, ale po vyjasnění všech neobjasněných věcí dostáváme obrázek šťastného dítěte zarámovaný krásnou barvou a posíláme jej do srdce a do každé buňky jejího těla.

Po návratu do současnosti jde ještě velká Jarka na svoje dětská místa, prvně tam má lehký stín před koupelnou, po chvíli již nic. Když odchází, ptám se jí na přítele. Jen mávla rukou a říkala, teď si odpočinu i já ten týden co bude pryč, mám hodně věcí v plánu. „A budeš s ním pak mluvit o těch jeho návratech domů?“ „ Nemyslím, že nějak výrazně, spíš jej požádám, aby mi dával vědět dřív, že nepřijde, abych se podle toho zařídila.“

 

 

Matrix Re-birth

 

Mnozí z nás si neuvědomují, jak důležitý je náš porod pro rozvoj našich životních přesvědčení a vnímání světa. V prenatálním období sdílíme naše zkušenosti a emoce s matkou. Samotný proces porodu a prvních šesti let života utváří naši osobnost a my si poté během života utváříme i situace, které obklopují naši životní cestu.
Zásah do přirozeného porodního procesu v nás může po zbytek života zanechat pocit, že nikam nepatříme, pocit odloučení od světa, opuštění nebo izolace, pocity, že nejsme dost dobří a nebo neoblíbení a neschopni dosáhnout svého životního cíle. Překvapivě většina z nás je schopna si podvědomě pamatovat svůj vlastní porod, pocity v momentě oddělení od matky, nebo dokonce ztrátu dvojčete v děloze. Navíc se také po traumatech spojených s porodem a prenatálním dětstvím můžeme sami podvědomě bránit otěhotnění.
Při použití EFT a Matrix Reimprinting se můžeme vrátit zpět a uvolnit emoce spojené s těmito traumaty a vytvořit tak zcela novou zkušenost a nastavit nový systém přesvědčení. Pomocí speciálně konstruované techniky Matrix Re-birth se můžeme vrátit do momentu porodu a znovu vytvořit přirozené pouto mezi matkou a dítětem.


Na fotografii se nachází autorka článku (vpravo) s Sharon King.


Pár slov o autorovi – Miloslava Betková

-        praxe v zdravotnických laboratořích, v současné době pracuje jako zdravotní laborantka v Sexuologickém ústavu v Praze

-        zabývá se regresní terapií, aromaterapií, akupresurou, astrologií, numerologií, SRT, jógou, tantrou, tarot

-        poskytuje poradenství v oblasti - terapie eft, Matrix reimprinting, Matrix Re-birth, diagnostika dle Meta - medicíny, aromaterapie

http://www.eft-terapie.eu/


Pozn. redakce: Jedná se o článek od externího přispěvatele OKULTweb.cz. Chcete se i Vy podělit se svými zkušenostmi či znalostmi? Máte chuť napsat zajímavý článek? Napište na okultweb@okultweb.cz a my ho zveřejníme (uvedení autorství či odkazů je samozřejmostí)!

Názory prezentované v článku se nemusí shodovat s názory s OKULTweb.cz. Odpovědnost nese autor článku.

 
`

Přiložené obrázky

 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 3.5
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily