Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Detail článku - výpis fóra

Diskuse k článku - Bilderberg a the New World Order

Autor: Franta (05.07.2010 | 18:59) IP: 94.113.193.51


1.) Na tom něco bude

Ono už opravdu od dob afér kolem Kennedyho je vše velice divné a až moc okaté co se děje!

Autor: Franta (05.07.2010 | 19:01 ) IP: 94.113.193.51

2.) Nic nového pod sluncem

Je to jen obměna teorie vlády iluminátů. Opět žádný důkaz jen spekulace do sebe zapadající. Příčinou je závist neúspěšných vůči úspěšným a mocným. Doporučuji raději se zamyslet nad svým Novým světovým řádem, který si můžeme vytvořit samo a ne někdo za nás.

Autor: Vlajan(04.02.2011 | 20:02 ) IP: 85.160.35.140

3.) Na tom je hodně pravdy

Kennedy byl poslední demokratický prezident USA, AIDS je nemoc, kterou dostali vědci v USA za úkol vytvořit a přidávala se do očkovacích vakcín v Africe dětem, USA dne 11.9.2001 zaútočili sami na sebe a měli důvod napadnout Irák atd. atd. Vládám vyhovuje lhostejnost občanů a řeči, že to není pravda. Jenže důkazy jsou jenom se o nich nemluví.

Autor: Anna(08.09.2012 | 15:35 ) IP: 90.178.27.154

4.) Je to pravda a Já tomu věřím

od začátku až do konce. Už ani Obama prezident USA se netají tím, že se musí lidstvo regulovat myšleno prasečí a ptačí chřipka, hurikán Katrina, zemětřesení v Japonsku a vlastně i shození dvojčat v New Yorku už je těch " náhod " trochu moc co se děje. A jen se bojím, čeho se ještě dočkám/e.

Autor: pavlina (28.02.2013 | 14:19 ) IP: 46.13.156.222

5.) Je to pravda a Já tomu věřím

taky kauza metanol. To taky bylo nastrčené a jen se čekalo co to bude, co to udělá a ejhle 40 lidí mrtvých. Takže, nic není náhoda.

Autor: pavlina (01.03.2013 | 16:42 ) IP: 46.13.156.222

Pro přispívání do diskuse musíte být přihlášen/a.

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Bilderberg a the New World Order

Oblíbenost: 4.4

Bilderberg group je název pro elitářskou skupinu mocných, kteří tahají za nitky světového systému. Tyto šedé eminence světového řádu založili Bilderbergskou skupinu v roce 1954 v hotelu Bilderberk, Oosterbeek, Nizozemí. Do skupiny elitářů patří magnát David Rockefeller, rodina Rotschildů, Morganů, Fordů, nizozemská královna Beatrix a další magnáti průmyslu, bankovníctví a politky.

Bilderbergská skupina v prvopočátcích měla cca 75 členů. Postupně se rozrůstala až na současných odhadovaných 130 členů. Své cíle prosazuje skrze nastrčené loutky, které plní cíle této skupiny za příslib úspěchu a „mocenských“ pozic.

Cílem Bilderberg group (dále jen BG) je planetární systém moci, ve kterém chtějí získat mocenské pozice v jednotlivých zemích, rozvrátit národní zájmy a skrze globální systém ovládnout celosvětové dění, zregulovat počet obyvatel na zemi a stát se těmi, kdo budou celosvětově určovat vývoj a celkovou geopolitickou situaci zde na zemi.

Mezi plány BG patří vytvoření evropského superstátu, asijské unie, a jako třetí pilíř k jejich plánům patří samozřejmě i USA za podpory minimálně Kanady, lépe i Mexika. A zde se pomalu, ale jistě dostáváme ke stále častěji znějícímu termínu the New World Order – Nový světový řád. Abychom to shrnuli – vznik the New World Order, na kterém se pracuje již desítky let by měl stát na třech pilířích – unii Americko-Kanadské, Evropské a Asijské.

Komu se to může zdát přitažené za vlasy, tak by si měl uvědomit, že hosty BG bývají velmi často politické osobnosti, které pak „čirou náhodou“ uspějí ve volbách. Patřil mezi ně před svým zvolením například bývalý britský premiér Tony Blair, který byl jedním z klíčových spojenců USA při invazi v Iráku odůvodněné držením jaderných zbraní, které se „kupodivu“ nikdy nenašly. Mimochodem Irák patřil a stále patří do hledáčku BG z důvodu zásob klíčové suroviny, tedy ropy. Hostem setkání BG byl také Barack Obama, současný prezident USA. Mezi známé postavy patří i bývalý prezident G.W.Bush junior, který mimo podpory invaze do Iráku také podepsal mnoho zákonů omezujících svobodu a práva občanů. Tento krok byl Bushem odůvodněn útoky na USA ze dne 11.9.2001. Pravým důvodem je ale to, že to zapadá do mozaiky vedoucí k realizaci The New World Order.

A abychom nechodili nikam daleko, kníže Karel Schwarzenberg se ve dnech 5.-8. června 2008 zúčastnil setkání BG v USA. V té době byl českým ministrem zahraničí! A dnes je zcela jistě „čirou náhodou“ šéfem TOP 09, strany, která necelý rok od svého vzniku získala 41 mandátů a je tak třetí nejsilnější stranou v ČR a šlape na paty ČSSD a ODS. Mezi pozvanými na setkání BG byl i člen ODS Alexandr Vondra, politolog Jiří Pehe, bývalý ministr a diplomat Michael Žantovský nebo Karel Kovanda.

Pro pochybovatele budiž k zamyšlení to, že až do devadesátých let 20.století se o BG téměř nevědělo a její utajení a ochrana byla a je podporována všemi významnými tajnými službami, CIA počínaje a GSG konče.

Na závěr chci ještě uvést informace, které jsou ještě více šokující, než doposud uvedené. Na základě různých nepřímých důkazů a poznámek zapojených vědců a pracovníků do BG hnutí se spekuluje o tom, že mezi nástroje pro nastolení the New World Order a jeho cílů, včetně plošného snížení lidské populace, patří i různé biologické zbraně jako je virus Ebola, AIDS a další. Pravda, o AIDS bylo jistým biologem řečeno, že je příliš pomalým politickým nástrojem.

Nám tak nezbývá než doufat, že se lidem otevřou oči a z ovcí se stanou vlci, kteří se nenechají manipulovat někam, kam chce pár desítek elit Bilderberg group, toužících po moci a otrocích.

 
`

Přiložené obrázky

Všechny díly seriálu

 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 4.4
(více je lépe)

Diskuze k článku: 5 příspěvků , nejnovější 05.07.2010 19:01:55

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily