Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Akahai: Shamballa

Shamballa 2.

Oblíbenost: 3.8
19.11.2009 |  kategorie:  

Shamballa 1024 se mi velmi líbila, ale pořád mi něco říkalo, že to není vše, že mi ještě nějaké střípky do mozaiky chybí, cítila j… celý článek

Autor: Akahai | diskuze (0)

Shamballa I.

Oblíbenost: 4.3
08.10.2009 |  kategorie:  

Fejeton o Shamballe od Akahai... celý článek

Autor: Akahai | diskuze (0)

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Shamballa 2.

Oblíbenost: 3.8

Shamballa 1024 se mi velmi líbila, ale pořád mi něco říkalo, že to není vše, že mi ještě nějaké střípky do mozaiky chybí, cítila jsem, že existuje ještě NĚCO. Pořád vnímám Shamballu jako velmi užitečnou pro budoucnost, i jsem si na své stránky na Nové Zemi dala heslo: Atlantida je minulost, Shamballa je budoucnost….mnozí asi nepochopili, co tím chci říci….. já to cítím tak, že učení Atlantídy bude překonáno…….učení Shambally je tak daleko, že k němu směřujeme……Požádala jsem, aby mi přišly informace, které cítím, že existují……. V knihkupectví mi padla do ruky kniha Vás svět je Váš svět. Tam bylo uvedeno, že nikdo s jistotou neví, zda království Shamballa bylo skutečné nebo mytické, ale že existují praktické instrukce, jak vytvořit Shamballu ve svém vlastním světě a tím vnést smysl, mír a perspektivu do našeho života a okolí. Sakyong Mipham, potomek krále bojovníka, zdědil tyto nauky a předává je dál. Je vůdcem Shambally, celosvětové sítě meditačních center. Je to opravdový člověk z masa a kostí a skutečně existuje (centrum mají i v Praze). Takže opět Shamballa….jen v jiném provedení v provedení, které lze stejně jako zasvěcení Shamballa 1024 praktikovat v současné době – tady a teď….abychom se jednou dopracovali dál. Konec konců Shamballa 1024 má stále vyšší a vyšší stupně, jak se zvyšují vibrace lidí na zemi. Kniha Váš svět je Váš svět je svým obsahem zajímavá. Původně jsem měla obavu, že to bude ve stylu náboženství - dogma…..nebo příliš nábožensky zaměřeno, ale naopak, v knize se píše, že být zbožný v chrámu, je jednoduché, že učení aby mohlo být pro všechny lidi, že je nutné jít mimo hranice svatostánků……a celkově myšlenky vůdce Shambally jsou velmi moudré a nadčasové…..takže to je další směr Shamballa……


Moje další sdělení se bude možná zdát trochu od názvu článku, ale není……Četla jsem knihu Jedna duše mnoho těl od Brian L. Weiss, která je z jiného soudku, ale v podstatě uzavřela kruh a doplnila moje puzzle. Je to kniha o progresi (výlet do budoucích životů). Autor je terapeutem, píše, že mnoho lidí, které uvede do budoucnosti a kteří se vůbec neznají, se shodují ve vizích, že v budoucnosti budou lidé ovládat telepatii, mohou dosáhnout všeho vědění, jsou mentálně všemohoucí. Lidé v té době, budou mít schopnost, podle své vůle, vycházet ze svých těl a zase se do nich vracet. Už nebudou existovat nemoci ani fyzické ani duševní, neboť lidé budou umět napravovat trhliny v energii, které způsobily choroby ve fyzických dimenzích…..V knize se lehce naťuklo období Atlantídy – ve smyslu telepatie, jasnovidectví……..také období z Egypta, kdy existovalo pár vyvolených, kteří pomocí zvuku virgule léčili a to i uťaté končetiny uměli zrekonstruovat. Když vezmu učení, která již na zemi byla……a která se ještě na Zemi objeví, mám pocit, že jednou se všechna ta učení spojí a opravdu dojdeme k takové dokonalosti, že to co si čteme v dnešních knihách a co někteří z nás berou jako sci-fi, bude skutečné. Přispějí k tomu mnohé událostí tady na Zemi. Vždyť i J.Werne svého času byl pouze bláhový snílek……a konec konců sami víme, jak by to vypadalo, kdyby lidé dogmaticky setrvávali ve starých zaostalých myšlenkách a nebyli otevřeni novým poznatkům………..Země by pro nás ještě teď byla placatá…….

Definice Shambally: Shamballa je Duchovní zasvěcení - Multidimenzionální léčebný systém k aktivaci samoléčebných schopností člověka.

Výzva: pokud někdo máte schopnosti jako channeling, jasnovidectví a mnohé jiné techniky, které vidí do budoucna a chcete se s námi o tyto informace podělit……..budou vítány! Je mnoho povolaných a jen málo vyvolených a i ti nevyvolení se rádi vzdělávají a chtějí vědět víc…jsme lační po informacích………jak říkal robot číslo 5, chceme: imput, imput, imput…….

http://shamballa1024.blog.cz/

Akahai@seznam.cz


Pozn. redakce: Jedná se o článek od externího přispěvatele OKULTweb.cz. Chcete se i Vy podělit se svými zkušenostmi či znalostmi? Máte chuť napsat zajímavý článek? Napište na okultweb@okultweb.cz a my ho zveřejníme (uvedení autorství či odkazů je samozřejmostí).

Názory prezentované v článku se nemusí shodovat s názory OKULTweb.cz. Odpovědnost nese autor článku.

 
`

Přiložené obrázky

Všechny díly seriálu

 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 3.8
(více je lépe)

Diskuze k článku: 0 příspěvků

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily