Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Akahai: Shamballa

Shamballa 2.

Oblíbenost: 3.8
19.11.2009 |  kategorie:  

Shamballa 1024 se mi velmi líbila, ale pořád mi něco říkalo, že to není vše, že mi ještě nějaké střípky do mozaiky chybí, cítila j… celý článek

Autor: Akahai | diskuze (0)

Shamballa I.

Oblíbenost: 4.3
08.10.2009 |  kategorie:  

Fejeton o Shamballe od Akahai... celý článek

Autor: Akahai | diskuze (0)

Detail článku

Sdílet na Facebooku

Shamballa I.

Oblíbenost: 4.3

         Když jsem prvně slovo Shamballa našla na webu, připadalo mi velmi zajímavé a aniž jsem vůbec tušila, co to vlastně je, ihned mi šlo sdělení, že mám pátrat, že Shamballa je moje cesta (ve skriptech k Shamballe jsem našla, že pouhé slovo Shamballa mnohé aktivuje). Našla jsem, že se jedná o zasvěcení. V té době byla „stará“ Shamballa MDH (chenellovaná v r. 1996) a nová Shamballa 1024 (ta byla chanellována v r 2003). Mnohem více se mi líbila Shamballa 1024 a její účinky, ihned jsem věděla, že chci dosáhnout mistrovského stupně, abych ji mohla předávat dál, a proto jsem se do ni nechala zasvětit. Samballa 1024 předčila moje očekávání. Mám tuto energii moc ráda. Při zasvěcování mi jdou vize, indicie, různé léčebné metody, úryvky z minulých životů……všechny druhy reiki a mnohé jiné, tady na Zemi ještě neznámé nauky. Byla nádhera a překrásný zážitek, když se mi při zasvěcení kamarádky tvořilo světelné tělo…

        Pro ty, kteří by se chtěli nechat zasvětit, upozorňuji, že Shamballa je práce, práce sám na sobě. Kdo se nechá zasvětit, musí počítat s tím, že ho Shamballa pak nenechá jen tak lenošit. Na druhou stranu, je velmi dobré a přínosné, že se člověk může po zasvěcení (pokud chce), svépomocí dostávat výš a výš nebo dál a dál……. Oproti Usuiho reiki, které slouží spíše k léčení sebe, nebo druhých a které je vytrženou částí z učení Shambally, je Shamballa 1024 o tom, že člověk, který se do ní nechá zasvětit, musí počítat s tím, že to je práce, práce, práce. Jak se necháte zasvětit v podstatě na sobě musíte pracovat, ať se vám chce nebo ne…….jdou vám životní lekce, rozpouští se karma a bloky, což není o tom, že se to rozpustí a odejde, aniž by na tom člověk musel pracovat. Shamballa je ale milá v tom, že pokud s ní člověk pracuje rozumě a nepřeceňuje svoje síly (tedy správně požádá), tak mu jdou jen lekce, které je schopen zvládnout a zároveň mu jde info ve formě indicií, různých „nakopnutí“ atd. a ví, co pro sebe má udělat (pravdou je, že je třeba určité vnímavosti). Shamballa mnohým otvírá oči. Mně osobně se velmi libí, že si můžete sami díky Shamballe zvedat vibrace (a to třeba během spánku) a tedy pracovat na sobě a svém duchovím růstu. Jediné upozornění asi je, že Shamballa je pro mnohé dosti silná a není dobré něco uspěchat!!!

        Při prvním zasvěcování do Shambally, které jsem prováděla své duchovně vyspělé kamarádce, mi sdělila o knize Redfielda Tajemství Shambhaly (není to špatně napsáno….Shamballa se píše různými způsoby). Informace, které mi pověděla o lidech ze Shambally mi velmi zaujaly, neboť vím, že moje cesta je práce s energií a lidé v Shamballe uměli energii ovládat mnohem více, než lidé na zemi….Knihu jsem vyloženě hltala…..bylo tam sice málo informací o lidech ze Shambhaly, ale i těch pár informací bylo velmi zajímavých. Vše tam fungovalo na úrovni práce s energií. Příklad: aby se otevřel vstup do místnosti, vyslali myšlenku a hmota se rozvolnila a dalo se jí projít. Sice způsob rozmnožování by se mnohým pánům nelíbil, ale prostě lidé výš a dál už nejsou tak pudoví a přistupují k početí jinak :0).

Definice Shambally: Shamballa je Duchovní zasvěcení - Multidimenzionální léčebný systém k aktivaci samoléčebných schopností člověka.

Výzva: pokud někdo máte schopnosti jako channeling, jasnovidectví a mnohé jiné techniky, které vidí do budoucna a chcete se s námi o tyto informace podělit……..budou vítány! Je mnoho povolaných a jen málo vyvolených a i ti nevyvolení se rádi vzdělávají a chtějí vědět víc…jsme lační po informacích………jak říkal robot číslo 5, chceme: imput, imput, imput…….

http://shamballa1024.blog.cz/

Akahai@seznam.cz


Pozn. redakce: Jedná se o článek od externího přispěvatele OKULTweb.cz. Chcete se i Vy podělit se svými zkušenostmi či znalostmi? Máte chuť napsat zajímavý článek? Napište na okultweb@okultweb.cz a my ho zveřejníme (uvedení autorství či odkazů je samozřejmostí).

Názory prezentované v článku se nemusí shodovat s názory OKULTweb.cz. Odpovědnost nese autor článku.

 
`

Přiložené obrázky

Všechny díly seriálu

 
 
 

Autor/zdroj fotografie: Pavel Hanzal

 

Ohodnoťte článek: 4.3
(více je lépe)

O tomto článku se zatím nediskutuje. Diskuse je přístupná pouze registrovaným uživatelům.

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily