Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Tarotová předpověď s bonusem

Předpověď pomocí tarotových karet na  rok dopředu. Obdržíte tipy, rady, doporučení, ale i případně varování. Máte možnost poodhalit budoucí scénáře a připravit se na to, co Vás čeká. Budete schopní otevřít se novým možnostem, včas je rozpoznat či naopak včas zaujmout obranné stanovisko náročnějším situacím. Potřebujeme znát Vaše jméno, příjmení a datum narození. Upozorňujeme, že nepředpovídáme formou ano / ne, ale okolnosti a možnosti a oblasti, které budou rozehrány. Tedy nesdělíme vám, zda se např. vdáte, ale jak jsou tomu energie nakloněny, nebo co k tomu může vést a co to může podmiňovat. Nic není neměnné, náš osud není přesně nalinkován, ale ovlivňujeme ho vlastními činy.

Narozdíl od astrologických prognóz pracuje tarotová předpověď trochu odlišně, není zapotřebí znát čas a místo narození.

Bonus: 1 jednoduchá otázka - je nutné uvést přesný dotaz. V případě, že se ptáte na někoho jiného, tak potřebujeme znát jeho jméno, příjmení a datum narození. Upozorňujeme, že neodpovídáme ano / ne, ale okolnosti a možnosti. Tedy nesdělíme vám, zda se např. vdáte, ale jak jsou tomu energie nakloněny, nebo co k tomu může vést a co to může podmiňovat. Nic není neměnné, náš osud není přesně nalinkován, ale ovlivňujeme ho vlastními činy.

Pozor! Neodpovídáme na otázky zdraví, výher, otázky směřující k odpovědi ano/ne apod..

Audio nahrávka ve formátu MP3 vám bude zasálana na váš email prostřednictvím úložiště. Stáhnout si jí musíte do 14 dnů od obdržení našeho emailu. 

Audio nahrávka ve formátu MP3. Cena 1000Kč

Standardní doba zpracování je 15 pracovních dnů od zaplacení.

(zaplacením se rozumí převzetí peněz OKULTwebem nebo připsáním peněz na náš účet)

Objednávkový formulář

 
Ochrana proti spamu, prosím uveďte kolik je 5 plus 5

 
rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily