Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Tarotový horoskop s bonusem

Tarotový horoskop.

Jedná se o alternativu osobního horoskopu, který pracuje s výkladem tarotových karet. Výhodou je, že nemusíte znát čas narození a stačí nám vaše jméno, příjmení a datum narození. Dozvíte se, co jste dostali do vínku, vaše možnosti a zkoušky v jednotlivých oblastech - peníze, práce, kariéra, rodina, vztahy, přátelé apod.. Díky tomu se můžete v životě lépe orientovat a řídit svůj život. Nic není neměnné, náš osud není přesně nalinkován, ale ovlivňujeme ho vlastními činy.

Bonus: 1  jednoduchá otázka - je nutné uvést přesný dotaz. V případě, že se ptáte na někoho jiného, tak potřebujeme znát jeho jméno, příjmení a datum narození. Upozorňujeme, že neodpovídáme ano / ne, ale okolnosti a možnosti. Tedy nesdělíme vám, zda se např. vdáte, ale jak jsou tomu energie nakloněny, nebo co k tomu může vést a co to může podmiňovat. Nic není neměnné, náš osud není přesně nalinkován, ale ovlivňujeme ho vlastními činy.

Pozor! Neodpovídáme na otázky zdraví, výher, otázky směřující k odpovědi ano/ne apod.

Audio nahrávka ve formátu MP3 vám bude zasálana na váš email prostřednictvím úložiště. Stáhnout si jí musíte do 14 dnů od obdržení našeho emailu. Cena 1000Kč

Standardní doba zpracování je 15 pracovních dnů od zaplacení.

Objednávkový formulář

 
Ochrana proti spamu, prosím uveďte kolik je 5 plus 5

 
rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily