Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Tvorba osobního talismanu - amuletu na míru

Na základě astrologických korespondencí a energetického naladění vyrábíme Osobní talisman na míru. Při tvoření talismanu využíváme naše zkušeností z různých esoterických disciplín, a díky tomu vyrobíme výsledný amulet přímo na míru dané osobě. Tento talisman může být vytvořený za různými možnými účely, který je vždy zapotřebí specifikovat při objednávce:

  • obecný (bez důvodu, vybraný konstitučně)

  • posílení nějaké vlastnosti

  • láska

  • rodina

  • peníze

  • práce

  • ochrana

  • zdraví

  • intuice

  • a další (dle Vašich potřeb, konzultujte s námi)

 

Jak talisman vypadá?

 

V zásadě se dá říct, že se jedná o důkladně promyšlený mix různých ingrediencí (byliny, kameny, dřeviny, apod.), které jsou poskládány a uzavřeny v plátěném váčku. Vzhledem k tomu, že je každý talisman vyráběn přímo pro potřeby konkrétní osoby, obsah váčku se liší.


Někteří se ptáte, zda-li se jedná vlastně o talisman či amulet. Vzhledem k tomu, že se pojetí těchto pojmů různě liší, nepovažujeme za důležité "slovíčkařit". Podle jednoho pohledu jsou talismany čistě přírodního původu bez vnějších zásahů, zatímco talismany jsou speciálně vytvořené předměty k danému účelu. Podle jiných definic záleží především na daném způsobu využití, protože jedná-li se o přitažení něčeho pozitivního do našeho života, mluvíme spíše o talismanu, zatímco v případě ochrany před negativními vlivy je řeč o amuletu.

 

Jak talisman funguje?


Díky správné kombinaci jednotlivých ingrediencí má talisman energetické vyzařování, které Vám bude pomáhat k dosažení Vašeho přání. Ladění talismanu přitahuje do Vašeho života správné příležitosti a může být popostrčením k Vašemu cíli. Opírá se o esoterické zákonitosti a mé intuitivní cítění. Jedná se o berličku, přičemž k naplnění Vašeho přání se můžete nakonec dostat cestou, kterou byste nečekali. Vedení talismanu můžete důvěřovat, a proto se nemusíte stresovat tím, že "nevíte, co máte dělat", či "neumíte si představit, jak se to může splnit", apod.

Spolu s talismanem dostanete i návod.

Cena: 960 Kč
Budeme potřebovat též Vaši aktuální fotografii, datum a znáte-li i čas a místo narození! A také adresu, kam talisman zašleme.
Platba předem, amulet bude zaslán do 15 pracovních dní na Vaši adresu.

Objednávkový formulář

 
Ochrana proti spamu, prosím uveďte kolik je 5 plus 5

 
rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily