Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Zasvěcení do Reiki osobně i na dálku do všech stupňů včetně Reiki Mistr Učitel

Reiki zasvěcení
Reiki zasvěcuji na dálku i osobně. Osobně zasvěcuji jednotlivce i skupinky v Praze, ale pokud se dohodne skupina aspoň 3 lidí tak přijedu kamkoliv. Zasvěcení na dálku je možné kdykoliv a je zcela rovnocenné osobnímu zasvěcení. Nabízím také Reiki léčení.

Reiki je terapeutická alternativní metoda, sloužící kromě harmonizace a uzdravení fyzického těla také k rozvoji osobnosti. Reiki nám přináší zpět vše-pronikající životní energii a pomáhá nám, abychom začali zase milovat sami sebe ale také vědomě začali pracovat na způsobu našeho myšlení, cítění, na změně životních postojů.

Obsah semináře 1.stupně Reiki

Vstupní všeobecné informace o energii Reiki
Výuka základních principů Reiki, vliv myšlenek na náš život
Výuka koncentračních a meditativních cvičení nezbytných k správnému používání Reiki
Řízená meditace před naladěním do 1.stupně Reiki
Naladění do 1.stupně Reiki (naladění probíhají individualně)
Výuka a praktické procvičení samoterapie Reiki
Výuka terapie Reiki

Zasvěcení na dálku: 600,-Kč (25 EUR)

Zasvěcení osobně: 1000,-Kč (40 EUR)

Obsah semináře 2. stupně Reiki

Náplní seminářů 2. stupně Reiki je iniciace do třech symbolů, které bude absolvent používat pro práci s energii Reiki mimo prostor a čas. Tyto symboly mu umožní posílat Reiki do budoucnosti k zajištění harmonického řešení všech životních a tím i zdravotních situací, jakož i do minulosti do určitých klíčových situací. V minulosti to umožňuje rozpustit starý vzorec chování a otevřou se nové možnosti vývoje. Další technika vám umožní harmonizaci na mentálně-psychické úrovni, Reiki tak může proniknout i do podvědomí. Také máte možnost pozitivně ovlivňovat karmické vzorce, úzkosti, závislosti i ostatní mentálně-psychické poruchy veškerého druhu. Nejvšestrannější je pak přenos energie Reiki na dálku . Dále se naučíte čistit místnosti od negativních myšlenkových forem a praktikovat ochranu proti různým nepříéjemnostem. Všechny tyto schopnosti můžete využít jak ku prospěchu jiných, tak i ke zlepšení vlastního zdravotního stavu a urychlení duchovního vývoje.

Zasvěcení na dálku: 1000,- Kč (40 EUR)

Zasvěcení osobně: 1600,- Kč (65 EUR)

Obsah semináře 3.A stupně Reiki - Mistr Reiki

Ve 3.stupni Reiki budete iniciováni mistrovskou energií - stáváte se začínajícím Mistrem Reiki a získáváte oprávnění používat velmi silný mistrovský symbol energie Reiki a to jak pro léčení sebe, tak i druhých. Zároveň je to ale významný krok a symbol k vlastnímu duchovnímu růstu.. III. stupeň Reiki je stupněm duchovního růstu - slouží hlavně k osobní transformaci a duchovnímu rozvoji.

Zasvěcení na dálku: 2100,- Kč (85 EUR)

Zasvěcení osobně: 3000,- Kč (120 EUR)

Zasvěcení do Reiki 1., 2., 3.A stupně je možné na dálku nebo osobně. Dálkové zasvěcení s sebou nese výhodu pohodlí a klidu domova, adept není nervózní ani unavený. Na dálkové zasvěcení si vyhraďte cca 1,5-2 hodiny, materiály a certifikát obdržíte mailem. Osobní seminář trvá cca 4-6 hodin podle počtu účastníků. Předpokladem k zasvěcení je vždy plné zvládnutí předchozích stupňů.

3.B. seminář Reiki Mistr Učitel
Absolvování 3.B. stupně Reiki Mistr učitel je zásadním životním krokem. Přijímáte na sebe odpovědnost za předávání a zasvěcování do Reiki dalším adeptům. Pro absolvování tohoto stupně je nutné mít plně zvládnuté všechny předchozí stupně a pracovat na svém vnitřním rozvoji. Seminář Reiki Mistr Učitel probíhá pouze osobní formou a trvá 3-5 hodin.
Součástí semináře je předání a výuka zasvěcovacích rituálů, čištění, etika práce s klientem, způsoby pořádání seminářů.

Cena 5000,- Kč (200 EUR)

Léčení Reiki - jedno léčení cena 250 Kč ( 10 EUR) 

Reiki
Reiki je učení práce s vesmírnou energií, jež ze své vlastní podstaty původu nemůže ublížit nebo být zneužita. Rei v překladu znamená vesmírný, životodárný a Ki znamená energii.

Reiki je bezpečná, jemná a nenásilná metoda praktického uzdravování. Zvyšuje energii, zmírňuje bolest, umožňuje hlubokou relaxaci a navozuje pocit harmonie.Aktivuje samoléčebný mechanismus člověka a zlepšuje též mimosmyslové vnímání. Reiki působí nejen na fyzické úrovni, ale i na úrovni duševní a duchovní. Reiki energii může přijímat každý a předávat ji může pouze člověk zasvěcený do určitého stupně reiki od reiki mistra.

Reiki je vhodnou doplňkovou terapií k lékařské péči, která v posledních letech zaznamenává velký nárůst praktikujících i oficiální nasazení např. v amerických nemocnicích. Používá ji mnoho masérů, fyzioterapeutů, zdravotních sester a lékařů.

Rozhodnutí stát se kanálem pro reiki energii je silný zážitek, který může změnit Váš život a pomůže na cestě Vašeho duchovního růstu. Energie reiki je skutečná a reiki praktik vnímá její fyzickou přítomnost.

5 principů Reiki

Právě dnes se nehněvej
Právě dnes si nedělej starosti
Cti své rodiče, učitele a starší
Na své živobytí si vydělávej čestným způsobem
Buď vděčný za všechna požehnání

Objednávkový formulář

 
Ochrana proti spamu, prosím uveďte kolik je 5 plus 5

 
rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily