Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Zasvěcení do Shambally osobně i na dálku

Zasvěcení do shambally

Zasvěcení je možné osobně i na dálku. Osobně zasvěcuji jednotlivce i skupiny v Praze, pokud se domluví skupinka aspoň 3 zájemců, tak přijedu kamkoliv. Na dálku je možné zasvěcení kdykoliv a je rovnocenné osobnímu zasvěcení.

Stupeň I:Cena zasvěcení na dálku: 500,-Kč, zasvěcení osobně 600,-Kč

Zasvěcení do I.stupně Shamballa 1024 – telepatické předání 256 symbolů 1.stupně a 256 symbolů 2.stupně (jednotlivec si může navíc individuálně požádat o 512 symbolů pro léčení zvířat)

Stupeň II:Cena zasvěcení na dálku: 500,-Kč, zasvěcení osobně 600,-Kč
Zasvěcení do dalších 256 symbolů - (celkem 512)

Bývá běžným zvykem, že první dva stupně Shamballa 1024 se většinou absolvují oba současně.

Stupeň III:Cena zasvěcení na dálku: 500,-Kč, zasvěcení osobně 650,-Kč
Zasvěcení do dalších 256 symbolů - (celkem 768)

Stupeň IV - Mistr/Učitel:Cena zasvěcení na dálku: 1500,-Kč , zasvěcení osobně 1700,-Kč
Zasvěcení do 4.stupně Shamballa 1024 – telepatické předání 256 symbolů, mistrovský stupeň opravňující k zasvěcování.

Mistr Shamballa 1024 - Pavel Hanzal 

Co je Shamballa?

Shamballa 1024 je léčebný systém, který je na naší planetě teprve od roku 2003. Tento systém zahrnuje 1024 symbolů, které jsou rozděleny do 4 stupňů po 256 symbolech. 4. stupeň je Mistrovským stupněm.

První dva stupně se provádějí najednou, tedy jsou společné, a obsahují 512 symbolů. Někteří léčitelé, kteří mají zvláštní úkol, mohou dostat ještě dalších 512 zvířecích symbolů.

Symboly se předávají telepaticky během zasvěcení Mistrem učitelem Shambally 1024 do aury žáka.

Využití Shambally

Tímto systémem je možné léčit kohokoli. Ovšem čím výše člověk vibruje ve vyšším frekvenčním spektru, tím rychleji projde léčebným procesem a tím rychleji se zregeneruje.

Shamballa je určena především pro ty z vás, kteří započali vědomý vzestup, společně s naší planetou. Západní medicína může totiž léčit jen na tělesné úrovni.

Mnoho lidí nazývá Shamballu dalším krokem v Reiki. Shamballa není lepší než Reiki, je to jiná, další energie, která byla lidstvu dána pro jeho další rozvoj.

Energie Shambally 1024 je určena k léčení těch, kteří vibrují ve vyšších energetických spektrech. Takových lidí v současné době není ještě mnoho, ale denně je nás čím dál víc. Energie Shambally nám velmi napomáhá při našem „vzestupu“ do 4. a 5. dimenze a při vzestupu planety Země. Osvobozuje od emocionálních vazeb a starých vzorců myšlení a jednání, rozpouští karmu, uvolňuje karmické zátěže, aktivuje další řetězce DNA, napravuje pokřivené kódy DNA.

Symboly Shamballa 1024 pracují s vysoko vibrujícími frekvencemi 5D a mohou vyléčit skoro všechny nemoci, které jsou v 3D považovány za nevyléčitelné (AIDS, rakovina, alergie, závislosti, otrava těžkými kovy, regenerace u zcela poškozených orgánů, apod.).


Působení Shambally

Systém obsahuje celkem 1024 symbolů, které jsou rozděleny do čtyř stupňů po 256 symbolech - a ty jsou pak předávány "telepaticky" prostřednictvím zasvěcení (přes naše Vyšší Já). Symboly se předávají jako celek (není tedy nutné pamatovat si je jednotlivě). Tím, že se symboly nepředávají přímo z člověka na člověka - tím se zabrání komolení symbolů a zneužití systému.

Oproti Usuiho systému reiki je práce s Shamballa 1024 jednodušší. U Shamballa 1024 nepotřebujete znát žádné symboly, i když jich má 1024. Při zasvěcení jsou vám symboly vloženy přímo do aury. Takže pak už pracujete pouze s energií a s úmyslem. Čistý úmysl je všechno, co u Shamballa 1024 potřebujete. Nepotřebujete znát symboly potřebné k léčení, protože všechno pro vás dělají energetické bytosti, které tu jsou s vámi, pracují pro vás - a kteří ví nejlíp, co zrovna potřebujete! Je to pro ně jen jakýsi způsob souhlasu, který oni v tu chvíli potřebují a který byste jim sami od sebe nedali. 

Objednávkový formulář

 
Ochrana proti spamu, prosím uveďte kolik je 5 plus 5

 
rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily