Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Čínský horoskop

Málokdo ví, že je čínský kalendář nejstarší způsob zaznamenání času v historii lidstva.  Datuje se od roku 2637 před Kristem, kdy ho zavedl císař Chuang-ti. Jednotlivé roky dvanáctiletého cyklu jsou označeny zvířaty. Dle pověsti totiž Buddha svolal na rozloučenou před svojí smrtí veškerá zvířata, nicméně dorazilo jich pouze dvanáct. A jako poděkování po nich pojmenoval jednotlivé roky v tom pořadí, v jakém dorazila. Každý z roků spadá pod jeden z prvků – Voda, Dřevo, Oheň a Kov. Rok, ve kterém jsme se narodili, bude mít velký vliv na celý náš život.

Dále následuje popis jednotlivých znamení! Nevíte-li, jaké Vám patří znamení, zadejte vaše datum narození.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


Králík

V Číně je Králík (někdy též Zajíc) symbol nesmrtelnosti, proto i lidé narození v roce Králíka patří mezi ty, kdo se dožijí vyššího věku. Králík je velice sympatické znamení. Umí se chovat velmi uhlazeně, rezervovaně a elegantně. Má pohotové reakce, díky čemuž by byl dobrým politikem.

Mír je stav, který je Králíkovi nejbližší. Králík má totiž rád klid a vyhýbá se vyhroceným situacím. Nemá rád ve svém prostředí razantní změny.

Králík má silnou fantazii a bohatý citový život. Někdy se nechává svými city unést a to se potom pohybuje zcela mimo realitu.

I když to nemusí být na první pohled vidět, u Králíků se často setkáváme s narcistickým smýšlením. Mají vyšší sebevědomí. Možná i proto u nich vídáme zmíněné galantní chování, málokdy se sníží k hrubým reakcím. Umění vystupovat a jednat s lidmi mazaně využívá, aby dosáhl svých cílů.

Králík si veškeré svoje kroky důkladně rozmýšlí, ve svých rozhodnutích je vždy vážný a opatrný. Působí jako nerozhodný typ člověka. Obvykle se Králík rozhodne správně. Pomáhá mu i to, že má schopnost vhledu a umí prokouknout svoje spojence i protivníky. Přímým konfliktům se Králík ovšem vyhýbá.

Díky tomu by i neměl mít výrazné problémy s ostatními znameními. Nejlepší vztahy ovšem mívá s Ovcemi, spojuje je jistá pohodlnost. Porozumění má Králík i pro čestné Vepře či Psa. Naopak nemusí ješitného Kohouta, vše hrotícího Tygra či temperamentní Koně. S ostatními znamením může navázat příjemné a harmonické vztahy.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily