Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Čínský horoskop

Málokdo ví, že je čínský kalendář nejstarší způsob zaznamenání času v historii lidstva.  Datuje se od roku 2637 před Kristem, kdy ho zavedl císař Chuang-ti. Jednotlivé roky dvanáctiletého cyklu jsou označeny zvířaty. Dle pověsti totiž Buddha svolal na rozloučenou před svojí smrtí veškerá zvířata, nicméně dorazilo jich pouze dvanáct. A jako poděkování po nich pojmenoval jednotlivé roky v tom pořadí, v jakém dorazila. Každý z roků spadá pod jeden z prvků – Voda, Dřevo, Oheň a Kov. Rok, ve kterém jsme se narodili, bude mít velký vliv na celý náš život.

Dále následuje popis jednotlivých znamení! Nevíte-li, jaké Vám patří znamení, zadejte vaše datum narození.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


Zrozenci v roce Myši bývají obvykle pečliví a poctiví. S nečestným jednáním se u nich jen tak nesetkáme. Ani práce se neštítí a přistupují k ní nesmírně zodpovědně. Na peníze a majetek však lidé ve znamení Myši bývají obzvlášť obezřetní.. Jsou šetrní a hospodární. Ovšem pozor – ke svým milým a oblíbeným bývají naopak štědří. O svoje rodinné příslušníky se řádně postarají.

Lidé narození ve znamení Myši jsou společenští, mají velké množství přátel. Dokáží si užívat plodů života na Zemi – mají rádi večírky a zábavné podniky.

Myši působí klidně. Dokáží se totiž mistrně ovládat. Uvnitř se přesto skrývá nervozita, není pro ně těžké vzrušit se a nadchnout. Nedávají to však často najevo. I díky tomu dokáží zachovat tajemství. A správná Myš dokáže tajné informace pro sebe efektivně využít. V případě, že Myš naštvete, tak to poznáte podle rýpavých poznámek.

Člověk narozený v roce Myši je neskutečně pozorný. Sleduje a zaznamenává všechno, co se kolem něj děje. O lidech kolem sebe ví všechno. Navíc má Myš dobrou paměť a díky svojí zvědavosti je schopná zapamatovat si každou maličkost.

Díky přizpůsobivosti jsou Myši schopné fungovat v různorodých podmínkách. Usnadňuje jim to i jejich myšlení na zadní vrátka.

Myši obvykle přitahují Buvoli. Nabízí jim totiž spolehlivost a klid. Podobné to mají i s Draky. Mohou je okouzlit bystří Hadi či mocné a chytré Opice. Myš ovšem narazí u svobodomyslného Koně, který nepochopí její vazbu na rodinu a u Kohouta, který se často vznáší v oblacích. Ani rozhazovačná Ovce nemusí být správnou cestou. U ostatních znamení by neměly být žádné potíže.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily