Záhady zdraví

Magazín ŽENY.  Vše o zdraví a léčení.

Čínský horoskop

Málokdo ví, že je čínský kalendář nejstarší způsob zaznamenání času v historii lidstva.  Datuje se od roku 2637 před Kristem, kdy ho zavedl císař Chuang-ti. Jednotlivé roky dvanáctiletého cyklu jsou označeny zvířaty. Dle pověsti totiž Buddha svolal na rozloučenou před svojí smrtí veškerá zvířata, nicméně dorazilo jich pouze dvanáct. A jako poděkování po nich pojmenoval jednotlivé roky v tom pořadí, v jakém dorazila. Každý z roků spadá pod jeden z prvků – Voda, Dřevo, Oheň a Kov. Rok, ve kterém jsme se narodili, bude mít velký vliv na celý náš život.

Dále následuje popis jednotlivých znamení! Nevíte-li, jaké Vám patří znamení, zadejte vaše datum narození.

Zjistit znamení

Zadej datum narození:


Buvol a lidé zrození v roce, jemuž vládne, jsou symbolem statečnosti, houževnatosti a jsou ztělesněním mravní síly. Buvolové jsou kliďasové, málokdy je něco rozhodí a bývají obvykle spolehliví. Díky svojí vytrvalosti a nezdolnosti si dojdou za svými cíly. Pokud se pro něco umanou, jen stěží je přesvědčíte. Podobné to je i s jejich názory. Člověk narozený v roce Buvola mění zřídka a bývá často tvrdohlaví.

I když to nemusí být na první pohled zřejmé, tak Buvol disponuje nesmírně rozhodným a analytickým myšlením. Přestože se obvykle drží zpátky a nepatří mezi nejupovídanější jedince, po chvilce zjistíte, že je bystrý a dokáže pohotově reagovat na podněty. I když mnohdy působí jako introvert, přijdou momenty, kdy bude schopný energicky bráni svoje postoje.

Člověk narozený v Buvolu má obvykle rád svoje zažité rituály. Dělá rád povinnosti stejným způsobem, nemá rád, když přichází změny.

Buvol nemívá úplně jednoduché vztahy. V oblasti lásky se málokdy orientuje a jeho pohled bývá zabarven růžovými brýlemi. Ve vztahu obvykle neumí dělat ten zásadní první krok. V dlouhodobém svazku se o vás bude rád věrně starat. Je to rozená hlava rodiny.

Ideální partnerem je obvykle Kohout, který přináší do života Buvola jiskru. Navíc mají oba podobný smysl pro povinnosti. Bude si rozumět i s láskyplnou Myší nebo s moudrým Hadem. Pes si o Buvolech myslí, že jim chybí šťáva. Ani s náladovou Ovcí či rebelským Tygrem si příliš neporozumí. Se zbylými znameními může Buvol navázat sympatický vztah.

Znamení horoskopu

rozšířené vyhledávání
MagazínŽENY.cz

Reklama

Doporučujeme

Podnikání a bydlení.

Reklama

Veškeré nabízené služby jsou pozastaveny

Omlouváme se, ale z důvodu nemoci jsou veškeré nabízené služby jsou pozastaveny.

Zobrazit detaily